Para Bulmak...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bykamu
    bykamu's avatar
    Erkek

hayır kuruluşlarına falan bağışlayabilirsin :) LÖSEV olabilir mesela. benm imkanım olsa yapardım

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    solstice
    solstice's avatar
    Erkek

yatırım yapmaya baslamak için güzel sermaye :D yeme yatırım yap :D:D

https://www.youtube.com/watch?v=k6LrGZGqYn8
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

senin yerinde olsam çatır çatır yerim 400 tl bu devirde kaybedicek adam kesin godomandır hiç tasa etme direk ye parayı sakın kimseye verme onlarda senin yerine yerler emin ol

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    necroshine
    necroshine's avatar
    Erkek

ne camisi ya. siyirdiniz mi, eleman ogrenci. bu demek ki Turkiyenin gelecek yuzu. ihtiyacin mi var ? ye o zaman. nasil yersen ye helal o para sana :)

Paraya ihtiyaci olan adam parasina sahip cikar dusurmez yola. Hemde 400 kaat. 

Sen gerekeni yapmissin sormussun. Daha ne kurcaliyorsun. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    4eye
    4eye's avatar
    Erkek

Senmi buldun :( Benim param o hesap numarasını verimde yolla :D 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CellyM
    CellyM's avatar
    Erkek

uLan o kadar öğrencilik hayatımda bi ton 5 kuruşsuz gezdim Allah bi kere benim yüzüme gülümseyip (benide gülümsetip) karşıma 50 lira çıkartmadı :/

çok bişi değilki ozamanlar zaten 200 tl banknot yoktu 50 liracık ):

ya harca, ya hayırlı işlerde kullan hayrat fln yaptır :p, yada ver zekat niyetine bi fakire gitsin..

http://www.tahribat.com/Murit-CellyM/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    detay
    detay's avatar
    Erkek

elfkrc bunu yazdı:
    -----------------------------

arkadaşlar size bişey danışmak istiyorum:

geçenlerde ist. daydım yolda yürürken bi ara sokakta para buldum. başta uzaktan 20 lira sandım, yanına yaklaştım yanında bi sıfır daha var :) parayı elime aldım, katını şöyle bir açtım ki aynı banknotdan bir tane daha :)) yani 400 lira buldum anlayacağınız. e tabi öğrenci adamım yüzümde bi tebessüm bi tebessüm anlatamam :) aksi gibi cebimde de 5 kuruş kalmamıştı, inşallah bursum yatmıştır diye bankamatik arıyodum :) dedim hey güzel Allah'ım gördü benim bu halimi :D her neyse, sonra vicdanım dedi ki hayır elif hayır öğrenci de olsan, cebinde 5 kuruş olmasa da bu parayı harcayamazsın :))

tabi bunlar işin şakası arkadaşlar, çevre esnafa sordum, orada oturan kişilere filan sordum soran olursa da  parayı polise veririm dedim.( arada çakallık yapmaya çalışanlar da vardı :D 'sen ver parayı bize istertsen biz ilgileniriz'..vs diyenler.. :)) caddeye çıktım yolda polis gördüm anlattım durumu dediler ki: sen istersen parayı bize ver ama genelde böyle cüzdansız kaybolan paraların sahibi çıkmıyo biz de camilere, fakirlere, filan veriyoruz boşa vermiş oluyosun yani.

ben de polise numara verdim  bize gelip parayı arayanlar olursa bu numarayı ararrız dediler. şimdi ben izmitteyim hafta sonları ist. dayım bu paranın sahibi çıkmazsa ne yapayım sizce ??

-----------------------------

20 lira yeşil 200 lira ise pembe uzaktan o sıfırları nasıl ve parayı hangi renkte görüyorsun. :D

senin gözler bozuk galiba

maaasebeci....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ToR5
    ToR5's avatar
    Erkek

biraz daha para ekle İMKB 30 dan birine yatır. Herhangi birine. Cuma düşecek , Pazartesi yükselecek. Cuma günü al

Her türlü çek senet tahsilatı yapılır. Zenginden alınıp fakire verilir. Fakirin topuklarına sıkılır.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

haydan gelen huya gider

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fotoğrafçı
    burakbet
    burakbet's avatar
    Erkek

xxspiderxx bunu yazdı: