folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Pkklıların Cesaret Bulması

Pkklıların Cesaret Bulması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

rappermcs bunu yazdı:
    -----------------------------

DJ_Alper bunu yazdı:

ultrAsker bunu yazdı:

Osman Paşa nın dediği gibi, idam geri gelecek...

osman paşa önce kendi partisini bir kurtarsın ağa :) %2 yi bulursa büyük başarı demiştim sanırım onuda bulamayacak :Pp

Ysk yı kutluyorum ellerinden öperim saygılarımla :pp

Alper kardeş istatistikler şu yönde:)

Hak ve Eşitlik Partisi(HEPAR)'nin yaptırdığı ankette partiye yüzde 8,4 oy çıktığı bildirildi.
    HEPAR'dan yapılan yazılı açıklamada 14 Eylül-10 Ekim 2010 tarihleri arası yaptığı yüz yüze anket çalışmasında partilerinin oy oranının yüzde 8,4 olduğunu ifade etti. HEPAR, yüz yüze anket çalışmasını Konsensus Araştırma ve Danışmanlık Şirketi'nin 57 ilde 81 bin kişi üzerinde yaptığını belirtti. 17 yaş üstü 751 erkek ve 749 kadınla yapılan ankette seçmenin yüzde 7,5'nin HEPAR Genel Başkanı Osman Pamukoğlu'nu 'En beğenilen lider' arasında gördüğü belirtildi. 

12 hazirandan sonra bu başlık altında tekrar görüşelim hacı:)

kılıçdar oğlunun anketlerindede hep chp %40 çıkıyo seçimde %25 felan :D

diyorum ya %2 olursa idoloji %2 den üstü gerçek oy oranıdır

yine söylüyorum meclise giremez zaten sittin senede %2 yi aşarsa büyük başarı :D Mhp nin kayan seçmeni hepara gidermi? sanmıyorum bbp varken hepara kaymaz

dediğin gibi %8 alırsa cem uzan gibi çıkış yaparsa (var sayım) çok büyük büyük başarı olur. tekrar söylüyorum sanmıyorum :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozsar07
    ozsar07's avatar
    Erkek

manyakhacker bunu yazdı:
    ----------------------------

Güzel kardeşim sen sadece hükümet düşmanlığı yapıyorsun.

Senin ülke , Türklük kesinlikle umurumda değil.

Sen ben Türk'üm ama müslümanım diyenide sevmezsin.

Ben Türk'üm ama başka partiyi tutuyorum diyenide sevmezsin.

Psikoloji bilimini çok iyi bilirim. Kendine düşman arıyorsun ve sen ileride kendinden başka herkesi düşman görürsün.

Türk Bayrağı düşüncelerine elbet katılılıyorum.

Fakat sen sanıyormusun ki bunları yapanların yanına kâr kalıyor.

Kanunlar var , sen niye kendini kasıyorsun ki. Bunları yakalayan mücadele eden kim sanıyorsun ?

Sen bunları yaptıktan sonra o kişilerin rahat bırakıldığınımı sanıyorsun ?

Bayrak indiren

http://www.dha.com.tr/haberdetay.asp?tarih=16.04.2011&Newsid=18412&Categoryid=1

Taş atana
    http://www.radikal.com.tr/Radikal.aspx?aType=RadikalDetayV3&Date=7.4.2009&ArticleID=929974

Molotof ceza

http://www.dha.com.tr/haberdetay.asp?tarih=16.04.2011&Newsid=30499&Categoryid=2

kck cezası

http://www.batmancagdas.com/kck-davasina-bin-100-yillik-ceza.htm

Bunun gibi bir çok olayların arkasından aldıkları hapis cezalarını takip et sadece.

Basın sadece olayı gösterir. olaydan sonra polisin takibini savcılığın , mahkemenin cezalarını göstermez.

Kim kanuna aykırı davranırsa yakalanır ve cezasını alır.

Sen kendine kendine gelin güvey oluyorsun. O yüzden diyorum yarın bir gün sende polise itham sunarsın hatta orduya bile itham sunup taş atarsınız. Bunlardan farkınız kalmaz.

