folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Pkklıların Cesaret Bulması

Pkklıların Cesaret Bulması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

İlgili konu : http://www.tahribat.com/forumnewmessage.asp?folderid=136547

Yazarken açılmış burdan devam edilsin.

burdan başka konuyu devam ettirelim o zaman.

--

bir kişinin yediği bok herkese mal olmuyor.O boku yerken aldığı cesaretin temeli nerde ? diğerlerinde.O zaman o cesareti veren diğerleri.Demek ki arkasında binlerce, milyonlarca orospu çocuğu var onlara güveniyor.

şimdi bakalım kaçı suçlu.Toplum psikolojisi var.ORda durun yapmayın diyen pkklı piçler Türk devletini protesto etmek, pkk sempatizanlığını yapmak için geldi.

Yani 1 tanesi değil, hepsi suçludur.

İndirdikleri bayrak bez parçası değil, en az 60-65 milyonun kabullendiği bayraktır namustur.Bu devlet bu millet kendi namusuna sahip çıkmalı.bunu yaptırmayacaklar.

Kanıma çok pis dokundu çok.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek

bişi diyince ben ırkçı oluyom , küfürü ben yiyom ama durum ortada asıl kürtleri değil kürtlere bu kadar çanak tutan şerefsizleri , ampül kafaları zkmek lazım 

kürtler hakkında yorum yapmıyorum ama kafamdan geçenleri beni tanıyanlar az çok tahmin edeceklerdir. 

o bayrağı indiren piç yunanı vururken başta iyi kötü bir devlet vardı, bu soysuz itlere karşı bayrağını bile koruyamıyorsun çünkü ampül denen rezalet 8 senede ortada devlet falan bırakmadı . çıkıp bundan sonra herhangi bir akp taraftarı çanakkaledir vatandir millettir diye zırvalarsa yüzüne tükürün, aha işte kendi bayrağını koruyamadın ampül kafalı halaa ne çanakkalesi anlatıyon!

herşeyin bir şeyi vardır
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek

xzxz bunu yazdı:
    -----------------------------

bişi diyince ben ırkçı oluyom , küfürü ben yiyom ama durum ortada asıl kürtleri değil kürtlere bu kadar çanak tutan şerefsizleri , ampül kafaları zkmek lazım 

kürtler hakkında yorum yapmıyorum ama kafamdan geçenleri beni tanıyanlar az çok tahmin edeceklerdir

kürtler hakkında kafandan gecenlere .......  anladın sen noktalı yerlerı :D

bende  yorum yapmak ısterım gosterılerle  ılgılı o başını kapatan sık kafalı dallamalar varya hanı molotofları atan azıcık delıknalı olsalar kaflarını kapatmazlar 

piyon oldukları gün gibi ortada kaldıkı arkalarından vatandaslar  kosuyor drun yapmayın dıyor .bi kaç tane serefsiz yüzünden insanlar  lekelenıyor 

kontra bisiklet
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek

adamgibi bunu yazdı:

xzxz bunu yazdı:

kürtler hakkında yorum yapmıyorum ama kafamdan geçenleri beni tanıyanlar az çok tahmin edeceklerdir

bende  yorum yapmak ısterım gosterılerle  ılgılı o başını kapatan sık kafalı dallamalar varya hanı molotofları atan azıcık delıknalı olsalar kaflarını kapatmazlar 

piyon oldukları gün gibi ortada kaldıkı arkalarından vatandaslar  kosuyor drun yapmayın dıyor .bi kaç tane serefsiz yüzünden insanlar  lekelenıyor 

1 kaç taneyle sınırlandırmak yerine neden yaptıklarını açıklamaya çalışsan daha sempatik olurdu.

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisibaliqi
    Pisibaliqi's avatar
    Erkek

...

