PDA Tavsiyesi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    gigabyte in bir modeli vardi tvli dokunmatk ekranli 2mpixel kameras bide bunun uzerive wfi'si ve sletm sistemi olan br urun bulablrsen  gayet  guzel olur.

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek
    Omnia düşünmüyorum arkadaşlar. Duyumlarıma göre kilitlenme falan oluyomuş o cihazda. Hemde pahalı biraz. Asus p535 te merak ettiğim bişey var. Dahili gps modülü var bide harici anten zımbırtısı var. anten takmadan gps sinyal almıyormu bu cihazda?

Naber la?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

bu kullandığım 5. pda...

Onun haricinde hemen hemen bütn aletleri kullandım...

Şu ana kadar asus p535in üstüne cıkabilecek özellikte bi samsungun şu 16 gblık versiyonunu gördüm fakat;

alet hiç hoşuma gitmedi bi kere üstündeki windows editlenmiş ve kullanan bi cok kişi sıkıntı çıkartıyor diyor...

bana göre pdada öncelik windowsunun editlenmemiş olması lazım...

p535 çanavar gibi alet, rami işlemcisi ile dört dörtlük takılmaz kitlenmez herşeyi kaldırır, ekran kücük değil, ekran kücük olduğunda bazı uyuglamalarda sıkıntı cıkıyor, alet cok sağlam wireless gprs gps ne ararsan var :)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hotboy
    hotboy's avatar
    Erkek

renegadealien bunu yazdı:
    -----------------------------

bu kullandığım 5. pda...

Onun haricinde hemen hemen bütn aletleri kullandım...

Şu ana kadar asus p535in üstüne cıkabilecek özellikte bi samsungun şu 16 gblık versiyonunu gördüm fakat;

alet hiç hoşuma gitmedi bi kere üstündeki windows editlenmiş ve kullanan bi cok kişi sıkıntı çıkartıyor diyor...

bana göre pdada öncelik windowsunun editlenmemiş olması lazım...

p535 çanavar gibi alet, rami işlemcisi ile dört dörtlük takılmaz kitlenmez herşeyi kaldırır, ekran kücük değil, ekran kücük olduğunda bazı uyuglamalarda sıkıntı cıkıyor, alet cok sağlam wireless gprs gps ne ararsan var :)

hocam windows editlenmiş dedikleri menu gibi bişi yapmışlar yoksa windows aynı windows,

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gvn666
    gvn666's avatar
    Erkek

yaklaşık 8 aydır HTC TOUCH DIAMOND kullanıyorum bundan önce kullandıklaırmıda düşünürsek tek geçerim PDA sektörünün tartışmasız 1 numarası HTC ve Touch serisi 2. el temiz 800 tl ye bulursun

ürünün azı özellikleri:

PHP ve ASP kodlamaları yapabiliyorsun tıpkı bilgisayarındaki gibi localhost oluşturarak.

Ayrıca kendi bilgisayarında geliştirdiğin her türlü programı kullanabiliyorsun.

3D Touch sayesinde iphone gibi hassasiete sahip dokunmatik ve stylus kalemide cabası

bence hiç düşünme derim ASUS diyen arkadaşlara katılıyorum ama Touch Diamond'tan önceydi o :)

bende asustan sonra bunu aldım

..::GVN::..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

Hem ikinci el hem 800 tl biraz fazla kaçar hocam bana :)

Naber la?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    hmm htcyi denemedim, inceleyim bi :)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gvn666
    gvn666's avatar
    Erkek

tabi orasına sen karar verceksin :)

ama PDA tavsiyesi diyince kendimden ve pda'mdan bu kadar emin olup yardımcı olmamak ayıp olur dedim:)

GPS ve G sensor bu telefonun en büyük artıları G sensor denen şeyle yazdığın programlar ve oyunlar sayesinde çığır açabilirsin.

İnşaat ustalarının elindeki terazileri bilirsiniz yeşil renkte sıvı olur içinde aynı şey telefonda var ve bu sensor sayesinde denizden yüksekliğinizden tutunda basınca kadar herşeyi ekranınızda görebiliyorsunuz üstelik kontor harcamadan sıcaklık dereceleri yol bulma gibi şeylerde çok küçük harcamalarla sağlanıyor.

Parası olana tavsiyedir diyorum ozaman kardeş :)

..::GVN::..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hotboy
    hotboy's avatar
    Erkek

gvn666 bunu yazdı:

yaklaşık 8 aydır HTC TOUCH DIAMOND kullanıyorum bundan önce kullandıklaırmıda düşünürsek tek geçerim PDA sektörünün tartışmasız 1 numarası HTC ve Touch serisi 2. el temiz 800 tl ye bulursun

ürünün azı özellikleri:

PHP ve ASP kodlamaları yapabiliyorsun tıpkı bilgisayarındaki gibi localhost oluşturarak.

Ayrıca kendi bilgisayarında geliştirdiğin her türlü programı kullanabiliyorsun.

3D Touch sayesinde iphone gibi hassasiete sahip dokunmatik ve stylus kalemide cabası

bence hiç düşünme derim ASUS diyen arkadaşlara katılıyorum ama Touch Diamond'tan önceydi o :)

bende asustan sonra bunu aldım

php olayı herhangi bir pda ya uygulanabilir zaten ;) htc ile alakalı değil ;)

http://www.google.com.tr/search?q=windows+mobile+apache+php&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:tr:official&client=firefox-a

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek
    İlgilenen arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim. HTC nin pda konusunda lider olduğunu daha önceden duymuştum ama çok para bee :)

Naber la?
Toplam Hit: 3040 Toplam Mesaj: 27