Sen al biraz bunların çocuklarına , kendi tanıdıklarına

TCK kanununu okut canım kardeşim.

http://www.tbmm.gov.tr/kanunlar/k5237.html

Sende git işine gücüne bak , paranı kazanmana bak evine ekmek götürmeye bak.Okulunu okuyorsan nasıl başarılı olurum , mesleğimde nasıl daha iyi olurum onlara bak.

Tuttuğun siyasi parti var ise de onu da güzelce savun , bizim partimiz şunu yapacak hedefimiz bu , yapacaklarını da anlatın sağa sola , diğer partide yapacaklarını anlatır artık kim seçilirse ,  onlar normaldir.

Rahat olun rahat.Hiç kimsenin yaptığı yanına kâr kalmıyor merak etmeyin.

güzel kardeşim

ithamlarını yaparken biraz usturuplu ol.

Memleketin memuru, askeri birilerinin çıkarına hizmet etmediği vatana ve millete bağlı hizmet ettiği sürece emir kulu olarak görürüm değil taş atmak söz söyleyenin kafasını kırarım, bana bu ithamları yapan dahil...

AKP yalakalığını bırak karşıma öyle gel...

Sen okuma özürlümüsün, makarna yemekden veya kömür zehirlenmesinden düşünme yetini mi kaybettin ?

Ben diyorum Ankara, sen diyorsun mal kara...

Önce bana kanunları okumamı önereceğine benim ne iş yaptığımı gönderdiğim mesajdan tekrar oku...

Devlet ile hükümet arasında ki ayrımı anladığın zaman gel konuşalım... Ben hükümeti eleştiririm devleti değil...

Eğer 2001 dönemini araştırırsan PKK nın ne duruma geldiğini şimdi ise AKP HÜKÜMETİ nin verdiği tavizler ve açılım safsatası ile ne duruma gelindiğini göreceksin...

Terör örgütü lideri ile pazarlık yapıp onun yol haritasını izleyen Talabani ve Barzani ile kolkola gezen bir partiyi bana savunma

Ne deli ne kör Ne sağır ne de sayrı Mutluyum kısacası Ve hiçbir şey istediğim yok Senden felek Ama yine de Ucuz olsun ekmek Ve pahalı olsun insan hayati.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyakhacker
    manyakhacker's avatar
    Erkek

özelden mesaj atmış . özelden yazıyorum. editlenmiştir.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:

rappermcs bunu yazdı:

DJ_Alper bunu yazdı:

ultrAsker bunu yazdı:

osman paşa önce kendi partisini bir kurtarsın ağa :) %2 yi bulursa büyük başarı demiştim sanırım onuda bulamayacak :Pp

Hak ve Eşitlik Partisi(HEPAR)'nin yaptırdığı ankette partiye yüzde 8,4 oy çıktığı bildirildi.
    HEPAR'dan yapılan yazılı açıklamada 14 Eylül-10 Ekim 2010 tarihleri arası yaptığı yüz yüze anket çalışmasında partilerinin oy oranının yüzde 8,4 olduğunu ifade etti. HEPAR, yüz yüze anket çalışmasını Konsensus Araştırma ve Danışmanlık Şirketi'nin 57 ilde 81 bin kişi üzerinde yaptığını belirtti. 17 yaş üstü 751 erkek ve 749 kadınla yapılan ankette seçmenin yüzde 7,5'nin HEPAR Genel Başkanı Osman Pamukoğlu'nu 'En beğenilen lider' arasında gördüğü belirtildi. 

kılıçdar oğlunun anketlerindede hep chp %40 çıkıyo seçimde %25 felan :D

diyorum ya %2 olursa idoloji %2 den üstü gerçek oy oranıdır

yine söylüyorum meclise giremez zaten sittin senede %2 yi aşarsa büyük başarı :D Mhp nin kayan seçmeni hepara gidermi? sanmıyorum bbp varken hepara kaymaz

dediğin gibi %8 alırsa cem uzan gibi çıkış yaparsa (var sayım) çok büyük büyük başarı olur. tekrar söylüyorum sanmıyorum :)

