folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Orgeneral Basbug Pasamizi Taniyalim .

Orgeneral Basbug Pasamizi Taniyalim .

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maximuss
    maximuss's avatar
    Erkek

İlker Başbuğ (d. 1943, Afyonkarahisar), Türk Silahlı Kuvvetleri'nin 26. Genelkurmay Başkanı olan Türk orgeneraldir.

Osmanlı Devleti egemenliği altındaki Manastır kentinden Afyonkarahisar'a gelen bir aileye mensup olan Başbuğ, 1965 yılında Kara Harp Okulu'ndan, 1968 yılında Piyade Okulu'ndan mezun olmuştur.

2002 yılında orgeneralliğe terfi eden İlker Başbuğ 2002-2003 yıllarında Kara Kuvvetleri Komutanlığı Kurmay Başkanlığı, 2003-2005 yılları arasında Genelkurmay İkinci Başkanlığı, 2005-2006 yıllarında Birinci Ordu Komutanlığı görevlerini müteakip 2006 yılı atamaları ile Kara Kuvvetleri Komutanlığı'na atanmıştır.

Orgeneral İlker Başbuğ, 2008 yılı Yüksek Askerî Şûra kararları ile Türk Silahlı Kuvvetleri Genelkurmay Başkanlığı görevine gelmiştir.

Başbuğ, TSK Üstün Cesaret ve Feragat Madalyası, TSK Üstün Hizmet Madalyası sahibidir.

bu vakit gibi , yobaz medyanin yaptigi cirkin saldirilari hepimiz biliriz . aslinda yorum yazmaya degmez bir konu ama , milleti biliclendirmek amacli yazmak lazim . bazilarinin bir yerine monte olmasi dilegi ile ( onlar kendilerini biliyor ) .

bu resimle, fetocu , zulocu bir nevi subyanci ve oglanci sitelerde (pranga.net , vakit.net vb...  )  sunulmaktadir . Resimler basbugnun kudus gezisinde cekilmisitir .

sinegoga bend gittim , daha 18 yasindayken bir gurup hatun gormustuk sofyanin merkezinde . Dedik ne oluyor ne toplanmislar . sonra daldik ortama . iceride elinde boynuza benzer borozan olan bir kac dayi vardi , karilar tasti ama mum yakiyorlar . dedik nere bura falan sonradan anladikki siegogmus :D Ama biz aglayan herhangi birini gormedik . kliside cektirdigim fotolar vardir :) bugune kadar turk manitam olmadigi icin , kiz arakadaslarim slavdi , yani ortodoks hristiyan. Onlarin camileri merak etmesi gibi bende kliseleri merak etmistim , ne yapiyorlar falan diye. gittigim oldu , plovdivli bir kiz arakadasim vardi , tanya adinda . :) kendisi bursada ulu cagmiye gitmistir , simdi kiz musluman mi oldu ?

basbug o mertebeye , bizim hukumet gibi torpilciler sayesinde gelmemistir! celik operasyonunda , on saflarda yer almistir !

he konuyu acan , yobazla kafalilara . Isin gercegini ozetliyen resmi sunuyorum

kapak olmasi dilegi ile , sanirim Basbugnun gecen gun , elini masaya vurarak yaprigi uyari yobazlari rahatsiz etmiski ,yine kendilerince gelin guvey oluyorlar :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kady
    kady's avatar
    Erkek

bende ömrümde bir kez kiliseye girdim, taksim de

ama klise ile aglama duvarı arasında uçurum var.  bi kere şahsın sivil halde israil de işi ne..?

2 cisi ağlama duvarın da işi ne..

3 yanındaki yahudi kim..?

sıradan bir Türk vatan daşı degilki şahıs genel kurmay başkanı olma yolunda ilerleyen birinin ne işi var yahudilerin  ağlama duvarında.

ve resim eksik tam onlar gibi dua eder pozisyonda olan bir resim daha olmalı idi :D

4. insanları haber yapıyor diye yobaz diyemessin,

yalan söyleme gerçegi saklama ve habere konu olma hepsi bu...

kim severse sevsin ben sevmiyorum. güvenmiyorum. ve kameraların önündeki çıkışlarından zerrece etkilenmiyorum.

allah allah nidaları ile savaşa giden bir ordunun insanların taktıgı yüzük vs gibi şeyler yüzünden kapı önüne kondugunu bile bile hala nasıl bu savunmayı yapar oda ayrı bir başlık konusu

http://profil.gittigidiyor.com/kady
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

kady bunu yazdı:
    -----------------------------

ama klise ile aglama duvarı arasında uçurum var.

bi kere şahsın sivil halde israil de işi ne..?

sıradan bir Türk vatan daşı degilki şahıs genel kurmay başkanı olma yolunda ilerleyen birinin ne işi var yahudilerin  ağlama duvarında.

