folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Otostop Maceralarınız

Otostop Maceralarınız

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

Merhabalarr.

Heralde otostop yapmak zorunda kalan vardır içimizde , ben bazen bu yola başvuruyorum ve gittikçe eğlenceli olmaya başladı..

En son motosiklet durdu gidiceğim yere motosikletle gittim baya güzeldi..

Diğer tuhaf otostoplarım ;

Lüleburgazda merkeze gitmek için otostop çekerken bi tane passat durdu içinde 2 tane güzel hatun vardı

gidiceğimiz yere kadar bıraktılar..

Birde bi keresinde traktör durdu adam yolunu değiştirdi beni eve bırakıp kendisi geri döndü filan buda best

of'ların arasında..

İşin en güzel yanı aracına bindiğiniz kişiyi tanımak, onun hayat görüşlerini öğrenmek..

Tabi kötü sonuçlarda doğurabiliyor , götü kollamak lazım ;

Yaşlı bi amcanın arabasına binmiştim yol gittikçe amcanın sapıklıkları ortaya çıktı, muhabbet + 18 i geçti

Hemen sağda indim arabadan tabi ki...

Eğer sizinde anılarınız varsa okumaktan memnun olurum..

Saygılar..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek

muğladan marmarise inmek için otostop çekiyodum bi tane tırcı geldi durdu önümde baya yorgun argın indi sonra yanıma gelip burası fethiyemi diye sordu bende yok 250 km daha gidince varırsın dedim vay aq dedi bindi arabasına uzadı gitti tek olayım bu... :))

l enfer c est les autres Sartre ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aytekinet
    Aytekinet's avatar
    Erkek

scuderia bunu yazdı:
    -----------------------------

muğladan marmarise inmek için otostop çekiyodum bi tane tırcı geldi durdu önümde baya yorgun argın indi sonra yanıma gelip burası fethiyemi diye sordu bende yok 250 km daha gidince varırsın dedim vay aq dedi bindi arabasına uzadı gitti tek olayım bu... :))

o olay bende de oldu dalamandayım şoför geldi burası manavgatmı dedi oha dayı dedim sen çok gelmişsin :D

Kendini bulmak istiyorsan, kendin için düşün.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

Ramazan ayı,işten çıktık servis bakıma gitmiş iftara yetişmek için otostop yaptık sağolsun biri durdu bindik seyir halindeyiz,şoför yol kenarında durup fahişenin biriyle pazarlığa girdi anlaşamadılar.Biz 'abi ramazan ayında olur mu?Ayıp' dedik, adam 'ulan ağzı kapalıda .mıdamı kapalı?' dedi.Yol boyunca ağzımızı açmadık :)

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

yanak bunu yazdı:

Ramazan ayı,işten çıktık servis bakıma gitmiş iftara yetişmek için otostop yaptık sağolsun biri durdu bindik seyir halindeyiz,şoför yol kenarında durup fahişenin biriyle pazarlığa girdi anlaşamadılar.Biz 'abi ramazan ayında olur mu?Ayıp' dedik, adam 'ulan ağzı kapalıda .mıdamı kapalı?' dedi.Yol boyunca ağzımızı açmadık :)

Hacı adam  niyeti iyi size bozmamış , dikkatli olmak lazım , kamyoncular , tırcılar , dedeler! :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flassy
    flassy's avatar
    Erkek

Akyakadan muğlaya yürüdük otostop sayılır mı :P

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bigwave
    bigwave's avatar
    Erkek

öss hazırlık zamanında ilk kez bi arkadaşın ısrarı üzerine yolda bi arabayı durdurduk .. 2-3 km sonra trafik kazası geçirdik ..sadece başımın darbe alarak şişmesiyle ucuz kurtulmuştum. ne berbat bi gündü be.. daha da otostop çekmedim zaten

Ölüm varsa bir yerde düşündün mü bu hayat niye ?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HyKo
    HyKo's avatar
    Erkek

flassy bunu yazdı:

Akyakadan muğlaya yürüdük otostop sayılır mı :P

sayılmaz gardeş

...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

pek fazla otostop çekmemişimdir 4-5 ekre çektiysem çektim ondada hep polis otosu bekledik polisler genellikle duruyor alıyorlar sagolsunlar.

2011 yılbaşı geceside arklarla yürüyoduk gece 1 mi neydi havada buz gibi konusuyoz kendi kendimize tanıdık biri gorsede alsa diye o sırada ynaımızda bi araba durdu dedik herhalde yol sorucaklar camı açtılar yaşlı bi amcayla bi teyze gelin dediler gideceğiniz yere kadar bırakalım filan ne geceydi be sıcacık gitmiştik gitceğimiz yere:)

bir keresindede arkla yürürken tanıdık biri görüp motorsiklete almıştı bizi 1km filan gittik öyle 3kişi:) motor dediğim o küçük scooter tarzı şeylerden ayrıca ilk binişimdi aq bide en arkaya geçtim enterasan bir deneyimdi buda:)

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Valla ben otostop çekmedim hatırlayabildiğim kadarıyla ama, adamın birine epeyce küfür etmiştim...

Sokakta  kaymakamlığa doğru gidiyordum...

derken bir otmobil durdu yanımda... ".. kaymakamlığa neden gidiliyor ?..."

bende yolu tarif edip  " aceba beni de bırakabilirmisiz" deyince adam gazlayıp gitti...

hötverenin evladı...

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek

bir keresinde dolmuşa binmeyip gideceğim yere değişiklik olsun diye otostop çekeyim dedim.. bir araca bindim yarı yolda indim.. sonra kimse almadı tekrar dolmuşa kaldım :D hevesim kursağımda kaldı :D

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
Toplam Hit: 7370 Toplam Mesaj: 55