Cem uzan örneği zaten Türk insanının nasıl bir arayışta olduğunun en net göstergesi hacı:) neyse bekleyelim görelim 12 haziranda neler olacak:)

he bu arada şuna katılıyorum mhp destekcisi hepara kaymaz bence de. Fakat inan bana bu ülkede gerçekten bir şeylerin değişmesini isteyen ve sadec e oylar bölünmesin diye chp ye oy atan vatandaş var. Umarım siyasetin aqp chp ve mhp 3 lüsünden ibaret olmadığını anlarlar..

neyse iyi geceler herkese..

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Noyan
    Noyan's avatar
    Erkek

memleketin doğusu batısı iyice ayrı düştü. doğuda batılı batıda doğulu rahat yaşayamıyor. kürt diye diye türk kimliği kalmadı. alayımız yalan oldu.

Akıllı insan her düşündüğünü söylemez ama her söylediğini düşünür.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek

rappermcs bunu yazdı:

DJ_Alper bunu yazdı:

ultrAsker bunu yazdı:

Sende bunu yedin. Bırak 8,4ü, 0.4 bile çıkmaz bu cacıktan... Türkiyede yaşadığınızı unuttunuz herhalde. Nereye çıkıyor bu kadar oy.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

Thelordmax bunu yazdı:

Sende bunu yedin. Bırak 8,4ü, 0.4 bile çıkmaz bu cacıktan... Türkiyede yaşadığınızı unuttunuz herhalde. Nereye çıkıyor bu kadar oy.

Yok hajım ben bunu YEMEDİM!

Asıl;

aqp yi destekleyenler rte nin din elden gidiyor veryansınlarını YEDİ.
    chp yi destekleyenler bir umut bu yobazlara karşı direniş gösterilsin oyununu YEDİ (ki recep te geçen gün yaptığı açıklamada sırf kürt vatandaşlardan 3-5 oy alabilmek için bdp yi savundu)
    mhp yi destekleyenler maalesef halen daha kendi içinde din ve laiklik çatışmalarını biteremedi ve Türk insanının en önemli değeri milliyetçiliğe sahip çıkamayarak birbirlerini YEDİ.

Şimdi bu 3 parti dışında diğerleri işçi partisi yurtpartisi halkın yükselişi vs vs vs hiç birini saymıyorum bile..

He şimdi diyeceksin ki Hepar ı neden ayırdın. Hayır ayırmadım! Hepar da bu 3 siyasi parti dışındakilerin arasında ve benim mantığıma en mantıklı gelen parti. Oylar bölünmesin yaklaşımana da güzel bir cevap aslında yukarıdaki 3 madde. Oylar bölünmesin chp de toplanalım başımız bi boktan çıkıp diğer boka girsin değil mi:)

Ben Siyasetçi olarak CHP den muharrem İNCE, HEPAR dan Osman Paşa nın söyledikleri yaptıkları düşündüklerini destekliyorum ve istikrarlı buluyorum. Dolayısıyla heparın yeni bir uyanış olacağına inancım çok büyük..

Olay sadece bu.

Şimdi ben yemek yemeye gidiyorum haydi kal sağlıcakla:)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

xzxz bunu yazdı:

bişi diyince ben ırkçı oluyom , küfürü ben yiyom ama durum ortada asıl kürtleri değil kürtlere bu kadar çanak tutan şerefsizleri , ampül kafaları zkmek lazım 

kürtler hakkında yorum yapmıyorum ama kafamdan geçenleri beni tanıyanlar az çok tahmin edeceklerdir. 

o bayrağı indiren piç yunanı vururken başta iyi kötü bir devlet vardı, bu soysuz itlere karşı bayrağını bile koruyamıyorsun çünkü ampül denen rezalet 8 senede ortada devlet falan bırakmadı . çıkıp bundan sonra herhangi bir akp taraftarı çanakkaledir vatandir millettir diye zırvalarsa yüzüne tükürün, aha işte kendi bayrağını koruyamadın ampül kafalı halaa ne çanakkalesi anlatıyon!

