folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Özgecan'ın Katilinin İfadesi.

Özgecan'ın Katilinin İfadesi.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek
    babayarisi bunu yazdı

yazının kaynağı paylaşırmısn hocam bitek bu yazıda tecavüz edilmemiş 

Büyük ihtimalle avukat geldikten sonra ifadesini değiştirmiştir. İlk saldıranın kız olduğunu göstermeye çalışıyor ama ne yaparsa yapsın feriştahı gelse nasıl bir ruh hastası olduğunu gizleyemez. 

Düşünsene avukatın ifadeyi inceltmesine rağmen ne kadar korkunc detaylar var. 

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

bu ifade değiştirildi.ilk ifadesi bu değil.bu ifade avukat yardımı ile ceza indirimlerini almak için değiştirildi

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bu hayvanın gözünü çıkarıp, parmaklarını kesip hepsini birer birer yedirtceksin. Kendi kendini yedirte yedirte öldürtceksin bu orospu çocuğunu. İdam falan ödül olur buna

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı

bu ifade değiştirildi.ilk ifadesi bu değil.bu ifade avukat yardımı ile ceza indirimlerini almak için değiştirildi

Oyle avukatın da oyle mesleğin de ta ...

ZoRKaYa tarafından 17/Şub/15 10:26 tarihinde düzenlenmiştir

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mirza Efe
    _Dert_
    _Dert_'s avatar
    Erkek

Tecavuz edip öldürdüm dese daha az ceza alırdı gibi geliyor bana....

Nedemek ya bileklerini keserken, bogazına bıcak sokarken kız canlıydı, hırıltı sesi cıkarıyordu...

Bi tecavuz etmedim diye indirim alamaz kanımca... Otopsi de belli olur mu onu merak ediyorum acıkcası? Yanmıs cesette belli olur mu ki?

Çoğu avukatlar satılıktır.. Parasını ödedikten sonra seni her türlü savunur. Orospu gibi parayı ver düdügü cal.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SüperSperm.
    evsiz
    evsiz's avatar
    Erkek

Mersin Barosu avukat temin etmeyeceğini söylemişti fakat savcılık vermek zorundasınız gibisinden baskı yapmış. Avukat da zorla getirilmiş br avukat 

Bazı İnsanLar AnıLarıyLa AnıLıR Bazı İnsanLar AnaLarıyLa...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokcan
    gokcan's avatar
    Erkek

Avukatlarin hangi sart altinda olursa olsun muvekkilini aklama ve ya cezasini hafifletme gibi bir yeminimi var? Avukat arkadaslar alinmasin cidden merakimdan soruyorum.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    gokcan bunu yazdı

Avukatlarin hangi sart altinda olursa olsun muvekkilini aklama ve ya cezasini hafifletme gibi bir yeminimi var? Avukat arkadaslar alinmasin cidden merakimdan soruyorum.

Böyle bir yemin falan yok hoca.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokcan
    gokcan's avatar
    Erkek
    Antikky bunu yazdı
    gokcan bunu yazdı

Böyle bir yemin falan yok hoca.

O zaman bu isin devaminda bu lavugu sorguya cekip tecavuz varsa bu avukatida meslegini kotuye kullanmaktan gorevden almali hatta hapis cezasi vermeli. 

Yemek icin baklava calan cocuklara bole savunma yapmadilar be. Ayrıca bu lavuk ağırlaştırılmış müebbet yese hapishanede yaşamaya devam edecek. Bu kadar olaya daha canice bir ceza verilmeli. Boyle yaptıgından her gun utanıp yerin dibine girmeli.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    gokcan bunu yazdı

Hayır ama savunmak zorunda çünkü öyle tabirler var ki hakim karşısında suçsuz olsan bile seni suçlu duruma düşürecek

savunulacak bir tarafı yok hadi kız adama vurdu adamda sinirle refleksle ters tarafına vurdu düştü kafasını vurdu bu şekilde bir ölüm olsa bunun kurtarır tarafı var 

sen Bayağı Bayağı boğuşmuşsun karşındaki erkek değil zaten ne boğuşuyorsun vs vs bunlar işin hikayesi beyler

normalde minibüsçüler al paranı in lan aşağı der yani hangi erkeğin Tekme tokat bir Kadınla tecavüz harici boğuştuğunu gördünüz Türkiye de ? Tamamen ifade palavra

işin ASLI nedir biliyor musunuz

bu lavuğun minibüsüne bu kız daha öncede biniyordu bu gözüne kestirdi bu kıza asıldı kız buna pas vermedi 

bu kıza kıyak yapıyım ya da gözden Irak bir kenara çekeyim konuşayım diye başka yerden gitti 

kızda korktu indir beni hesabı vurdu buna bu da kimse yok etrafta diye arka tarafa geçti bildiğin tecavüz etmek için 

kapıyı açarken kız dışarı kaçmak isteyince bu kıza tekme Attı kız düştü sonra atladı kızın üstüne tecavüz etmek için

kız çok direndi yüzünü müzünü tırnaklayınca tecavüz etmeyi başaramayınca tabi sinirden çıkardı bıçağı bıçakladı kızı 

Sonrası aynen kendi anlattığı gibidir 

tecavüz işin içine girmesin e görgü tanığı yok kız da ölünce tecavüz edemediği içinde ispat da yok cezasını hafifletmeye için avukatla beraber bu seneryoyu uydurdu 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
Toplam Hit: 7502 Toplam Mesaj: 47