ve resim eksik tam onlar gibi dua eder pozisyonda olan bir resim daha olmalı idi :D

kim severse sevsin ben sevmiyorum. güvenmiyorum. ve kameraların önündeki çıkışlarından zerrece etkilenmiyorum.

allah allah nidaları ile savaşa giden bir ordunun insanların taktıgı yüzük vs gibi şeyler yüzünden kapı önüne kondugunu bile bile hala nasıl bu savunmayı yapar oda ayrı bir başlık konusu

sen şimdi sikit miydi vakit miydi neydi o gazteyimi savunuyrsun anlamadım ben

kafam güzel biraz daha açıkla :S

1.oraları merak etmiştir tatilde olduğu bir gün seheyate çıkmıştır yada resmi bir ziyarettir boş vaktinde dolaşmaya çıktır (ki zaten açıklamıştı turistik bir gezi olduğunu)

2.sen romaya gitsen(senin romada işin ne) nerede görürsün ilk olarak collesium u

yada sen izmire gitsen nereyi görürsün ilk olarak saat kulesini

sen ankaraya gitsen anıtkabir(bundan şühpeliyim orraya gitmek istermisin bilmem)

3.kimsekim tanımıyorum herkes olabilir belkide orada gördüğü sohbet ettiği biridir oradaki taksi şöförüdür vsvsvsvs

herşeyi geçtim beni asıl sinirlendiren şey buydu 4. madde

4.bizim memlekette göte göt denir arkadaş

ağlama duvarı ile kilise arasında fark var değilmi

yahudiler için en kutsal yer

müslümanlar için kabe

hristiyanlar için (ne kadar önemli bilmiyorum ama bizdeki hac olayı gibi buraya geliyorlar) meryem ana kilisesi ve nerede izmir bildiğin izmir türkiye cumhuriyeti sınırları içerisinde ege bölgesindeki izmirde

bende izmire gitme fırsatım olsa ziyaret edeceğim yerler başında gelir :S

şimdi ne oldu ben hristiyanmıyım

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek

Ağlama duvarı peygamberinizin al-buraq'ı bağladığı yer değil mi ? Müslümanlar için bir anlam ifade etmiyor mu ? Adam belli ki ziyareti esnasında oraya gitmişken ağlama duvarında ziyaret etmiş.Yani oraya giden bir müslüman dini hissiyatleri için gidemez mi ? Bellki bir değil birden fazla fotograf çekilmiş,orada bulunan bir musevide ilker başbuğ ile aynı karede yer almış.Sanki adamın her çektirdiği fotoda bir yerlerden yahudiler fırlıyo.Kaldı ki bütün Türkleri mülüman mı sanıyorsunuz.Musevi Türkler yok mu sanıyorusnuz.O karede yer alan adam başbuğun yanına giden bir Türk olamaz mı.Onu orda görüp hatıra fotografı çektirmek istemiş olamaz mı.?Bu fotografı yayınlayan gazetenin niyeti zaten belli,çekilen fotograflar içinden kendi yalanına en yatkın olanı alıp kullanmış olamaz mı ?.Düz mantıklar,boka baktmaya mahkumlar.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maximuss
    maximuss's avatar
    Erkek

kady bunu yazdı:

ama klise ile aglama duvarı arasında uçurum var.  bi kere şahsın sivil halde israil de işi ne..?

offf illaki yaptircaniz bana !

al yobaz arkadasim :D http://www.uzmantv.com/museviler-icin-aglama-duvarinin-onemi-nedir bak nasil orada ibadet edilir . Elle koyunca ibadet olmuyor , acip tanah okuyorlar . ellerini koydu diye musevimi olucak :D

ulu caamiyi gezen gevurlar musluman mi oluyor ? Ingiliz Kralicesi camiye girdi , kafasini orttu  , kralice musluman mi oldu ?

gerci zaten ustte yazdim orada isi ne falan , ama got olmanin etkisiyle sanirim okudugunun farkinda degilsin , hala sacmaliyorsun !

alttaki iki resimde ,pasanin kudus gezisinden alinma . biri kudustekiteki aglama duvarindaki fotosu , digeri ise ayni yerde Mescidi aksadaki dua ederkenki videosu :D

cekemiyenler canak taksin , kizanlar bi yerine buz tutsun !