Sana katılıyorum.Herkes kürt ile pkk bir değil diyor.Peki dağdaki bütün kürt pkk'lıları bir yana bırakırsak diyerbakırda 1 milyon kürt'ün apo posteri açıp pkk bayrağı sallamalarına ne diyeceksiniz.Bu ülkeye chp'de yetmez artık.Hitler gibi bir adam gelmeli.Yıpratılan ve hakları elinden alınan orduya tekrar güven ve destek verilmeli.Tüm dünyaya meydan okurcasına Osman pamukoğlu'nun stratejisi aynen uygulanıp kuzey ırak'a kalıcı girilmeli.Üs kurulmalı ki köstebekler yer altında açlıktan ölsün.Barzani itini düşman ilan etmeli, hiçbir şekilde muhattab almamalı.En önemliside bu noktaya gelmemize hizmet eden akp ve bdp için dokunulmazlıklar kaldıırlmalı ve tarafsız mahkemelerde canları okunmalı.Hakkettikleri neyse çekmeli.

Bu güne kadar nato bizi nereye çağırdıysa gittik.Tam bir ahmak gibi 30 senedir sınırdışından saldırı almamıza rağmen nato'ya başvurmayı akıl edemedik ya da etmedik.Nato'ya kuzey ırak'tan gelen saldırı için başvurulmalı ve onlarda gelmeli.Gelmezlerse ziktiri çekmeli natoya'da.Dış dünya'da illa da birilerinin şekerini yiyip inşaata giideceksek buda ruslar olmalı.Ortadoğu rusya türkiye ve azerbeycan'ın taraf olduğu bir durumda asla batının oyuncağı olamaz.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

CyberAngel bunu yazdı:

xzxz bunu yazdı:

bişi diyince ben ırkçı oluyom , küfürü ben yiyom ama durum ortada asıl kürtleri değil kürtlere bu kadar çanak tutan şerefsizleri , ampül kafaları zkmek lazım 

kürtler hakkında yorum yapmıyorum ama kafamdan geçenleri beni tanıyanlar az çok tahmin edeceklerdir. 

o bayrağı indiren piç yunanı vururken başta iyi kötü bir devlet vardı, bu soysuz itlere karşı bayrağını bile koruyamıyorsun çünkü ampül denen rezalet 8 senede ortada devlet falan bırakmadı . çıkıp bundan sonra herhangi bir akp taraftarı çanakkaledir vatandir millettir diye zırvalarsa yüzüne tükürün, aha işte kendi bayrağını koruyamadın ampül kafalı halaa ne çanakkalesi anlatıyon!

Sana katılıyorum.Herkes kürt ile pkk bir değil diyor.Peki dağdaki bütün kürt pkk'lıları bir yana bırakırsak diyerbakırda 1 milyon kürt'ün apo posteri açıp pkk bayrağı sallamalarına ne diyeceksiniz.Bu ülkeye chp'de yetmez artık.Hitler gibi bir adam gelmeli.Yıpratılan ve hakları elinden alınan orduya tekrar güven ve destek verilmeli.Tüm dünyaya meydan okurcasına Osman pamukoğlu'nun stratejisi aynen uygulanıp kuzey ırak'a kalıcı girilmeli.Üs kurulmalı ki köstebekler yer altında açlıktan ölsün.Barzani itini düşman ilan etmeli, hiçbir şekilde muhattab almamalı.En önemliside bu noktaya gelmemize hizmet eden akp ve bdp için dokunulmazlıklar kaldıırlmalı ve tarafsız mahkemelerde canları okunmalı.Hakkettikleri neyse çekmeli.

Bu güne kadar nato bizi nereye çağırdıysa gittik.Tam bir ahmak gibi 30 senedir sınırdışından saldırı almamıza rağmen nato'ya başvurmayı akıl edemedik ya da etmedik.Nato'ya kuzey ırak'tan gelen saldırı için başvurulmalı ve onlarda gelmeli.Gelmezlerse ziktiri çekmeli natoya'da.Dış dünya'da illa da birilerinin şekerini yiyip inşaata giideceksek buda ruslar olmalı.Ortadoğu rusya türkiye ve azerbeycan'ın taraf olduğu bir durumda asla batının oyuncağı olamaz.

