folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Orgeneral Basbug Pasamizi Taniyalim .

Orgeneral Basbug Pasamizi Taniyalim .

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

elevator bunu yazdı:
    -----------------------------

Ara sıra nasıl olurda 2 üst düzey komutanın olduğu bölgede 14 saat çatışma sürer  bunu düşünün.üstelik kendi topraklarında üstelik 3 5 çapulcuyla ..vietnam olsa 3 saat içinde yardım gelir ..Bunu Başbuğ paşa  daha iyi biliyordur.siz ne derseniz diyin Başbuğ ve hükümet uyum içersinde devam ediyor .arasıra ikiside halka yönelik manevralara devam edecektir.

ergenekon yok jitem yok balyoz yok 33 erin şehit edilmesinde bütün suç pkk da ..başka ?

biz sütten çıkmış ak kaşığız ..

hojam senin 3-5 çapulcunun elinde nikon termal görüş ekipmanları, ısı yaymayan yelek ve zırh delici mermi, taşınabilir uçaksavar ne arıyor? tsk'nın envanterine giren gece görüş ekipmanlarının büyük kısmı (nikon ve agoh markalı yalnızca abd ordusu için üretilen ekipmanlar) çatışmalarda ele geçirilmiştir, tsk bölgede üç beş çapulcuyla değil abd ve israil ajanlarının kontrolündeki terör gruplarıyla savaşıyor, başbuğ ve hükümetin uyum içinde olduğunu söylemek komik ötesi! jitem dışındaki oluşumların tamamı yalandır, jitem de daima mitle birlikte çalışmıştır.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Antalyada niyetim de hep kiliseye gitmek vardı ama bir türlü nasip olmadı... Rmk ile birlikte gidecektik ama olmadı işte...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turan-Mete
    Turan-Mete's avatar
    Erkek

bence bu konu o kadarda basit değil diyelimki orda oylesine resim cektirmis ya burda napıyor ?

o yuzden ben hic bu konuya girmeyelim derim.

Nasıl ki doyurulmayan açlık bir müddet sonra, açlık hissinin iptali ve neticede ölüme yol açıyorsa, okuma ve fikretme davası için de aynı şeyler sözkonusu...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

kady bunu yazdı:

behsettiğiniz dua şekli bumudur beyler.?

sadece sizin gibi düşünmüyorum diye yobazmı oldum :D yada insanları zorlamı sevecem.

zerrece tanımadıgın ve benimgibi düşünmüyor diye birine de göt vs hakaret etmek seviyesizlik ve saygısızlıktır.

illada birini savunacaksanız insanlıgınız dan ödün vermeden yapın

insanların habere konu olacak yaşam şekillerini yadırgamayıp, bunu haber yapanları yargılamanız garibime gitti.

ii de senin ne yapmaya çalıştığını anlamadım

bence gene oku kimseye göt felan demedim sen buradki espiriyi ve macazı anlamadan atıp tutuyorsun

ewt bizim memlekette

göte göt denir

mala mal denir

salağa salak denir

akıllıya akıllı denir

ama nedense sen buradaki mecazı anlamamışsın bile gelmiş bana seviye ve saygıdan bahsediyorsun

yazık valla yazık beyin hücrelerinin yaktığı oksijene yazık  ya da sende de yoktur problem türkçe öğretmenin yaktığı oksijene yazık

farklı düşünüyormuşun

bence senin kendi fikirlerin kendi düşüncelerin olduğunu zannetmiyorum

bakşalarının yazdığı söylediği farklı şeyleri okuyup tutup kendi düşüncen zannediyorsun

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

adamın yüzü bellimi adamın benzeri olan birini photoshopl ile o halede getirirler bu Yobaz atatürk ve cumhuriyet düşmani beyni zerre kadar çalışmayan ahiret hayatını dünya hayatına karıştırıp o hayat içinde hertürlü boku yiyen bu insanlar herkeze bilinçsiz ce saldırırlar Allah sanki tek O ların Allahı ben buradan son bişey yazayım herkezin dini kendine isteyen istedigi dini yaşar bu kökten dinci ibnelerde bok yemek düşür

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek

IRET bunu yazdı:

elevator bunu yazdı:

Ara sıra nasıl olurda 2 üst düzey komutanın olduğu bölgede 14 saat çatışma sürer  bunu düşünün.üstelik kendi topraklarında üstelik 3 5 çapulcuyla ..vietnam olsa 3 saat içinde yardım gelir ..Bunu Başbuğ paşa  daha iyi biliyordur.siz ne derseniz diyin Başbuğ ve hükümet uyum içersinde devam ediyor .arasıra ikiside halka yönelik manevralara devam edecektir.

ergenekon yok jitem yok balyoz yok 33 erin şehit edilmesinde bütün suç pkk da ..başka ?

biz sütten çıkmış ak kaşığız ..

hojam senin 3-5 çapulcunun elinde nikon termal görüş ekipmanları, ısı yaymayan yelek ve zırh delici mermi, taşınabilir uçaksavar ne arıyor? tsk'nın envanterine giren gece görüş ekipmanlarının büyük kısmı (nikon ve agoh markalı yalnızca abd ordusu için üretilen ekipmanlar) çatışmalarda ele geçirilmiştir, tsk bölgede üç beş çapulcuyla değil abd ve israil ajanlarının kontrolündeki terör gruplarıyla savaşıyor, başbuğ ve hükümetin uyum içinde olduğunu söylemek komik ötesi! jitem dışındaki oluşumların tamamı yalandır, jitem de daima mitle birlikte çalışmıştır.

kamplarında taret te var sadece keleş kullanmıyorlar ellerinde m16 dan kannas a her tür silah var ..stingir füzeler var ,uçakta düşürüyorlar ,helikopterde..

kısacası biraz ironik bir şekilde anlatmaya çalıştım 14 saat çatışıyorsan bunlara 3 5 çapulcu diyemezsin .jitemin mit ile çalışması gayet doğal amaç olarak ikiside istihbarat servisi.

Başbuğ ve hükümet uyum içersinde demek komikse evet ben stand up yapıyorum ..yanlız benimle birlikte hükümet ve askerde stand up yapmış oluyor,baktığın zaman iki kurumda demokratik söylemi dilinden düşürmüyor .. uyumsuzluk darbeyi getirir bu imkansız olduğuna göre uyum içersinde olduklarını söylemekte bir sakınca yoktur.

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ulas
    ulas's avatar
    Erkek

valla kımın ne mal oldugu ortada artık kım ne derse desın..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek

sivil olarak isterse vatikan'a gider, papa'nın ayinine katılır.kime ne ?
    ki aynı ilker başbuğ'un camide de resimleri mevcut.hangimiz yapmadık ki ? ben beyoğlu'nda kilisede mum yaktım.hristiyan mıyım şimdi.

gereksiz bi tartışma.

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
Toplam Hit: 6899 Toplam Mesaj: 38