folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Özgecan'ın Katilinin İfadesi.

Özgecan'ın Katilinin İfadesi.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

Bir kadın sadece sevilir beyler. Sadece sevilir ve bir kadına sadece saygı duyulur. Fiziksel olarak sadece eli tutulur, sırtı ovalanır, saçı okşanır. Bir kadın, anne ise dizinde yatılır, kardeş ise bağra basılır. Nasıl olur da yakılarak öldürülebilir ki ? 

Çok garibime gitti yahu.

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Th3Ultra
    Th3Ultra's avatar
    Erkek

Hocam baştan sona okudum. Okumakla kalmadım, gözümde canlandırdım.

Bu insan işi değil.

Bu insanı bırak, hayvan işi bile değil. 

En yırtıcı hayvan bile avının ölmesini bekliyor ve sonra yemeye koyuluyor.

Çok af edersiniz bu orospu çocuğunun "Bu arada bayandan hala hırıltılı bir ses geliyordu ve yaşıyordu. Kapı da açıktı. Bayanın iki elini de bileklerinden kestim." ifadesi ne demek?

Bu nasıl bir şeydir hocam? 

Böyleleri ile aynı ülkede nefes almak bile kanıma dokunuyor. 

Çok daha fazla küfürü, hakareti ve o kıza yaptıklarının çok daha fazlası işkenceyi hak ediyor ama, neticede burası bir internet sitesi ve belli kurallar çerçevesinde yazmaktan başka bir şey gelmiyor elimizden. 

Böylelerine idam ödül olacaktır. Bir tabutluğa kendisini öldürebileceği hiç bir eşya verilmeden koyulması gerekir fikrimce. 

Amacımız; zengin olmak. Zengin görünmek değil.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek

Boyle soguk kanli piskopat ruhlu insan bozuntularinin serbestce disarda dolasmasi hepimize potansiyel tehdit. Olay ve bu ibneler cok bilinir oldu, icerde umarim/muhtemelen gorurler bunlarin hesabini.

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek
    Th3Ultra bunu yazdı

Hocam baştan sona okudum. Okumakla kalmadım, gözümde canlandırdım.

Bu insan işi değil.

Bu insanı bırak, hayvan işi bile değil. 

En yırtıcı hayvan bile avının ölmesini bekliyor ve sonra yemeye koyuluyor.

Çok af edersiniz bu orospu çocuğunun "Bu arada bayandan hala hırıltılı bir ses geliyordu ve yaşıyordu. Kapı da açıktı. Bayanın iki elini de bileklerinden kestim." ifadesi ne demek?

Bu nasıl bir şeydir hocam? 

Böyleleri ile aynı ülkede nefes almak bile kanıma dokunuyor. 

Çok daha fazla küfürü, hakareti ve o kıza yaptıklarının çok daha fazlası işkenceyi hak ediyor ama, neticede burası bir internet sitesi ve belli kurallar çerçevesinde yazmaktan başka bir şey gelmiyor elimizden. 

Böylelerine idam ödül olacaktır. Bir tabutluğa kendisini öldürebileceği hiç bir eşya verilmeden koyulması gerekir fikrimce. 

bu arada annesi ile babası ayrıymış.

babası annesini hep dövermiş.

Türkiye'yi ayağa kaldıran Özgecan Aslan'ın cinayetinin zanlısı Suphi Altındöken'in babası suç ortağıydı. Altındöken'in annesi Naciye Tan Show haber'e konuştu.Naciye Tan, "Öyle bir yapıyla büyümedi, ben onu öyle büyütmedim. Acımı anlatamıyorum. Elinden ayağından öperim O annenin babanın. Ben de annneyim. Hiç kimseye bir şeyimi söyleyemedim." dedi.

Oğluyla en son bir hafta önce görüştüğünü ifade eden Tan, "Hiçbir çocuk ne katil, ne hırsız ne terörist doğar. Onu bu hale getiren bir çok etken var" diye konuştu.

Tan şunları söyledi:

"Ben anayım. Benimde kızım var. Kızımın başına bir şey gelsin ister miyim? Asla dilemem. Ben çocuğumu koruyamadım. Babasının şiddet eğilimi vardı. Biz kaç yıldır ayrıyız. Ben çocuklarımızın onun yanında büyüsün istemedim. Ben kocamdan çok şiddet gördüm ama anneme babama söyleyemedim. Babası kemerle,kesici aletle beni dövdü. Bunları kimseye söyleyemedim.

Üç gündür kimseyle konuşamıyorum. İçimden kendimle konuşuyorum sadece. Ben bu olayı duyduğumda inanamadım. Ta ki olayın içinde babası var dediler o zaman inandım.

Benim çocuğumun sağlığı bozuktu. Benim çocuğum neler yaşamadı ki. Ben bunu anlatamıyorum.
    Bir insanı yok etmeye hakkı yok benim oğlumun. Ben bunu asla kabul etmiyorum. Bu olaydan sonra oğlumla hiç görüşmedim. Ben o ailenin yanına gitmeyi çok istiyorum.

Ben aileye ne diyeceğimi bilemiyorum. O kadar çok etken var ki.Hangi birini anlatayım. Bu etkenler asla oğlumu aklamak için değil."

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek

hasta ruhlu sapık piç

edit:tecavüz etmemiş mi?

murdery tarafından 17/Şub/15 06:57 tarihinde düzenlenmiştir

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    murdery bunu yazdı

hasta ruhlu sapık piç

edit:tecavüz etmemiş mi?

Etmemis galiba gunahini almissiniz sadece kesmis fln

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

hepsini okudum. bunun kadinla erkekle ilgisi yok. adam dusmanina yapamaz soyle seyleri. ne oluyor turkiyede boyle? nedir bu canavarlasmanin nedeni?

All I need is a possibility.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

Verecekleri 100 yıl hapiste olsa ne olacak ki? Umarım hücre cezası vermezler. Normal insanların olduğu bir yere tıksınlar. TV açsınlar. Oradakilerde bu adamın kim olduğunu görsün bilsinler. Orada müebbet yiyenler cezasını verir nasıl olsa.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek
    tecavüz etmeye yelteniyordu, kız da direniyordu, eleman da öldürüyordu. Polisteki ifadesi bu şekilde değil miydi?
    anarsistherif tarafından 17/Şub/15 08:30 tarihinde düzenlenmiştir

=)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

yazık amk, öldürenin annesi acayip üzülmüş kızın öldürülmesine.. üstelik bu kadında kocasından şiddet görmüş. amınıza koyim ibneler.

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/246086/ozgecanin-katilinin-annesinden-toplumsal-tespitler 

Daniel-Koo tarafından 17/Şub/15 08:34 tarihinde düzenlenmiştir

ne diyon?
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    babayarisi
    babayarisi's avatar
    Erkek

yazının kaynağı paylaşırmısn hocam bitek bu yazıda tecavüz edilmemiş 

Toplam Hit: 7542 Toplam Mesaj: 47