Kesinlikle katılıyorum hajım...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

rappermcs bunu yazdı:

CyberAngel bunu yazdı:

xzxz bunu yazdı:

Kesinlikle katılıyorum hajım...

yeri gelmişken hoca :DDDD

Pamukoğlu Mersin'de şoke oldu!

Miting alanına gelen Pamukoğlu hayal kırıklığına uğradı 

Güncelleme:24 Nisan 2011 20:11

Partisi tarafından düzenlenen mitinge katılak üzere Mersin'e gelen Hak ve Eşitlik Partisi (HEPAR) Genel Başkanı Osman Pamukoğlu hayal kırıklığı yaşadı. Parti otobüsüyle geldiği miting alanında az sayıda kişiyi gören Pamukoğlu, katılımcılarla tek tek tokalaştı ve alandan konuşma yapmadan ayrıldı.

HEPAR'ın Tevfik Sırrı Gür Stadyumu önündeki 'Milli Uyanış' mitinginin saat 13.00'de başlaması planlanmıştı. Ancak miting öncesi parti otobüsüyle şehir turu atan Genel Başkan Osman Pamukoğlu, belirtilen saatte alana geldiğinde yaklaşık 50 kişi tarafından karşılandı. Pamukoğlu'nu otobüsten ineceği sırada karşılayan da olmadı. Otobüs alana yaklaştığında araçtan inerek polis güvenlik şeridinin üzerinden atlayan ve mitingi dinlemeye gelenlerin yanına yürüyen Pamukoğlu'nun yalnız yürüdüğünü gören bir partili koşarak kucakladı.

Alandaki taraftarlarıyla tek tek tokalaşan Pamukoğlu, onlarla kısa süre sohbet etti ve anahtarlık, şapka gibi promosyon ürünlerden imzalayarak dağıttı. Bu sırada çevre sakinlerinin de müzik ve miting merakı ile alana gelmesiyle sayı 150-200 kişiye ulaştı. Yaklaşık 400 polisin görev yaptığı mitingde gazetecilere kısa bir açıklama yapan Pamukoğlu, birkaç gündür bu bölgeyi gezdiğini ve dün de Mersin'e geldiğini belirterek, "Amacım şu; bu vilayetlerde HEPAR teşkilatlarının ve milletvekili adaylarının çalışmalarını görmek. Birazdan Adana'ya geçeceğim, oradan Ankara'ya sonra da İstanbul'a geçeceğim. Zaman daraldı, ortalama 6 hafta var. O bakımdan çok hızlı hareket ediyorum" dedi.

Ülkenin iç ve dış siyaseti, ekonomisi ve güvenliği ile ilgili çok fazla bir şey söylemeye gerek olmadığını, zaten bunları her yerde söylediğini ifade eden Pamukoğlu, "Sadece şunu söyleyebilirim; halkımız korku ve endişe dolu. Bir insan olarak benim gördüğüm toplum bu, korku ve endişe dolu. 'Ne derdi var?' derseniz; birincisi ekmek derdi ver, ikincisi huzur istiyor. HEPAR'ın kurulma amacı da zaten ekmek ve huzur. HEPAR'ın diğerlerinden bariz farkı ise şudur; biz Cumhuriyetin temel değerlerine kesin bağlıyız. Bu Cumhuriyet ve bu toprakların tapusu Lozan'dır. Onu zorluyorlar. Bunu görmek için çok akıl, zeka, eğitim gerekmiyor, toprağın altındaki köstebekler bile bunun farkında. Biz bunu ters çevireceğiz, Türkiye'ye huzur getireceğiz ve herkese hakkını ve payını vereceğiz" diye konuştu.

Pamukoğlu, daha sonra parti otobüsüne binerek konuşma yapmadan alandan ayrıldı.

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 6747 Toplam Mesaj: 55