folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Özgecan'ın Katilinin İfadesi.

Özgecan'ın Katilinin İfadesi.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek

bence idam edilmemeli, omur boyu hapis cezasi verilsin. İdam kurtulusu olur, hapiste idamdan daha guzel bir solen var bunlar icin. Ben max 3 ay diyorum. İcabina bakacaklardir.

Hoop.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

bunu defalarca haber sitelerinden okudum. 

boğazına bıçağı sapladım hırıltı sesi geliyordu diyor .bileklerini kesitim diyor. 

bence bunlar haplanmışlar beyler. normal bir insan böyle birşeye dayanamaz. 1 kişi olsa tamam diyecem babası da var işin içinde.babasını sikeyim.

o değilde harbi olayı detaylı takip ediyorum gece uykuma girdi amk. kızcağız ne çırpınıarak can vermiştir. hele bunları okuan annesi ne acı çekiyordur şimdi.

suçluları fena sikecekler ben size söylim. bunları zikip kasetleri internete yayarsalar şaşmayın.belki finalde birbirlerine ziktirip öyle kasedi yayınlarlar.

orosbu cocugu tecavuz etmek istemedim diyor ifadesinde. sağam bir şekilde ifade değiştirmiş belli oluyor.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

Bunu savunacak avukatın da amk.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sivil
    sivil's avatar
    Erkek
    Fcuk bunu yazdı

bence idam edilmemeli, omur boyu hapis cezasi verilsin. İdam kurtulusu olur, hapiste idamdan daha guzel bir solen var bunlar icin. Ben max 3 ay diyorum. İcabina bakacaklardir.

nasıl oluyor bilmiyorum ama ağırlaştırılmış ceza diye inşallah tek kişilik bir yere koymazlarsa götünden kan alırlar. eğer tam yerine düşerse zaten şişlenmesi kaçınılmaz. hatta sırayla koğuş ahalisi götünü bolu tüneline bile çevirebilir.

edit: http://haber.stargazete.com/sosyal-medya/ozgecanin-katil-zanlisini-savunacak-avukat-konustu-sizi-ilgilendirmez/haber-1001069

sivil tarafından 17/Şub/15 12:01 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KILICH
    KILICH's avatar
    Erkek

Ahlaksız,şerefsiz,namussuz,haysiyetsiz,vicdansız ve ağız dolusu ne kadar hakaret varsa etmek istiyorum bu orospu çocuklarına.!

Bunların nefes almaları bile yasaklanmalı.Amk çocukları,sizin tipinizi sikeyim.! Bence çıkmayın hapishaneden.! Dışarıda her gün biri size tecavüz edecek.! İçerde ona buna karılık yapında görün tecavüz nasıl oluyormuş.!

Azrail bile utanır böyle şerefsizlerin canını almaktan.! Cehennem bile kabul etmez lan sizleri amk şerefsizleri.!

Hele o boğaz kesme ve bilek kesme olaylarını okuyunca insanlığımdan utandım lan.!

İnsanlığınızı sikeyim sizin.!

Bu işi siyasete dökenin,siyasetini sikeyim.!

Dizilerde,filmlerde tecavüz konularını işleyen senaristin,yönetmenin ve oyuncularının ta amk.!

Not: Daha edeceğim 1500 yıllık küfür var,içim içime sığmıyor,kendime yediremiyorum böyle şerefsizlerle aynı havayı solumayı,aynı gökyüzüne bakmayı.!

Senden Ölürcesine Kaçan,Başkasına Hayat Gibi Gider...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    zalimadam bunu yazdı

bunu defalarca haber sitelerinden okudum. 

boğazına bıçağı sapladım hırıltı sesi geliyordu diyor .bileklerini kesitim diyor. 

bence bunlar haplanmışlar beyler. normal bir insan böyle birşeye dayanamaz. 1 kişi olsa tamam diyecem babası da var işin içinde.babasını sikeyim.

o değilde harbi olayı detaylı takip ediyorum gece uykuma girdi amk. kızcağız ne çırpınıarak can vermiştir. hele bunları okuan annesi ne acı çekiyordur şimdi.

suçluları fena sikecekler ben size söylim. bunları zikip kasetleri internete yayarsalar şaşmayın.belki finalde birbirlerine ziktirip öyle kasedi yayınlarlar.

orosbu cocugu tecavuz etmek istemedim diyor ifadesinde. sağam bir şekilde ifade değiştirmiş belli oluyor.

o kadar yorum yapılmış ama hap olayını kimse dememiş tamamen katılıyorum sana

madde almış olabilir. bu seferde babayla arkadaştamı aldı?

gerçi arkadaşı aradığında içiyordum falan demiş. öyle birşey gördüm de tam neydi yalan olmasın

ama almamış olmasını dilerim çünkü hafiffletici neden olur mahkemede sanırsam kanendimde değildim falan

birde ağırlatılmış müebbet yerse tek kalıyormuş aftan yararlanamıyormuş

ama sadece müebbet alırsa o zaman dediğiniz gibi diğerleriyle kalıyıormuş ancak aftan ilerde yararlanabiliyormuş

dün bir uzman  anlatıyordu.

idamda zaten kesinlikle gelmez tek kişilik kanun olmaz. diğer davalarda işler karışır.

hükümetin politikasına ters birşey olur çünkü şimdiden apo meselesi konuşulmaya başlandı.

malum çözüm süreci falan. idamın geleceğiniz hiç sanmıyorum

ben hep holy nin küfür sayacını merak etmiştim. aslında bu tip adamlar için kullanılabilir

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

bunu zaten hapiste ya öldürürler ya kendisini öldürür

ailesinide s*kerler

sanki türkiyedeki düzeni bilmiyormuş gibi idam gelsin diyorlar birde

ulan içerde adamı zaten yaşatmazlar bu suçlardan

herşey çok çabuk unutuluyor

bu esip gürleyen kuru gürültüler

peki başhırsız milletin vergilerini çaldı çalmaya devam ediyor

100 milyar euro üzeri uluslararası vurgun yaptı niye sesiniz çıkmıyor yozlaşmışlar nerdesiniz!

samimiyetsiz ve cahil ülkem...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.59saniye.com/eksiIDtoSEF.php?id=29940

Memleket mal kaynıyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

yanlış biliyorsam söyleyin haplanmış biri yaşadığı olayı en ince ayrıntısına kadar hatırlayabilirmi ?

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fdumanli
    Fdumanli's avatar
    Erkek

idam yasası çıksa bile suç önceden işlendiği için bu kansızın idam edilmesi sözkonusu değil.

http://onedio.com/haber/hapishane-de-kadin-katillerinin-ve-tecavuzculerinin-basina-gelenleri-anlatan-bu-yaziyi-okumalisiniz-454309?fb_action_ids=720948268026645&fb_action_types=og.shares

bu yazıyı okuduktan sonra içim biraz ferahladı, böylesi idamdan beter. umarım ömrünün sonuna kadar hapishane oğlanlığı yapar.

Toplam Hit: 7543 Toplam Mesaj: 47