Osman Pamukoğlu Teke Tek De Konuşuyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sky
    Sky's avatar
    Erkek

peki arkadasim haklısın.

Ona aşık olmak, cehennemde çakmaklara gaz doldurmak gibi bir şeydi...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    k2ankaya
    k2ankaya's avatar
    Erkek

Sky bunu yazdı:
    -----------------------------

hesap numarisi varmi 5 lira vercem. Halk finanse ediyomus bırakin bu ayaklari. Ance kuyruguna basılmıs gibi bagira bagira konsur. Askeri gecmisine lafim yok. Ama söyledikleri gerceklikten cok uzak. Altan tan bunu fena bozdu ama beyni sadece kendi dogrularini anladigin bos bos konustu.  İki sey ezberlemis terörü bitircem terörü bitircem aksama kadar onu sayiklar anca. Kısa ve öz olarak faşist generaldir kendileri.

Senin fikrin belli zaten , laf olsun diye yorum yapıyon

Everybody has a plan.Till they get punched in the mouth. MT
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sky
    Sky's avatar
    Erkek

Benim fikirlerim nelermis?  hayal gücünü merak ettim ondan soruyorum. yoksa senin ön yargılarin belli zaten. Benim dusuncem milletin din dil ırk farklılari cıkararak kanını emmeye calısan bütün asalaklara karsıyım. bu düsünceyi tasiyan herkezede karsiyim. Neyse polemiğe girmeye gerek yok daha fazla.

Ona aşık olmak, cehennemde çakmaklara gaz doldurmak gibi bir şeydi...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    k2ankaya
    k2ankaya's avatar
    Erkek

doğru söylemişsin altan tanı övenlere karşı önyargılarım belli,

"milletin din dil ırk farklılari cıkararak kanını emmeye calısan bütün asalaklara karsıyım" bu dediklerine bende katılıyorum ama pamukoğlu bu dediklerine uymuyor.

Everybody has a plan.Till they get punched in the mouth. MT
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

dead_march bunu yazdı:

neolursa olsun seçimde oyumu hepara vericem

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    th317
    th317's avatar
    Erkek

LhaNeT bunu yazdı:

dead_march bunu yazdı:

neolursa olsun seçimde oyumu hepara vericem

Duyuyor musun yeğen??? Suyun sesini duyuyor musun?? Yapamam diyordun. Gücün yetmez sanıyordun... Anlarlar, yaptırmazlar, bir daha yenerler diye korkuyordun. İmkansız diyordun... Ama suyun sesini duyor musun yeğen?? Deniz sonunda yarıldı; bize sadece içinden yürümek kaldı......
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    th317
    th317's avatar
    Erkek

görüyorumki tbt'de çoğu insan osman pamukoğlunu benimsemiş. gençliğin önü çok açık. hepinizi tebrik ediyorum. aktif olarak HEPAR için çalışmak isteyen varsa bana PM'den ulaşabilir.

Duyuyor musun yeğen??? Suyun sesini duyuyor musun?? Yapamam diyordun. Gücün yetmez sanıyordun... Anlarlar, yaptırmazlar, bir daha yenerler diye korkuyordun. İmkansız diyordun... Ama suyun sesini duyor musun yeğen?? Deniz sonunda yarıldı; bize sadece içinden yürümek kaldı......
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByShaDowWw
    ByShaDowWw's avatar
    Erkek

Sky bunu yazdı:

Çok komik bi adam. 3 5 konusmasini dinledim. Kesinlikle onun gibi dusunmesiliniz yoksa serefizde olursunuz vatan hainide. Bunlarida gectimde kim finanse ediyor bu adami. Emekli maasiylami Turkiyenin heryerinde teskilatlarini kurmus?

adam yazar zaten yazdıgı kitapların getirisiyle bişeyler yapmaya çalışıyor ordan burdan çalmıyor en azından

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Sky bunu yazdı:

Çok komik bi adam. 3 5 konusmasini dinledim. Kesinlikle onun gibi dusunmesiliniz yoksa serefizde olursunuz vatan hainide. Bunlarida gectimde kim finanse ediyor bu adami. Emekli maasiylami Turkiyenin heryerinde teskilatlarini kurmus?

Millet finanse ediyor.

HEPAR il/ilce baskanlari sirtinda masa sandalye tasiyor.

Osman Pamukoglu'nu tekrar dinle ne diyor "Turkiye genelindeki hicbir il/ilce/belde teskilatmansina genel merkezden tek kurus dahi gonderilmemistir."

Kaldiki siyasi partilerin hesaplari kontrol altindadir.

Sarigul gibi daha parti kurmadan 8 trilyon a parti binasi yapmiyor. Gitde ankaradaki genel merkeze bak.

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iskarpin
    iskarpin's avatar
    Erkek

sniperscope bunu yazdı:

Sky bunu yazdı:

Millet finanse ediyor.

HEPAR il/ilce baskanlari sirtinda masa sandalye tasiyor.

Osman Pamukoglu'nu tekrar dinle ne diyor "Turkiye genelindeki hicbir il/ilce/belde teskilatmansina genel merkezden tek kurus dahi gonderilmemistir."

Kaldiki siyasi partilerin hesaplari kontrol altindadir.

Sarigul gibi daha parti kurmadan 8 trilyon a parti binasi yapmiyor. Gitde ankaradaki genel merkeze bak.

Sarıgül'ü savunduğumdan değil, yaptığını doğru bulduğumdan da değil fakat; adamın parası var, madem ki siyasi partilerin hesapları da kontrol altında, e o zaman bu eleştiri söylediklerinle çelişkili ve dolayısıyla yersiz değil mi?

Siyaset biraz da 'show business' mantığıyla işler, kıyafetine, genel merkezine, teşkilatlarının özenli durumuna da bakılır. Bir de bi atasözümüz var: "Olucak dana, bokundan belli olur." diye, doğru mu bence doğru arkadaş..

ne sevmektir ne sevilmek, en güzeli şırıl şırıl işemek..
Toplam Hit: 8052 Toplam Mesaj: 55