folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Otostop Maceralarınız

Otostop Maceralarınız

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

1 ay filan oluyor.

gazide kalıyoruz öğrenci evi 3 kişi.

sabahta arkadaşlarla buluşmaya kızılaya gidicez. gittik durağa bekliyoruz otobüs motobüs yok. o zamanlar gazi yolu tamamlanmamıştı henüz. yol mol tıkalı incin misali.

binek araçlar flian geçiyo biz böyle otostop yapalım edelim filan ayakları. kimse utangaçlığını kırıp el mel kaldıramıyo.

işte sen kaldırırsan bnde kaldırırım sen kaldır bende lan filan derken.

bi transite kaldırdık. eleman durdu. ilaç dağıtım aracıymış arabanın arkası full ilaç dolu oturucak yer yok. neyse öne sıkıştık üç kişi gidiyoz.

ama elemanda bir buron var vitesi filan onla atıyor bildiğin rizeliymiş zaten. laflıyoruz ne ediyoruz falan filan. bi  yandan bu yolda gördüğü karı kıza laf atıyor korna filan çalıyo 25 yaşlarında bişey. neyse nereye gidiyonuz ne tarafa filan dedik kızılaya hooop dedi ben gitmiyom oraya. dedik abi yakın bi çevreside olur iyi dedi sizi anıttepede indirin yürürsünüz dedik tamam. bi yandan da araba arkada takır tukur sesler geliyo. ışıkta duruyoz küt ediyo kalkıoz küt ediyo.

neyse işte bundan önceki şöför gazoz içmiş şişeyide arabada unutmuş oda yeremi ne düşmüş ön tarafta gidip geliyo. gaz pedalnıın altına gelmiş basamıyo bu.

o sıradada tam bu eleman geldi farukmuş adı önceki şöför. ışıklarda dikizden gördü bunu motorlu oda ilaç dagıtımı yapıyormuş. eğilin dedi görmesin. eğildik filan. şişeyi aldı çıkardı bu neyse ışık döndü yeşile bu bir sövüyor am faruka ne ana kaldı ne bacı bu kaç oldu işte orospu çocugu filan neyse transit gidiyo faruk yanından geçiyo abi şişeyi bi frlattı faruga biz dedik aha öldü adam bi sendeledi filan motorda durdu köşede filan. bu hala sövüyo :D filan dedik aman yanlış ypamayalım gidene kadar sus pus gittik telfonları filan sessize aldık ses çıkarda bizide atar diye.

sonrada öğrendik saglık bakanlıgınnın aracıymış. böyle kişi taşıması filan yasakmış herhalde bizi filan görmesin diye şişeyle etkisiz hale getirdi faruku.

http://www.leyladansonra.com/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebJas
    WebJas's avatar
    Erkek

erzincandayım 5-6 senelik bişy; 

arkadaşla gariban işi bi büyük (burgaz aldık ucuz diye ) marketteki eşinden ayrılmış poliste sade içmeyin bi yoğurt ver kardeşlerme dedi sevindik çıktık. 

muabet bitti felan ben amı götü dağıtmışım yere yatıyorum uyumaya arkadaş beni kaldırıyo sırtında taşıyo felan bi ara taşıma amk bırak gibisinden yere serdim kendmi uyuyorm buda kalk gidelim fln..

gözümü bi açtım altı mavi neo ışıklı renoult broadway durmuş adam kapıyı açmış bi ayağı aşağı atmış.

direk verdiğim tepki "siz napıyorsunuz burda amk " adam ayağı arabaya sokmasıyla gazlaması bir oldu.

arkadaş sonra sarhoş kibarlığıyla ; " onlar bize yardım etmeye çalışıyordu gardaşş" dedi göt olmakla beraber uyumaya devam ettim fln filan :)

öyle otostop alışkanlığm yoktur yaş 21 henz yapmadm.. ünv gidiyoruz bakalım orda olur gibime geldi arkadaşlarn anıları hep ünv olunca..

bilmediklerimi ayaklarımın altına alsam başım göğe ererdi..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mettoman
    mettoman's avatar
    Erkek

8 kişiyiz otostop çekiyoz altınparka gitcez kimse durmaz yemin ediyorum biri ha durdu ha durcak diye diye altınparka gelmiştik

gene bi gün ufağız otostop nasıl çekilir bilmiyoz baş parmak yukarda el hareketine benzer bişi yapıyoz adam sağ döndü bi baktık alcak bizi sandıkkoşuyoz el hareketinin allahını gördük o gün

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

İlk defa dün otostop çektim. Aslında çekmek zorunda kaldım.

Yağmur deli gibi yağıyor Rizeden Trabzona geçmem lazım. Tüm arabalar dolu geçiyor.

En son boxerda suyun soğukluğunu iyice hissedince lanet olsun deyip elimi kaldırdım.

Bir tır durdu bende hay lanet olsun dedim ama girdim bi kere. 1 saatlik yolu 2.5 saatte geldim.

Yaptığımız tek muhabbet: "Şurda şu karıya çaktım burda bu karıya çaktım burda 5 ine gömdüm" 

Allahım sana geliyorum diyorum resmen. Neyse zor bela vardım da kestaneyi çizdirmeden kurtuldum.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
Toplam Hit: 7387 Toplam Mesaj: 55