Özgüven İle İlgili Kitap Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alberteinstein
    alberteinstein's avatar
    Homo

özgüven ile ilgili kitap önerisi arıyorum.

kendime pek güvendiğim söylenemez.

farkındalık sorunum olduğumu söylerler. kendime güvenim pek yok. bunu her fırsatta dile getirdiler. bu konu hakkında eminim kitap vardır.

ancak okunup etkisi görülebilecek bir eser arıyorum

:)

eski sevgilisi yüzünden çalışmadığım ingilizce hazırlık sınıfının yaz okulu parasını sevgilinden isteyen. yine eski sevgilisinin gönderdiği kontörü aynı gün başka kızlarla konuşarak yiyen kinci insan.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek

kitap okuyarak özgüven kazanılmaz, yaş kaç / eğitim ne hemşerim ona göre tavsiyede bulunmak isterim.

tahribat.com a can feda
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanKirca
    CanKirca's avatar
    Erkek

Ahmet Şerif İzgören ve Mümin Sekman'in  kitaplarına bakabilirsin.

Twitter: @CanKirca
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

kitap okuyarak özgüven kazanamazsın. seni özgüvensiz yetiştiren çevrende sorun, çevreni ya kendiden uzaklaştır ya da ailen seni böyle yaptıysa ailenin dediklerine kulak asma. kültürel kitaplar oku, birşeyler yap, üret. yetenekli olduğun alanı bulmaya çalış. yetenekli olduğun bir konuyu bulursan o konuda kendini geliştir, özgüven kendiliğinden gelir.

=)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oturuyorum
    oturuyorum's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

fight club, v for vendetta sonra batman the dark knight bu tarz filmler izle kitap falan hikaye 

Ellerinde Pankartlar / Gidiyor Bu Çocuklar / Kalkın Ayağa, Kalkın / Gidiyor Bu Çocuklar
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

oturuyorum bunu yazdı:
    -----------------------------

fight club, v for vendetta sonra batman the dark knight bu tarz filmler izle kitap falan hikaye 

+ olarak 3 idiots filmini izlemen gerekir

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alberteinstein
    alberteinstein's avatar
    Homo

yaş 20 lokasyon izmir eğitim: üniversite okuyor.

eski sevgilisi yüzünden çalışmadığım ingilizce hazırlık sınıfının yaz okulu parasını sevgilinden isteyen. yine eski sevgilisinin gönderdiği kontörü aynı gün başka kızlarla konuşarak yiyen kinci insan.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Peroksit
    Peroksit's avatar
    Erkek

ulan üniverste okuyorsun özgüvenim eksik diyon ne iş aq okula giden adamın özgüvenimi eksik olurmuş

http://www.youtube.com/watch?v=OH4eOQ6ZI0Q - - - - - http://www.youtube.com/watch?v=TqErNP20gpI - - - - - https://www.youtube.com/watch?v=fhr5UBZh1rY
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

alberteinstein bunu yazdı:

yaş 20 lokasyon izmir eğitim: üniversite okuyor.

insan ıcıne cık alsancaga gıt can yucel de muzaffer izgüde otur sanırım cınsel egılımlerın farklı 

ozaman fiestaya git homoseksüel arkadaşlar fal bakıyor oralarda o tarz cok arkadas var ınan sıkılmazsın ve bunu art niyetle söylemiyorum 
    Bu nedenle kendini gizleme gay olmak suç değil bunu algıyabılmek farklı  

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alberteinstein
    alberteinstein's avatar
    Homo

profilde top yazıyor muş sayende öğrendir gardaş :D insan içine çıktım gezdim tozdum ama memlekete geldim hala aynı :::melankolik mal muamelesi yaptılar :D

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

alberteinstein bunu yazdı:

profilde top yazıyor muş sayende öğrendir gardaş :D insan içine çıktım gezdim tozdum ama memlekete geldim hala aynı :::melankolik mal muamelesi yaptılar :D

bi ara ziraate gel.. ziraat cafeye... bi çay ısmarlıyım hayatın anlamını anlatayım :)

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
Toplam Hit: 4293 Toplam Mesaj: 26