Örümcek İçin İlaç Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek

DDT evcil hayvanlarını da mefta eder.

SC50 al güncel tarihli. 20-25TL fiyatı vardı kargo dahil.

1 şişesini 3-5lt suya karıştırıp ince püskürken bir pompa ile kenar köşe pervazlar duvarlar böcek güzergahı olabilecek her yere sıkarsın.

sivrisinekten akrebe kadar 1-3 ay boyunca yaşayan böcekgil kalmaz. 

tene doğrudan teması ufaktan kızarıklık, tahriş, kaşıntı yapabiliyor. su ile yıkamak icap eder.

benim ufak çocuk olduğu için onun özellikle çok temas ettiği yerlere beşiği civarına falan sıkmadım. ne olur ne olmaz.

ama tüllere falan bile sıktım yani, sivrisineksiz hamamböceksiz bir yaz yaşıyorum 2 yıldır.

ek bilgi: talep ettiğin gibi koku yok, konstantre (50ml'lik küçük şişeyi 3-5lt suda seyreltiyorsun) üstüne başına tenine doğrudan sıkmadığın sürece zehirleme tahriş etme olayı yok.
    ben ahaliyi kışkışlayıp, maske bile kullanmadan yaptım ilaçlamayı. gerçi sen yine de bir maske tak zarar gelmez (:

muaythaist tarafından 25/Haz/19 10:23 tarihinde düzenlenmiştir

** Ali Asaf'ın (14.04.2018) & Elif Dua'nın Babası (06.09.2019) **
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Resimlerin yüklenmesi zaman alabilir. Kirada oturuyorum ev sıfır ev pimapenlerde sineklik yok ev sahibine koydurmaya çalışıyorum temmuzda taktıracakmış oda sadece balkon kapısına.

Her hafta bundan 1 tane giriyor içeri , gece bir uyanıyorsunuz o size bakıyor siz ona. Bir daha yakalarsam tasma takıp evcil hayvan olarak yanımda gezdiricem.

PanxeR tarafından 25/Haz/19 10:44 tarihinde düzenlenmiştir

Alldebrid Türkiye / IDM Türkiye yetkili bayi. ulaşmak isteyen mail atsın tyfn.panxer@gmail.com yada telegram https://t.me/PanxeR
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

Resimlerin yüklenmesi zaman alabilir. Kirada oturuyorum ev sıfır ev pimapenlerde sineklik yok ev sahibine koydurmaya çalışıyorum temmuzda taktıracakmış oda sadece balkon kapısına.

Her hafta bundan 1 tane giriyor içeri , gece bir uyanıyorsunuz o size bakıyor siz ona. Bir daha yakalarsam tasma takıp evcil hayvan olarak yanımda gezdiricem.

Birader sen nerede yaşıyorsun yahu.

O evde asla uyuyamam. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

Aboo, bardağın 3te1i kadar var rahat.. Taşınırım ben olsm direk evden abi nedir o ya. Korku filmi öğesi gibi, bir zararı yok mu ? Tam olarak ne bu acaba?

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

Aboo, bardağın 3te1i kadar var rahat.. Taşınırım ben olsm direk evden abi nedir o ya. Korku filmi öğesi gibi, bir zararı yok mu ? Tam olarak ne bu acaba?

Hocam geçen bu konudaki sarı kız da girdi , onun fotosunu çekmemiştim. Buda dişisi galiba bilmiyorum götünde kocaman iğnesi var benim gördüğüm. Bide öyle birşey ki kocaman olduğu için yakaladıktan sonra uyku sersemi nasıl öldüreceğimi düşündüm öyle sinek ezer gibi yada peçeteyle ezilecek gibi de değil koskocaman şey.  Bodrum da oturuyorum taşınsanda buradaki bir çok evde böyle hatta eskiden evlerin beyaz kapı ve pencerelerin mavi oluş sebebi böcekleri uzak tutmak için miş ama şuan neredeyse hiç bir ev yapmıyor onu.

EmiRReiS bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

Birader sen nerede yaşıyorsun yahu.

O evde asla uyuyamam. 

Bodrum da yaşıyorum yukarıdada yazdım burada çok var öyle sarı kızı böyle kocaman örümceği yazın özellikle kuraklaştığı için daha da fazla oluyor. İnş balkonu sineklik takınca kurtulucaz.

Alldebrid Türkiye / IDM Türkiye yetkili bayi. ulaşmak isteyen mail atsın tyfn.panxer@gmail.com yada telegram https://t.me/PanxeR
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TiThousand
    TiThousand's avatar
    Erkek
    muaythaist bunu yazdı

DDT evcil hayvanlarını da mefta eder.

SC50 al güncel tarihli. 20-25TL fiyatı vardı kargo dahil.

