folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Operasyon Başladı

Operasyon Başladı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    POLECAT
    POLECAT's avatar
    Erkek

Cudi ve Gabar'da son yılların en büyük operasyonu başlatıldı. Operasyona helikopterler de destek veriyor.

Şırnak'ın Cudi ve Gabar dağlarında PKK terör örgütüne yönelik yaklaşık 20 bin asker, korucu ve özel harekat timlerinin katıldığı büyük operasyon başlatıldı.

Hava destekli operasyona yaklaşık 10 Kobra, Süper Kobra ve Skorsky helikopter katıldı.

Yetkililer, Şırnak'ın Gabar, Cudi, Küpeli, Namaz dağları ile Harimye, Sinat, Yeditepe, Mese, Mergi, Hilizya ve Dersu bölgelerinde Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından geniş çaplı bir operasyon başlatıldığını belirtti.

Operasyona, çok sayıda köy korucusunun yanı sıra yaklaşık 20 bin asker ve özel harekat timleri de katılıyor.

Operasyon bölgelerine yakın yerlere araçlarla sürekli asker takviyesi yapılırken, özellikle Bestler Dereler bölgesinde zaman zaman PKK'lılar ile sıcak temas sağlandı.

Şırnak'ta bulunan 23'üncü Jandarma Tümen Sınır Komutanlığı'nca yürütülen operasyonlara, Bolu Komando Tugay Komutanlığı, Çakırsöğüt Jandarma Komando Tugayı, Gabar Dağı'nda bulunan Akçay Piyade Tugayı, Şırnak İl Jandarma Alay Komutanlığı, Şenoba Taktik Sınır Alay Komutanlığı, Gülyazı Taktik Sınır Alay Komutanlığı, Beytüşşebap Jandarma Komando Alay Komutanlığı, Silopi Jandarma Hudut Tabur Komutanlığı da katılıyor.

Evt arkadaşlar askerlerimiz operasyona başlamışlar ALLAH yardımcıları olsun öbür itlerde kaçmaya delik aramaya başlamışlardır.

"" Cümleler Doğrudur Sen Doğru İsen, Doğruluk Bulunmaz Sen Eğri İsen. P.S
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adanakebap
    Khaine
    Khaine's avatar
    Erkek
    offf askerde olmak vardı şimdi ya :'(
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

Athzai_Khaine bunu yazdı:
    -----------------------------
    offf askerde olmak vardı şimdi ya :'(

git şubeye yalvar alırlar.

geçerli mazeretlerin varsa 

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Xsharez
    Xsharez's avatar
    Erkek

Agıstos 19 da bende yanlarında olacağım Allah kısmet eder ise. İnş. bu operasyonlar bitmes bende yetişirim.

Kimseden Birşey İstediğim YOK.,!! Az Ötede Oynayın Yeter.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetBABA
    NetBABA's avatar
    Erkek
    Allah yardım etsin memetlerimize.

Umudumu bu güne bağlamadım ki yarınım dan umutsuz olayım.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TIGER_07
    TIGER_07's avatar
    Erkek
    ben birkaç gün sonra askerim. ama daha acemi birliği var izmire çıktı.ulaştırma olarak.ama bu pkk illeti oldukça inşallah bende operasyonlara katılıp o piçleri gebertme şansı bulabilirim. ya ben komando olmak doğuya gitmek istiyodum a.q ama vatanın heryeri hizmet bekler.

TBT ordusundan TSK ordusuna transfer olan mürit
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek

Xsharez, Athzai_Khaine, TIGER_07

helal olsun abiler size. ben de 6-7 yaşlarından beri komando kelimesini öğrendiğimden beri hep komando olmak istemişimdir. inş askerde komando olurum. komando eğitimi zor tabi ama ben zevk alıyorum. çok ilgim vardır böyle şeylere

...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TIGER_07
    TIGER_07's avatar
    Erkek
    NighT-7 bunu yazdı:

Xsharez, Athzai_Khaine, TIGER_07

helal olsun abiler size. ben de 6-7 yaşlarından beri komando kelimesini öğrendiğimden beri hep komando olmak istemişimdir. inş askerde komando olurum. komando eğitimi zor tabi ama ben zevk alıyorum. çok ilgim vardır böyle şeylere

eywallah hacım asıl böyle düşündüğün için sana da helal olsun emin olun ben kardeşim gibi görüyorum sizi askerde de hep aklımda olacak tbt ve siz hayırlısıyla gidiyorum askere.vatan borcu namus borcu ödenecek.alnımızın akıyla sağa salim dönerim inşallah dönemezsem de vatan sağolsun,siz sağolun.

TBT ordusundan TSK ordusuna transfer olan mürit
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iMPaLa
    iMPaLa's avatar
    Erkek

ALLAH yardımcıları olsun....

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    Xsharez bunu yazdı:

Agıstos 19 da bende yanlarında olacağım Allah kısmet eder ise. İnş. bu operasyonlar bitmes bende yetişirim.

İyide doğuda, hatta o operasyonlara katılacağın ne malum ? Belki de bulaşıkhaneye verilirsin :)

Efsunun askerlik bugün belli olacaktı. İçimizde en yakın olan efsun :) 

.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    az önce izledim haberlerde kuzey ırak sınırının 0 noktasına kadar dayanmış bizim askerler.pkk lojistik destek merkezlerini flan basmışlar hep.helal olsun !!!

... sorcerer & musket ...
Toplam Hit: 7081 Toplam Mesaj: 54