folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Öğrenciye Hangi Banka Kolay Kredi Kartı Verir?

Öğrenciye Hangi Banka Kolay Kredi Kartı Verir?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    müstakar
    yarasaadam
    yarasaadam's avatar
    Erkek

öğrencıysen kredı kısmını es gec kardeşim tatlı talı yemenın acı acı kusması olur 

Beyninizi işlemci olarak kullanın , harddisk olarak değil :) İnsanlar kitap gibidir azizim , önemli olan cildi değil, içerikleridir Tüm ağı çökertmek , bir insanı hacklemekle başlar
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

@hipokondriyak 

Yanlış anlaşıldım sanırım. Öğrenciye sabit 500 lira limitli kart verilir demedim. İlk açılışta 500 liradan açılır zamanla artar. Benim demek istediğim o. Arkadaş direk yüksek limitli kart istiyor.

Zamanında bende bu yollardan geçtim. Tüm bankaları dolaştım hepsinin ortak cevabı minimum tutar olan 500'den açarız kredi puanın oluştukça sistem otomatik olarak limitini arttırır oldu. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

öğrenciyken 500 verdiler, 2-3 ay sonra arayıp "500 ne amk taşakmı geçiyonuz" tarzı bişeyler dedim, 2500 yaptılar. (TEB) 

o kart sonradan götüme girdi tabi, orası ayrı.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adrenalinn
    adrenalinn's avatar
    Erkek

Ben de hazırlıkta garantiden kredi kartı istemiştim 1000 lira limitli göndermişlerdi neye güvenerek gönderdiler bilmiyorum

Failure is an option, fear is not.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Öğrenciye 500 liradan fazla limitli kart vermezler. 500 lira içinde kart almaya değmez.

üniversitede ilk aldığımda 200 tl yada 250 tl limiti vardı

sonra 300 tl ye çıkarttılar 

üniden mezun oldum 

askere gittim

evlendim

hala 300 tl :D

kafa rahat ama onunla internetten abidik gubidik alışverişlerimi yapiyorum

borcum harcımda yok bişey alacağım zaman para biriktirip ya hesap kartından geçerim yada nakit alırım.

taksit felan uğraşmıyorum 

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    whopper bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Öğrenciye 500 liradan fazla limitli kart vermezler. 500 lira içinde kart almaya değmez.

3 bin lira limitim var. boş yapma

Moda oldu bilmeden etmeden yazmak. Neye dayanarak yazıyorsunuz.

Tribini yesinler. 

Arkadaşın büyük ihtimalle daha önce kredi kartı kullanımı yok bu konuyu açtığına göre. Yani kredi puanı skoruda yoktur. Bankalar kredi puanı olmayan, maaşlı bir işte çalışmayan adama limitsiz kart mı verecek? Ha ileride kartın borçlarını faize düşürmeden öderse zamanla kartın limitini banka kendisi yükseltir. 

Sen kahin misin?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    metaman
    metaman's avatar
    Erkek

Ben de öğrenciyim.Geçtiğimiz aylar 3 ay işe girdim bir and maaş kartıyla 5100 limitli kredi kartı verdi yapıkredi , tabi ki elimi bile sürmedim

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mutubilir
    Mutubilir's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    whopper bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

3 bin lira limitim var. boş yapma

Moda oldu bilmeden etmeden yazmak. Neye dayanarak yazıyorsunuz.

Tribini yesinler. 

Arkadaşın büyük ihtimalle daha önce kredi kartı kullanımı yok bu konuyu açtığına göre. Yani kredi puanı skoruda yoktur. Bankalar kredi puanı olmayan, maaşlı bir işte çalışmayan adama limitsiz kart mı verecek? Ha ileride kartın borçlarını faize düşürmeden öderse zamanla kartın limitini banka kendisi yükseltir. 

Hocam daha önceden kredi kartın yoksa dahi telefon faturalarını düzenli ödemen internet (senin adınaysa) faturalarını düzenli ödemen kredi notunu yükseltir. Hiç kredi kartım yoktu (kyk kredisi dışında) Akbank 1000 TL limitli kart verdi geçen yıl.

Ama konuyu açan arkadaşa nacizane bi tavsiyem. Şuan ihtiyacım var ve kendime sınır koyarak kullanacağım diyor olabilirsin ama senin olmayan parayı harcamak tatlı geliyor hocam. En fazla 4 ay sonra bin lira daha içerde olmak var iyi düşün derim. İşine karışmak haddim değil elbet ama yaşadığım şeyden dolayı söylüyorum. Öğrenci zaten kyk ile 20 bin tl borçlu başlıyor öğrencilik hayatına. Bir de üstüne kredi kartı ya da kredi işine girme derim. 

Aslan bile atı görünce götünü saklar
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CorretzA
    CorretzA's avatar
    Erkek

Kyk kredisinde faiz var mı ? Kardeşim için başvurduk kredi çıktı. 22.560 tl taahhütnamede gözüken miktar. Bunu ödüyeceği zaman ne kadar ödüyecek onu anlamadım. Faiz varsa ne kadar olur bu miktar?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek
    CorretzA bunu yazdı

Kyk kredisinde faiz var mı ? Kardeşim için başvurduk kredi çıktı. 22.560 tl taahhütnamede gözüken miktar. Bunu ödüyeceği zaman ne kadar ödüyecek onu anlamadım. Faiz varsa ne kadar olur bu miktar?

Kyk.gsb.gov.tr de detayli bilgi var. Kabaca enf farkı işler 

Toplam Hit: 2575 Toplam Mesaj: 30
banka