folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Öğrenciye Hangi Banka Kolay Kredi Kartı Verir?

Öğrenciye Hangi Banka Kolay Kredi Kartı Verir?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo

Arkadaşlar öğrenciye yüksek limitli kolay kredi kartı veren banka önerir misiniz?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lich
    Lich's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

işinişe karımak gibi olmasın ama şu anda fazilerden haberin var mı ?

Şu anda zaten hiç bir banka kredi vermiyor..banka çalışanı bir çok arkadaşım var konuşuyrouz filan da durum kötü..

bunları geçtim öğrenci adama hiç bir banka kredi vermez kolay kolay. hele hele yüksek limitli imkansız bu dönemde...

o(╥﹏╥)o 卐 ㏒ 卐
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Öğrenciye 500 liradan fazla limitli kart vermezler. 500 lira içinde kart almaya değmez.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo
    Lich bunu yazdı

Şu anda zaten hiç bir banka kredi vermiyor..banka çalışanı bir çok arkadaşım var konuşuyrouz filan da durum kötü..

bunları geçtim öğrenci adama hiç bir banka kredi vermez kolay kolay. hele hele yüksek limitli imkansız bu dönemde...

kredi değil kredi kartı hocam

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    samato
    samato's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Öğrenciye 500 liradan fazla limitli kart vermezler. 500 lira içinde kart almaya değmez.

İngden 700 aldım bu yaz

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yyasinn
    yyasinn's avatar
    Erkek

Enpara verebilir çıkarsa aidatta yok.Aklında olsun üst üste bankalara başvurma.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Öğrenciyken 4 sene önce 1.000 TL limitli yapıkredi playcard almıştım. Vermek için can atıyorlardı öğrenciye, kara listede değilsen yine aynıdır durum.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

1200 TL'lik kredi kartı kullanıyordum öğrenciliğimde 5 sene önce 1000'di 3. sınıftayken 1200'e çıkarmışlardı seninde alabileceğin limit bu kadardır.

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

3 bin lira limitim var. boş yapma

Moda oldu bilmeden etmeden yazmak. Neye dayanarak yazıyorsunuz.

whopper tarafından 15/Kas/18 22:39 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    whopper bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

3 bin lira limitim var. boş yapma

Moda oldu bilmeden etmeden yazmak. Neye dayanarak yazıyorsunuz.

Tribini yesinler. 

Arkadaşın büyük ihtimalle daha önce kredi kartı kullanımı yok bu konuyu açtığına göre. Yani kredi puanı skoruda yoktur. Bankalar kredi puanı olmayan, maaşlı bir işte çalışmayan adama limitsiz kart mı verecek? Ha ileride kartın borçlarını faize düşürmeden öderse zamanla kartın limitini banka kendisi yükseltir. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    Lich bunu yazdı

katılıyorum ogrencıyken yuzde80 kara lısteye fılan dusmustur 

@mykbb 2009 de banka once 500 sonra bın sonra bın500 yapmıstı lımıtı o degısıyor harcama durumlarına gore 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
Toplam Hit: 2568 Toplam Mesaj: 30
banka