Osman Pamukoğlu Teke Tek De Konuşuyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsilKan
    AsilKan's avatar
    Erkek

Hepar Mersin'de çok acemi.

Paşa'nın meclise girmesi için yerel çalışmalarda çok önemli.

Diğer illerde , ilçelerdede böyleyseler eğer pek zannetmiyorum geleceklerinin iyi olacağını..

...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sky
    Sky's avatar
    Erkek

Çok komik bi adam. 3 5 konusmasini dinledim. Kesinlikle onun gibi dusunmesiliniz yoksa serefizde olursunuz vatan hainide. Bunlarida gectimde kim finanse ediyor bu adami. Emekli maasiylami Turkiyenin heryerinde teskilatlarini kurmus?

Ona aşık olmak, cehennemde çakmaklara gaz doldurmak gibi bir şeydi...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murathan
    murathan's avatar
    Erkek
    @DeaD_BY yanlis anlamadim hocam. yanlis konusuyorsun da demiyorum. sadece 1 kisi de olsa, tasin altina elini koymasi gerektigini soylemeye calisiyorum. en azindan tarafimiz belli olsun.saygilar.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

Türban, siyasi bir simgedir diyodu bi aralar. İyidir ama başa gelemez getirtmezler. :)

ne diyon?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Sky bunu yazdı:
    -----------------------------

Çok komik bi adam. 3 5 konusmasini dinledim. Kesinlikle onun gibi dusunmesiliniz yoksa serefizde olursunuz vatan hainide. Bunlarida gectimde kim finanse ediyor bu adami. Emekli maasiylami Turkiyenin heryerinde teskilatlarini kurmus?

millet finanse ediyor yanlızca oyverecek kişiler bulundukları ilçelerde kendi ceplerinden para ödiyerek teşkilatlanıyorlar ki bu heparın en meşhur ve kendine has özelliklerinden biridir parti tüzüğünü birkez bile okumadan adamın hayatını neyapıp ettiğini araştırmadan konuşuyon o komikse komiklik iyidir sen nesaçma bir adamsın

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    griffin
    griffin's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    sau_nightmare bunu yazdı:

griffin bunu yazdı:
    devlet bahçeli2 ikiside tam bomba yine bahçeli 3 5 adım bence siyaset yapnadan diksiyon edebiyat ve dil anlatım dersi almalılar.

size çok konuşan az iş yapan lazım çok gördüm bu yaşıma kadar, çok konuşanını diksiyonmuş hitapmış ağzın açık izle bak siyaseti ağzıyla yapandan kork arkadaş, suya götürür susuz getirirler.

iki kelimeyi bir araya getiremeyen ülkeyi nası yönetcek bilmiyorum.

Türkiye, kendisine din olarak Kemalizmi almış, başka hiçbir dine hayat hakkı tanımayarak kitlelere zorla dikte ettirmiştir. Oysa en üst belirleyici İslam'ın ilkeleridir. Her şey ona göre belirlenir." -Recep Tayyip Erdoğan
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsilKan
    AsilKan's avatar
    Erkek

griffin bunu yazdı:
    sau_nightmare bunu yazdı:

griffin bunu yazdı:
    devlet bahçeli2 ikiside tam bomba yine bahçeli 3 5 adım bence siyaset yapnadan diksiyon edebiyat ve dil anlatım dersi almalılar.

size çok konuşan az iş yapan lazım çok gördüm bu yaşıma kadar, çok konuşanını diksiyonmuş hitapmış ağzın açık izle bak siyaseti ağzıyla yapandan kork arkadaş, suya götürür susuz getirirler.

iki kelimeyi bir araya getiremeyen ülkeyi nası yönetcek bilmiyorum.

Cihaz bozulunca kuyruksuz köpek gibi kalan yönetiyor güya şuan :)

...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tekuna
    tekuna's avatar
    Erkek

Diksiyon falan hepsi hikaye,

lutfen izleyin...

Türk Genci; Devrimlerin ve Cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sky
    Sky's avatar
    Erkek

hesap numarisi varmi 5 lira vercem. Halk finanse ediyomus bırakin bu ayaklari. Ance kuyruguna basılmıs gibi bagira bagira konsur. Askeri gecmisine lafim yok. Ama söyledikleri gerceklikten cok uzak. Altan tan bunu fena bozdu ama beyni sadece kendi dogrularini anladigin bos bos konustu.  İki sey ezberlemis terörü bitircem terörü bitircem aksama kadar onu sayiklar anca. Kısa ve öz olarak faşist generaldir kendileri.

Ona aşık olmak, cehennemde çakmaklara gaz doldurmak gibi bir şeydi...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Sky bunu yazdı:

hesap numarisi varmi 5 lira vercem. Halk finanse ediyomus bırakin bu ayaklari. Ance kuyruguna basılmıs gibi bagira bagira konsur. Askeri gecmisine lafim yok. Ama söyledikleri gerceklikten cok uzak. Altan tan bunu fena bozdu ama beyni sadece kendi dogrularini anladigin bos bos konustu.  İki sey ezberlemis terörü bitircem terörü bitircem aksama kadar onu sayiklar anca. Kısa ve öz olarak faşist generaldir kendileri.

tekrar söylüyorum parti tüzüğünü oku yahu adamın toprakreformundan askerlik düzenine ekonomiden çevreye her alanda planı projesivar asıl siz tutturmuşsunuz bu adam terörden başka brşey bilmior diye ama şuan en önemli kritik sorun terör dolayısıyla zaten mantıklıbir liderin ençok bunu düşünüp bundan bahsetmesi lazım ama bizim seçmenler arıza

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
Toplam Hit: 8053 Toplam Mesaj: 55