Fiat Justica Et Ruat Caelum...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek

Kelv1n bunu yazdı:

adamgibi bunu yazdı:

xzxz bunu yazdı:

1 kaç taneyle sınırlandırmak yerine neden yaptıklarını açıklamaya çalışsan daha sempatik olurdu.

tabi bı kactane degıldı ben lafın gelısı  soledım ama adamların ortalıgı karıstırmak ıcın orda oldukları kesın.

kontra bisiklet
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

yaptırmayacaklar.

Biz eses türübününde küfürü elimizden geldiğince engelledik.İyilikler çoğalırsa kötülükler azalır.Bando eses kurduk bilmem ne.

Bu ülkenin bayrağı yani namusu gidiyor.Hukuk, şeriat, cumhuriyet, pkk, kürt, Türk alayı vız.Saçma saçma işlerle uğraşıyrouz yeter arkadaş.

--

Şu olay kanıma dokundu.Bi kişi bayrağı indiriyorda o göt o cesareti nasıl buluyor ? O cesaretin arkasında milyonlarca insan yok mu ? O cesareti getiren o yapmayın diyen pezevenklerde değil mi ? o piç pkklılar dğeil mi ?

O bayrağın arkasında da milyonlar var.Hemde bu üke 73 milyonsa en az 65 milyon kişi var.Başbakan diyor ya 5 bin kişiyi karşısına koyarız diye o hesap gerekirse 63 milyon gider o piçlerin cezasını keser.

O BAYRAĞIN ARKASINDA MİLYONLAR VAR.

Kanıma dokunuyor kanıma.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsilKan
    AsilKan's avatar
    Erkek

Öncelikle belirteyim Irkçı değilim. Çünkü kürt diye bir ırk yok. fakat şu oluşumun adı kürtse , bu medeniyet dışı hareketlerinin tek açıklaması biz kürdüz ise eğer sokiyim bütün kürtlere aga. ama benim lügatımda kürt diye bir ırk yok.

...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisibaliqi
    Pisibaliqi's avatar
    Erkek

...

Fiat Justica Et Ruat Caelum...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

AsilKan bunu yazdı:

Öncelikle belirteyim Irkçı değilim. Çünkü kürt diye bir ırk yok. fakat şu oluşumun adı kürtse , bu medeniyet dışı hareketlerinin tek açıklaması biz kürdüz ise eğer sokiyim bütün kürtlere aga. ama benim lügatımda kürt diye bir ırk yok.

hoca işin dna kısmı falan kimseyi ilgilendirmez.Türk halkınında ermeni, yunan ve bi ton karışımdan olduğu vardı söylenti yada değil bilmem.kürt diye bir ırkta olabilir ki var.

Sorun şu kürtlük değil, pkk sempatizanlığı.

Bizim ipneler kürt'e senin ırkın Türk diye zorlamaya yapmayacak, onlarda biz Türk değiliz ama Türkiyeli'yiz demeyi bilecek.İşin özü bu.Bana hiç bir güç sen Türk değil kürtsün, almansın, fransızsın dedirtemez.

Ama almanyada doğmuş, orda yaşıyor, vatandaşlığını alıyor, o devletten paramı alıyorsamda Almanyalıyımdır.Türkiyeli değili.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

xzxz bunu yazdı:

kürtler hakkında yorum yapmıyorum ama kafamdan geçenleri beni tanıyanlar az çok tahmin edeceklerdir. 

o bayrağı indiren piç yunanı vururken başta iyi kötü bir devlet vardı, bu soysuz itlere karşı bayrağını bile koruyamıyorsun çünkü ampül denen rezalet 8 senede ortada devlet falan bırakmadı . çıkıp bundan sonra herhangi bir akp taraftarı çanakkaledir vatandir millettir diye zırvalarsa yüzüne tükürün, aha işte kendi bayrağını koruyamadın ampül kafalı halaa ne çanakkalesi anlatıyon!

ırkçılıksa, bende ırkçıyım.!

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
Toplam Hit: 6728 Toplam Mesaj: 55