1 şişesini 3-5lt suya karıştırıp ince püskürken bir pompa ile kenar köşe pervazlar duvarlar böcek güzergahı olabilecek her yere sıkarsın.

sivrisinekten akrebe kadar 1-3 ay boyunca yaşayan böcekgil kalmaz. 

tene doğrudan teması ufaktan kızarıklık, tahriş, kaşıntı yapabiliyor. su ile yıkamak icap eder.

benim ufak çocuk olduğu için onun özellikle çok temas ettiği yerlere beşiği civarına falan sıkmadım. ne olur ne olmaz.

ama tüllere falan bile sıktım yani, sivrisineksiz hamamböceksiz bir yaz yaşıyorum 2 yıldır.

ek bilgi: talep ettiğin gibi koku yok, konstantre (50ml'lik küçük şişeyi 3-5lt suda seyreltiyorsun) üstüne başına tenine doğrudan sıkmadığın sürece zehirleme tahriş etme olayı yok.
    ben ahaliyi kışkışlayıp, maske bile kullanmadan yaptım ilaçlamayı. gerçi sen yine de bir maske tak zarar gelmez (:

Evcil hayvan yoksa DDT daha mı etkili?

Pompa yerine el sprey şişeleri olsa, iyi olur. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

Her hafta bundan 1 tane giriyor içeri , gece bir uyanıyorsunuz o size bakıyor siz ona. Bir daha yakalarsam tasma takıp evcil hayvan olarak yanımda gezdiricem. ^^D`

Bu bardak ne bardağı, küçük şat(?) bardağı mi yoksa büyük Su yada Konyak bardağı mı?

O nasıl iğne? @@.) bu eklem bacaklılardan  hiç hazzetmiyorum.

@Muaythaist kışkışlamak ^^D , SC50√

RitmFarbRacourci tarafından 25/Haz/19 12:40 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkYılı.^^D` "DerikoKaşlarKara^^D`" RakmAlfabTemp Sym'blism Okunabilir'lik Broca'sBrain BuntzieEllis Cham'perTy,Baratarya PaulGrhm ?SearchUser= FugAzzi^^` Çalgılar:TelliÜflemeliVurmalıTuşluYaylıPerdeliSizZilElektroAkustikManyetikSynthesizer BrainFuck.b.bf^^D` BarlowLens KmStar ConcptMaps FormNmass. İnfoGrafc Classfcton Nocturnl gtAFastReadngCours AgodReadrİsAReReadr CommaAddict &EyMovemntsEducatn NowIsGod Alin,MhmtAçar "Cpt.Fantstc @.^,) " "be adventurous, be bold, but savor it. it goes fast." "myFace is mine, myHands are mine, myMouth is mine, but i'm not. i'm yours. O.o," "it was a Beautiful mistake, but a Mistake. O.o," ; SaE.AhT: "PersnPoisndWthWrd " "zahr hitzk, zuhr hitzk."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kral.
    C-force
    C-force's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı
    C-force bunu yazdı

Bizim evdede böcekler felan var  ama alıştım artık :) her yaz misafirimizler 

Ne önerirsiniz bu konuda özellikle yaz aylarında oluyor

Böcek ve karınca

Ben evi yalıtmakla işe başladım, Tuvalet, Banyo ve Mutfak pencerelerini elekledim, dış kapı altında böcek girecek kadar açıklığa sünger döşedim, ardından selülozik tineri cif cam temizleyici kabına koyup böcek yaşayabilecek gizli yerleri, lavabo altları, buzdolap arkası, bulaşık makinesi altı, çamaşır makinesi altı, derin dondurucu altını her yeri fıs fısladım, bir çok böcek geberdi, ve evde böcek kalmadı.. Dışardan girişlere engel olmazsanız, bir tane içeri girdiğinde yumurtluyor ve artık bitmiyorlar.. Selülozik tiner yumurtalarınında düşmanı, eritiyor bitiriyor şerefsizleri..

Karınca sorunu bende de var, ama hala çözemedim, bu yaz onların takibini yapacağım nereden eve giriyorlarsa sert bir kimyasal madde ile yolu tıkayacağım, belki işe yarayabilir..

Hocam dıs cephe mantolama var evde 

Teşekkür ederim Dediklerini uygulayacağım

Bazen Varsın , Bazen Yoksun...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

@PanxeR Hocam çok ürkütücüler, resimdekilerin evine girdiği bir yerde yaşamak benim için ziyadesi ile rahatsız edici.. Yahu korku filmi gibi geliyor bana, bu eklem bacaklılar gurubundan hiç hazzetmediğim yaratıklar bunlardır, hele o tüylü örümcekler var ya neydi adı, hah tarantula, aman yarabbim korkunç bir hayvan..

@C-force hocam ben teşekkür ederim.. Lavabo altlarında görünür vaziyet delik ve yarıklar varsa derz ile doldur, o yarıklar örümcek ve böcek yuvası oluyorlar..

ShockMan tarafından 25/Haz/19 14:53 tarihinde düzenlenmiştir

Estetik olan her şey çekicidir.. Güzel huyda ise estetik, hüner ister..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Erkek

Kardeş biraz hareketli. Bunun boyutu biraz küçük daha yavru abileri ablaları.

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
Toplam Hit: 2164 Toplam Mesaj: 44
örümcek ilaç insektisit