Osman Pamukoğlu Teke Tek De Konuşuyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tekuna
    tekuna's avatar
    Erkek

Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar.....

Türk Genci; Devrimlerin ve Cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diamonique
    diamonique's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bu adamı genelkurmay başkanı olarak görmek isterim ama başbakan olarak istemem. Türkiyenin sorunu sadece pkk değil. Devleti sadece terörü bitirerek yönetemezsin. Adam diyordu ki tüm bürokratların makam aracını kaldıracağız. Bu lafından sonra bu adamın bakanlıkların ve bölge müdürlüklerinin işleyişi hakkında hiçbir bilgiye sahip olmadığını gördüm.

Reecep Tayyip'in Askerleriyiz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murathan
    murathan's avatar
    Erkek
    adamin soylediklerini kimse dikkate almiyor. parmak bastigi konularin hemen hepsi can alici noktalar. her turlu yoldan gormemezlikten getirilmeye calisiliyor. bu insan boyle bir davranisi hakedecek karakterde birisi degil. Turkiye icin gercekten cok degerli bi insan. bu insani da kaybedersek (!) yaziklar olsun. haklisiniz hocalar. dogru soyleyeni dokuz koyden kovarlar.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek
    akp nin evliyasından daha iyidir.

Ben yüzmeyi ördeklerden öğrendim.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek

Smirnoff bunu yazdı:
    -----------------------------

Bu adamın savunduğu şeyler ve ideolojileri çok komik kaçırmamak gerek.

Madem bi bok bilmiyorsun ne atıp tutuyorsun ki? Azcık dinlesen paşanın bas bas  "biz ideoloji diye nitelendirilen köhnemiş şeylerin ardına saklanmıyoruz.biz reform peşindeyiz" dediğini görürsün.

Birine bok atacaksanızda destekli atın! Gül gibi ermeniden, Erdoğan gibi gürcüden, Kürt torunu Kılıçdaroğlu'ndan cumhurbaşkanı veya başbakan oluyorda ömrünü devletine adamış TÜRK OĞLU TÜRK Osman Pamukoğlu'ndan mı olmuyor?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

Barajı geçip meclise girebileceklerini düşünüyorum. Ben Cumhuriyet Güçbirliği adaylarına basıcam ama gönlüm yine bu adamladır gelirlerse meclise iyi şeyler yapabilirler.

"bea"
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosplay
    Cosplay's avatar
    Erkek

diamonique bunu yazdı:

Bu adamı genelkurmay başkanı olarak görmek isterim ama başbakan olarak istemem. Türkiyenin sorunu sadece pkk değil. Devleti sadece terörü bitirerek yönetemezsin. Adam diyordu ki tüm bürokratların makam aracını kaldıracağız. Bu lafından sonra bu adamın bakanlıkların ve bölge müdürlüklerinin işleyişi hakkında hiçbir bilgiye sahip olmadığını gördüm.

tek sorun o değil ama diğer sorunlar zaten şu anki iktidarın gitmesiyle otomatik olarak ortadan kalkacak. bu yönden de düşünmek lazım. iç meseleleri kastediyorum.

---

ilk oyumu onlara kullanmış olucam bu seçimlerde hazır onsekiz olduk :)

make total destroy
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilenyok
    bilenyok's avatar
    Erkek

Paşa doğru adam,dürüst adam.düşünceleriyle,duruşuyla,tavrıyla hakeden bir adam.ancak gel gör ki barajı bile geçemeyecek.Çünkü kullanmıyo saf insanın dinini,vicdanını,saf duygularını.yapabileceklerini söylüyo,aklına geleni değil.bu nedenle gönlüm paşadan yana olmasına rağmen oyumu hepara atmayacağım.safım belli olsun diye akp milletvekili sayısını artıracak değilim.siyaset böyle bi bataklık işte.temiz adamı barındırmıyo içinde.ben atsam,başkası böyle düşünecek,geçemeyecek boşa atmayım diye düşünecek onbinler.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

attackatak bunu yazdı:

Smirnoff bunu yazdı:

Bu adamın savunduğu şeyler ve ideolojileri çok komik kaçırmamak gerek.

Madem bi bok bilmiyorsun ne atıp tutuyorsun ki? Azcık dinlesen paşanın bas bas  "biz ideoloji diye nitelendirilen köhnemiş şeylerin ardına saklanmıyoruz.biz reform peşindeyiz" dediğini görürsün.

Birine bok atacaksanızda destekli atın! Gül gibi ermeniden, Erdoğan gibi gürcüden, Kürt torunu Kılıçdaroğlu'ndan cumhurbaşkanı veya başbakan oluyorda ömrünü devletine adamış TÜRK OĞLU TÜRK Osman Pamukoğlu'ndan mı olmuyor?

Çok doğru söyledin hocam ;)

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

Konuş paşammmm konuşş 

Toplam Hit: 8005 Toplam Mesaj: 55