folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder POMEM - Lisans Mezunları İçin Polislik - Girenler Girecekler Sözü Geçenler

POMEM - Lisans Mezunları İçin Polislik - Girenler Girecekler Sözü Geçenler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

Hocalar 24 Ekim Perşembe Günü Ankara 'da Pomem mulakatlarına gireceğim. Malmunuz alımlar 3 aşamalı yapıyor. KPSS 60 Barajı, Sözlü Mulakat (60 puan), Spor Mulakatı (40 puan). Toplamda 155 in üzerinde olması gerekiyor alım için. 

Daha önce bu mulakata (PMYO degil - POMEM Soruyorum) giren arkadaş varsa bilgi verebilirler mi, nasıldır nazı geçen insanlar var mıdır bu mulakatlarda ? Duygu ve Düşünce değil ama ciddi bilgilerden bahsediyorum

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fox89hakan
    fox89hakan's avatar
    Erkek

gerek PMYO gerek POMEM nazı gecen ınsanlar ulkemızın her kapısında mevcut.. Mulakata gırecegın yer le alakalı olarak kısılerın dını göruslerı ve sıyası göruslerınınde önplanda oldugunu soyleyebılırım. bu kısımı sansına kalmıs. Eger nazı gececek bırılerı varsa araya sok

Döndürün dunyayı inmek istiyenler var
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanalcaptan
    Sanalcaptan's avatar
    Erkek

her sene alım oluyor mu buraya ? kaç kişi alıyolar ? kpss den 60 üstü almamızın bi avantajı oluyor mu ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    birgaripaskbestesi
    birgaripaskbestesi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    mfatihbodur bunu yazdı

Hocalar 24 Ekim Perşembe Günü Ankara 'da Pomem mulakatlarına gireceğim. Malmunuz alımlar 3 aşamalı yapıyor. KPSS 60 Barajı, Sözlü Mulakat (60 puan), Spor Mulakatı (40 puan). Toplamda 155 in üzerinde olması gerekiyor alım için. 

Daha önce bu mulakata (PMYO degil - POMEM Soruyorum) giren arkadaş varsa bilgi verebilirler mi, nasıldır nazı geçen insanlar var mıdır bu mulakatlarda ? Duygu ve Düşünce değil ama ciddi bilgilerden bahsediyorum

sorulra verdiğin cevaptan ziyade kendine olan güvenin ve rahatlığın göz önünde olacak. gerisi hikaye.

ondan sonra esas mesele spor. bitirebildiğin kadar erken sürede bitirmeye bak.sporun yüksek olursa girmen muhtemeldir.

gariplikten arta kalan zamanların yüksündürdüğü bir yalnızlık benimkisi... http://www.gezgin.web.tr
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fox89hakan
    fox89hakan's avatar
    Erkek

her sene alım yapılıyo ama konterjan farklı oluyo herzaman .Kpss puan avantaj saglıyo ama sadece ılk adımda ondan sonrası mulakat ve spor.

Döndürün dunyayı inmek istiyenler var
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cupofcoffee
    Cupofcoffee's avatar
    Erkek

Biraz daha iş bulamazsam sonraki dönem için hiç istemediğim halde aklıma polisliği getirebilirim.   2700-2900 maaşı kimse vermiyor.

Gerçek bir akıl, yalanlar ve yanılsamaların arasından kaybolmadan yolunu bulur. Gerçek bir kalp ise zehir dolu nefrete zarar görmeden dokunabilir. Bu zamanın içinde karanlık büyümeye devam etse de, her zaman aydınlığın etrafı arıtması için eğilmeyi de bilir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arslan25
    Arslan25's avatar
    Erkek

pmyo konusundan tecrubelı bırı olarak moralını bozmamak adına bıldıklerımı soylemıyım.

hoca sözlüde rahat ol bol konuş doğru olması yanlıs olması onemlı degıl kendını yeterkı ıyı ıfade et sıkıntı yapma.

sonucuda bıldır hocu ılerıde lazım olucan bana :)))

Asıl Güç Zeka, Sevgi ve Kararlılıktır. Bu Üç Etken İle Yenemeyeceğiniz Kimse Yoktur
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolgaStain
    tolgaStain's avatar
    Erkek

Konuyu takipteyim :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    birgaripaskbestesi
    birgaripaskbestesi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Arslan25 bunu yazdı

pmyo konusundan tecrubelı bırı olarak moralını bozmamak adına bıldıklerımı soylemıyım.

hoca sözlüde rahat ol bol konuş doğru olması yanlıs olması onemlı degıl kendını yeterkı ıyı ıfade et sıkıntı yapma.

sonucuda bıldır hocu ılerıde lazım olucan bana :)))

hangi konuda lazım olacak?

gariplikten arta kalan zamanların yüksündürdüğü bir yalnızlık benimkisi... http://www.gezgin.web.tr
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabadayi09
    kabadayi09's avatar
    Erkek

geçen sene bende girdiydim pomeme sözlüden de mülakttan da spordan da geçmiştim ama gel gelelim 3000 kişinin alınacağı sınava 30.000 başvuru yapılınca sıralamaya girememiştim 60 kpss puanı ile hocam bence burda iş her ne kadar mülakatta bitiyor deselerde asıl kpss puanın önemli kpss yüksekse sporu eksiksiz tam yap mülakatta da dik dur kendini ispatla kekelemeden konuş girmemen için hiçbir sebep yok ...

Biz türk filmlerindeki tecavüz sahnelerini izleyerek masturbasyon yapmış bir halkın çocuklarıyız, kimse bizden saf ve temiz duygular beklemesin...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek
    kabadayi09 bunu yazdı

geçen sene bende girdiydim pomeme sözlüden de mülakttan da spordan da geçmiştim ama gel gelelim 3000 kişinin alınacağı sınava 30.000 başvuru yapılınca sıralamaya girememiştim 60 kpss puanı ile hocam bence burda iş her ne kadar mülakatta bitiyor deselerde asıl kpss puanın önemli kpss yüksekse sporu eksiksiz tam yap mülakatta da dik dur kendini ispatla kekelemeden konuş girmemen için hiçbir sebep yok ...

Hoca sporla aran nasildi girdiginde. Ben 4 yildir bir fiil yatan bi adamim fizigim iyidir oyle kilo problemim yok ama sporda 50 sn siniri var rahatca geceblirmiyim calismadan hic

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
Toplam Hit: 4752 Toplam Mesaj: 41