folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Okumaktan Aciz Olmak[Özet Yoktur]

Okumaktan Aciz Olmak[Özet Yoktur]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı
    VBDream bunu yazdı

senin konuştuğun konular hakkında fikrin olduğunu düşünüyormusun ?

Gene olarak evet konuştuğum konular hakkında bilgim var.Bilmediğim konu hakkında da zaten yorum yapmıyorum ben bilmiyorum diyorum.

Mesela ticaret,müzik,ekonomi,sağlık hakkında hayatımda hiç yorum yapmamışımdır.

Bu konuda ben en başta yazdığım alanlar hakkında pek bilgiliyim falan diye bişey anlamayın.Öyle bişey kastetmiyorum.

Tamam işte o adamda bilgili olduğunu düşünüp yorum yapıyor ve sen ona gerizekalı gözüyle bakıyorsun fakat sende bilgili olduğunu düşünüp yorum yapıyorsun ve kendinden eminsin fakat ne kadar doğru ve ne kadar bilgili konuşuyorsun ? Adamla aynı hataya düşüp adamı eleştiriyorsun.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

Tarık, dön türkiye'ye bizi rezil etme oralarda.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

lan yanlış oldu

krypt tarafından 22/May/13 15:45 tarihinde düzenlenmiştir

while (1<2)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Smirnoff bunu yazdı

Tarık, dön türkiye'ye bizi rezil etme oralarda.

:)))

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    VBDream bunu yazdı
    u235 bunu yazdı
    VBDream bunu yazdı

senin konuştuğun konular hakkında fikrin olduğunu düşünüyormusun ?

Gene olarak evet konuştuğum konular hakkında bilgim var.Bilmediğim konu hakkında da zaten yorum yapmıyorum ben bilmiyorum diyorum.

Mesela ticaret,müzik,ekonomi,sağlık hakkında hayatımda hiç yorum yapmamışımdır.

Bu konuda ben en başta yazdığım alanlar hakkında pek bilgiliyim falan diye bişey anlamayın.Öyle bişey kastetmiyorum.

Tamam işte o adamda bilgili olduğunu düşünüp yorum yapıyor ve sen ona gerizekalı gözüyle bakıyorsun fakat sende bilgili olduğunu düşünüp yorum yapıyorsun ve kendinden eminsin fakat ne kadar doğru ve ne kadar bilgili konuşuyorsun ? Adamla aynı hataya düşüp adamı eleştiriyorsun.

Hacı şimdi sen bana Abraham Lincoln kimdir desen ben sana sadece Amerikada köleliği kaldırmış kuzey güney savaşını kazanmış eski bir yöneticidir derim daha fazlasını söyleyemem.Çünkü benim bu adam hakkında daha fazla bir bilgim yok.

Benim sinir olduğum adam küfür ettiği hakaret ettiği konu hakkında bişey bilmiyor.Atatürk yahudiydi diyor ama delil yok bişey yok.Yani bunu biraz daha bizim alana indirgeyelim.Bir adam gelip bana sen Flash biliyor musun dese bende idare eder derim.Ama pascal biliyor musun dese yok derim.

Ben kimseye mal gözüyle bakmıyorum ve zekide değilim.Normal çaplı bir adamım.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Bizim ülkeninde asıl sorunu bu aslında bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak ya da öz eleştiri yapmadan başkalarını eleştirmek.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

sende bir ego var insanları sanırım biraz küçük görüyorsun özelliklede okumayan insanları bence sonuna kadar haklısın madem yaşıyoruz bir şeyler yapmamız lazım boşuna oksijen tüketmemek lazım :D

zeybekustasi tarafından 22/May/13 15:35 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    KrypT bunu yazdı
    u235 bunu yazdı
    JackDaniels bunu yazdı

Adam Amerikan , illa Atatürkü okuyup hakkında bilgi sahibi olmak zorunda değil . Sen Amerikan tarihini okudun mu ? Yada Amerikayı kuranlar hakkında bilgi sahibimisin ? Kusura bakma ama saçmalamıssın.

tamam

Hiç geçiştirme bence abi, adam gayet güzel bir noktaya değindi?

Atatürkü boşver abi.Sen Moğol İmparatorluğunu hiç mi duymadın?Yada Roma İmparatorluğunu? Bu genel tarihdir.Osmanlı dediğim devlet 16.yüzyılda dünyanın en güçlü devleti olmuş bir ülke.Türkiyenin şuanki toprağından 4 kat büyük topraklara sahip olmuş bir ülke.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı

Bizim ülkeninde asıl sorunu bu aslında bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak ya da öz eleştiri yapmadan başkalarını eleştirmek.

Öz eleştirimi yapıyorum 

@Smirnoff

Senin gibi çakma alkolik,çakma psikopat ve yine çakma Casanova bir adamın rezil edebileceğinden daha az ediyorumdur merak etme.

u235 tarafından 22/May/13 15:38 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı
    DrKill bunu yazdı

Öz eleştirimi yapıyorum 

@Smirnoff

Senin gibi çakma alkolik,çakma psikopat ve yine çakma Casanova bir adamın rezil edebileceğinden daha az ediyorumdur merak etme.

özeleştiri yapan adam ne kadar boktan olduğunu anlar, böyle etrafa saldırmaz, ipucu olsun.

Toplam Hit: 4519 Toplam Mesaj: 56