O. Cocugu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek
    Kimin imzasıydı hatırlamıyorum ama "Tanrı para". Bu devirde öyle kardeşim. 3 kuruş için milletin yapmadığı iş yok. Herşey birazdaha para için aslında herşey o doyumsuzluk hissini gidermek için. İradesizce ve ne kadar bencilce. İnsanları bu yüzden sevmiyorum zaten. Her şeye çok düyevi yaklaşıyorlar. Maddeselikten materyelistlikten kurtulmalılar. Eğer kurtulamazlarsa her materyelist biliyorki: herşeyin sonu var.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

3 kurus icin avrupaya satamadiginiz meyveyi sebzeyi Turk halkina yedirdiginiz icin,
    3 kurus kar icin kimseye satamadiginiz kansorejenli mallari Turk halkina sattiginiz icin,
    3 kurus para icin ucuz olsun yine aliriz mantigiyla adi adi tibbi malzemeler kullandiginiz icin,
    3 kurus icin merdiven altlarinda halki zehirleyecek oldurecek urunler imal ettiginiz icin,
    kendinizin veya ailenizden birinizin yemeyecegi yedirmeye kiyamayacaginiz gidalari 70 milyonluk bir Aileye yedirdiginiz icin,

sizler evet sizler butun bunlari yapanlar

HEPINIZ OROSPU COCUGUSUNUZ

underzero SENİ AYAKTA ALKISLIYORUM..DOSTUM..GERÇEKLERİ GÖREN BİRİSİ OLARAK HELAL OLSUN SANA..BENDE BİŞİ EKLİYORUM..

---> EVET HEPSİ OROSPU ÇOCUĞU VE O.ÇOCUKLARINDA HALA KURTULAMADIK

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek

off under amca naptın yaw :S

araştırdınmı haberin kökenini :S

o haber sahte haber rusya başka sebepten dolayı almadı o domatesleri lütfen hocam imam osurursa cemaat sıçarmış yapmayın bunu . :S

ssahte haberlere inanmayın abi tmm diğer olayları bilmem ama bu haberin kaynağı sahte be :S

açıklamayı okurmusunuz bi :S

bu yorumdan beni kimse banşlamaz dime :S ? 

edit : yeni farkettim bu konu hortlamış konuymuş :S 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    abdullahozcan
    abdullahozcan's avatar
    Erkek
    canım kardeşim çok dolmuşun bizlerde senin gibi düşünüyoruz bir gün gelecek yeni kültürlü bir nesil bunun hesabını soracak türkiyede kanun çıkarmak önemli degil en önemli o kanunu tarafsız uygulamaktır boşa kanun çıkmış ne fayda göreli olan kısım görevini yapmamaktadır saglıksız ne kadar ürün varsa halka yedirmeye çalışıyorlar buna bilinçli ve okumuş vatanını milletini seven onları kutsal sayan öyle bir gençlik gelecektirki hepimiz ömrümüz olursa şaşıracagız o gençlik içinde hepinizin olması dilegiyle selammlar saygılar

Çoğu insan ömrünün en güzel yıllarını, bir apartman dairesinin odasında, televizyon seyrederek geçirir. Çoğu insan yirmi yaşında ölür ve seksen yaşında da gömülür
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

SiyanojeN sen inaniyormusun bu olayin asparagas olduguna, rusya nin baska sebeplerle almadigina,

hadi diyelim bu rusya olayi asparagas

peki avrupaya eski tarihli avrupaya gonderilipte hormon orani yuksek oldugu icin geri gonderilen sebzeler ne oldu sence ?

sence bu tur olaylar olmuyormu Turkiye de ?

peki milletin isi gucu yok habercilerde haber bulamamislar milletin sagligini tehkileye atanlari haber yapmalari sence ne kadar asparagasdir ?

kac defa yazildi soylendi belgelendi avrupaya verilen ve geri donen gidalar ic piyasaya suruldu diye

hadi bunlarin hepsi yalan

merdiven alti imalatlar da mi yalan ?

halkin sagligini hice sayip para icin hormonla gida yetistirilmesi ve bunlarin ic piyasaya surulmeside mi yalan ?

hepsi yalan sa

bende yalanim inanmayin mantiginiz almiyorsa benim yazdiklarimada... 

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek

Neresi yalan be! Zaten hep bu haberler yalan olur, yalan diyenler yalan deyince bizler de hemen yalan oldugunu(!) anlarız. Ya da kesin bir yanlış anlaşılma söz konusudur, hep biz anlamayız zaten doğamızda var yanlış anlamak(!) napalım. Hele bir de hukumetten biri bahsi geçenlerin yalan oldugunu anlatmak için radyasyonlu çayı içer,arsenikli suyu içer, iadeli domatesleri yerse bahsi geçenlerin noktasına virgülüne kadar %100 doğru olduğunu anlarız... Tıpkı merdiven altı imalathaneleri sahiplerinin dediği gibi - Haberci:Burada sağlıksız koşullarda üretim yapıyormuşsunuz  -Cevap: Yok abi wallaha biz böyle bir şey yapmıyoruz. <- Haberci (Ne demeli): Doğrudur abi, sanirim biz yanlış gelmişiz,hayırlı işler!!!>

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
Toplam Hit: 16557 Toplam Mesaj: 117