folder Tahribat.com Forumları
linefolder Asp - Php - Cgi - Perl
linefolder Php İle Mysql'daki Tablomun Satırlarının Sırasını Değiştirmek.

Php İle Mysql'daki Tablomun Satırlarının Sırasını Değiştirmek.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SharpShooter
    SharpShooter's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

yurdumun "çooook proje" "ne işler" yapmış yazılımcısı..

- xx yerde hata var. - ya aslında kod şöyle sanıyor olabilir bla bla bla - olm kendine gel kodlar düşünmez - ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    Clickanddie bunu yazdı

e tamam yapıyorum ama bir sayfa da iki tane update kullanmam gerekiyor ama birinci update i çalıştırıyor ikinciyi çalıştırmıyor bu sefer aynı id ye sahip iki tane sayfa olmuş oluyor :S

Kusura bakma hocam açıkçası bir php ve sql kitabı almanı ve çalışmanı öneririm. Emeklemeden maraton koşmak istiyorsun söylediklerinden anlaşıldığı kadarıyla.

DrKill tarafından 19/Oca/13 08:39 tarihinde düzenlenmiştir

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Clickanddie
    Clickanddie's avatar
    Erkek

ASP - PHP - CGİ - PERL yazıyor konu başlığında. Ayrıca sadece şu işi yapamadım bi yardım istedim dalga geçen mi ararsın ne istersen var. Evet aklının alamayacağı projelerde yer aldım ama benden daha iyisindir yer alamamışsındır o da senin şansızlığındır. E biliyosan da artistlik yapmanın amacı yok söylersin yardımcı olursun yarın öbür gün bir işin düşer ben de elimden geleni yaparım saatlerdir uğraşmadığım algoritma almadı kitapları darma duman ettim çözemedim. Yok OLÖUYOPR ve sinirlerim çoook bozuldu.

Toplam Hit: 2601 Toplam Mesaj: 24