folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder ÖSS Ye Girecekler;Öneriler,Hatırlatmalar,Tüyolar Vs Paylaşalım..

ÖSS Ye Girecekler;Öneriler,Hatırlatmalar,Tüyolar Vs Paylaşalım..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek

arkadaşlar hepinizin bildiği gibi önümüzdeki pazar tbtden bir çok müridimiz öss ye girecek,

herkes burada bildiklerini paylaşırsa hepimiz için iyi olur diye düşündüm..

sınava girerken evimize postayla gelen belge ile nüfus cüzdanı gerekiyo diye biliyorum, başka birşey gerekli mi haberim yok :)

onun dışında uyku düzeninizi şimdiden hazırlamaya başlayın, cumartesi gecesi kaçta yatacaksanız bu gece de o saatte yatın, ve yarın sabah pazar günü kaçta kalkacaksanız o saatte kalkın.. bunu pazara kadar böyle sürdürün derim ben..

cep telefonu kesinlikle yasak, sakın unutup da yanınıza almayın..

bi de merak ettiğim bir olay, sigara ile girince birşey diyolarmı? :) o sınavdan çıkınca illa ki bi dal yakası gelir insanın, bana yasak değildir gibi geliyo ama kimileri ise yasak diyor arada kaldım :)

evet arkadaşlar sizler de görüşlerinizi tüyolarınızı vs. paylaşırsanız hepimiz için yararlı olur.. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    suiQast54
    suiQast54's avatar
    Erkek
    Defter Kalem Kitap İşleri Beni Bozar=)

X
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek
    hoca sen hepsini yazmıssın zaten :)) bide sınavda rahat oldumu gerisi kolay

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek

istanbullu müridler öss den çıkan taxime gelsin :F ölümüne içecez akoim :| ben girmiom ama giren bebeler fln takılcaz al sana öss sonrası eğlence payla$am dedim :|

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahta
    tahta's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar en önemli şeyi unutmuşsunuz OKUNMUŞ PİRİNÇ bu olmadan sınava girilmez.Sakın unutmayın sıvan salonuna almıyolar benen sölemesi
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek

Edit: fem de iseniz onlar dağıtıyo zaten  

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

off amk kaldı 4 gün :| çok stresteyim :|

son denemede 243 yaptm 255 yapmam lazım amk yaa :( 

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2FaN
    2FaN's avatar
    Erkek

Harbi ne götürülecek sınava giriş için :F Nüfus cüzdanı giriş kağıdı sonra bankaya yatırdığımız dekont lazımmı :|

Ve o ayrıca başvuru formları lazımmı :|

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek

Benden de size tavsiye: Sallayın! 6 soru salladınız misalen en azından 2 si tutar:| aha kardasın ne olursa olsun sallamak en idealidir ki ben her sınav 20 tane fln sallıyorum,10 u fln tutuyo:| zarara girdiğimi grmedim daha..

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PeTaL
    PeTaL's avatar
    Dişi

surda söyle bir konunun acılması bile can sıkıcı aslında kendimi hatırlıyorum psikologlar danısmanlar ogretmenler aileler seni stressten uzaklastırmaya calısıolar ama işte gecicek öss gecsin,sınava bi gir,hayatın değişecek gibi miladdan soz ediyormuscasına bahsederlerdi beni daha da cok gererdi bu

üniversite cok sey degildir, öss milad da degildir üniversiteye gitmenin tek amacı gidip 'aman canım dediklerimi bu muymus ' diyerek aslında birsey olmayan  bi yer oldugunu anlamak bence

üniversteye gidenler ne mukemmel insanlar oluyor ne super karakterlere sahip ne de cok bilimsel insanlar taktir edersiniz ki bu cokrafyada egitime cok onem veriliyor(!)

sonuc olarak canınızı sıkmaya oturup dusunmeye degmez gecmiş olsun simdiden.

rüyaları gerceklestirmenin en guzel yolu uyanmaktır
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blue_dream
    blue_dream's avatar
    Erkek

millet stres yaparken ben kurtuluyorum diye iyice rahatlıyorum :D tavsiyem, herkesin dedigi gibi cikolata degil de kuru uzum fln yemeniz.. cikolatada ki kafein hem stres yapar hemde 1-1,5 saat sora metaboılizma hızınızın normalin altına dusmesine, yorgunluk hissine sebep olur.. o yuzden en iisi kuru uzum :D

bugun son denemeden de kurtulkdum cok sevincliyim valla :D 

Toplam Hit: 7753 Toplam Mesaj: 68