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Ya kaldi ki Ilker Basbug Musevi dinine mensup olsun sizene arkadasim.Arafat'in Hristiyan olmadigini bilen var mi ? Omrunu Filistine adamis bir adam.Laiklik diye bosuna bagirmiyoruz , beynini sikmabas etmis insanlar toplulugu.Ilker Basbug'undini inancindan sizene.Daha beyninize dusunmeyi ogretemediniz mi ? Gerizekali insanlar toplulugu ,basbakaniniz Filistin icin Israil'e diklenirken , Irak savasinda Amerikanin katlettigi irakliliar icin niye sesi cikmadi.Sizin Muslumanlik anlayisiniz bu kadarmi ? Kafanizi niye kuma gomuyorsunuz.Beyin denen organ yokmu sizde ? Ataturk Turk Dil Kurumunu kurduktan sonra basina kimi getiriyor bilginiz var mi? Agop Dilacar , bir Ermeni yurttasimiz , Turkceye buyuk katkilari olmustur , Atamizin imzasini tasarlamistir vs. yani ulkesine , ulkesinin insanina hizmet etmistir.Hadi saldirin Ataturk'e bir Ermeniyi TDK'nin basina gecirdigi icin , hatta kitaplardan ,posterlerden Atamizin imzasini gordugunuz heryerden o imzayi yirtip atin,onu bir Ermeni tasarlamistir.

Bagnazliginizin ta a.q

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Olay ağlama duvarında resim çıkmasıyla başladı. Sonra ben sadece sordum musevi mi diye? Ki musevi olmadığı yönünde tartıştığım adamlara delil sunmaktı amacım.

Önceki gün genelkurmay başkanımız diyor ki allah allah diye bağıran bir ordunun askerleri cami yıkmaz; ertesi gün ağlama duvarı olayı çıkıyor. Tamam devletimiz laik eyvallah.

Peki tayyibin yarın ağlama duvarında resmi çıksa nasıl tepki verirdiniz? Bağnazlık diyorsnuz da dürüst olalım. Kat kat daha fazla tepki vermez miydiniz?

...

Abi hristiyan ya da başka bir dine mensup olsa yine karşı çıkmam. Ama museviliğin ilk şartlarından biri musevi kanı taşımak :\

Şahsen ben genelkurmay başkanımın musevi kanı taşımasını istemem ki taşımıyor da...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

Gazeteye dikkat vakit...

Zamanın kardeşi Tayyipçi gazete..

Herşey beklenir...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maximuss
    maximuss's avatar
    Erkek

HaYVaN bunu yazdı:

Olay ağlama duvarında resim çıkmasıyla başladı. Sonra ben sadece sordum musevi mi diye? Ki musevi olmadığı yönünde tartıştığım adamlara delil sunmaktı amacım.

Önceki gün genelkurmay başkanımız diyor ki allah allah diye bağıran bir ordunun askerleri cami yıkmaz; ertesi gün ağlama duvarı olayı çıkıyor. Tamam devletimiz laik eyvallah.

Peki tayyibin yarın ağlama duvarında resmi çıksa nasıl tepki verirdiniz? Bağnazlık diyorsnuz da dürüst olalım. Kat kat daha fazla tepki vermez miydiniz?

...

Abi hristiyan ya da başka bir dine mensup olsa yine karşı çıkmam. Ama museviliğin ilk şartlarından biri musevi kanı taşımak :\

Şahsen ben genelkurmay başkanımın musevi kanı taşımasını istemem ki taşımıyor da...

bak yukarida da yazim ! Pasanin elini masaya vurmasi , bazi kesimi cok pis gerdi yine ! bu resimler 2 senedir var . tabi yobaz bakis acisi sinir tanimiyor . sana siteleride soyledim .

pranga.net , vakit.com gibi sitelerde 2 senedir yayinlaniyor . islerine gelmediginde yobazlarin , bunlari tekrar sanki yeni birseymis gibi suruyorlar . Zaten kafalari din diye yikancil cahil halkda bunlari yemekte .

ornek sekil 1.a ...

musevi adam camiye gidermi ? mescid-i aksaya ozellikle .

offf nato mermer nato kafa. kutuge vursam , daha tonuk ses gelir be :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Sofu ben olayın turistik bir gezi olduğunu okudum. Oradaki mevzu sadece benzetme yapma.

...

Bence her yahudi masondur; ve bu ülkeninin hiçbir yerinde olmamalılar özellikle de ordu da. Çünkü amerikadaki yahudilerin ve diğer ülkelerdeki kendi ülkelerini nasıl kalkındırıp; barındıkları ülkelerin amna kodukları ortada.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maximuss
    maximuss's avatar
    Erkek

HaYVaN bunu yazdı:

Sofu ben olayın turistik bir gezi olduğunu okudum. Oradaki mevzu sadece benzetme yapma.

...

Bence her yahudi masondur; ve bu ülkeninin hiçbir yerinde olmamalılar özellikle de ordu da. Çünkü amerikadaki yahudilerin ve diğer ülkelerdeki kendi ülkelerini nasıl kalkındırıp; barındıkları ülkelerin amna kodukları ortada.

ozaman tayyibe neden laf etmiyorsun ?

Americadaki Jewish lobby of America'dan odullu tek baskanimiz tarihte .

icraata gelince is yok !

bushla 2001 deki gorusmesinde bu lobby de vardi beyaz sarayda .

herneyse , anliyana ...

Toplam Hit: 6880 Toplam Mesaj: 38