folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder POMEM - Lisans Mezunları İçin Polislik - Girenler Girecekler Sözü Geçenler

POMEM - Lisans Mezunları İçin Polislik - Girenler Girecekler Sözü Geçenler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mungabunga
    mungabunga's avatar
    Erkek

pomem için 29' dan gün almama yaşını, 30 yapsalar iyi olurdu...

ve bu konuda başka bir şey söylemeyeceğim...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arslan25
    Arslan25's avatar
    Erkek
    birgaripaskbestesi bunu yazdı
    Arslan25 bunu yazdı
    birgaripaskbestesi bunu yazdı
    Arslan25 bunu yazdı

pmyo konusundan tecrubelı bırı olarak moralını bozmamak adına bıldıklerımı soylemıyım.

hoca sözlüde rahat ol bol konuş doğru olması yanlıs olması onemlı degıl kendını yeterkı ıyı ıfade et sıkıntı yapma.

sonucuda bıldır hocu ılerıde lazım olucan bana :)))

hangi konuda lazım olacak?

polis olucam bende ıcerıden tanıdıgın olmayınca göt gibi kalıyosun hoca

Benim hiç tanıdığım yoktu. Şu an 10 yıldır bu mesleği yapıyorum. 

10 yıl oncesıyle şimdinin durumu farklı .Şimdi kimin sakallı tanıdıgı varsa o giriyor.

düşünsene hocam benım sülalemde psıkolojık rahatsızlıgı olan yok adam benı psıkolojıden elıyor :))

adımı soyadımı soyleyınce delı oldugumu anlamış:))

yoksa 1.90 lık eli yüzü düzgün kolunda cizik bile olmayan bu gencı kacırmazlardı zaten.

ama halime şükrediyorum üniversitedeyim spor uzerıne okuyorum bunada şükür.

edit:ayrıca hocam 10 yıl aradan sonra hıc mulakatta bulundunuzmu özellikle istanbul şükrü balcıda?

Arslan25 tarafından 21/Eki/13 16:49 tarihinde düzenlenmiştir

Asıl Güç Zeka, Sevgi ve Kararlılıktır. Bu Üç Etken İle Yenemeyeceğiniz Kimse Yoktur
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek
    mobydick64 bunu yazdı

bu adam olmassa polis olamassın heralde :D

fethulalh%20gülen

bu postun altına imzamı atarım. Sakallı tanıdık varsa böyle toşaklı yerlerde o zaman o iş olur yoksa boşa gidip gelmiş olursun ne yazık ki... M.Ali AĞAR döneminde tüm Elazığlılar polis olmuştu şimdi tüm cemaatciler polis oldu. Bu iş böyle kıçını kurtaran kaptan hesabı...

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

ne kadar kötü bir durum bir baltaya sap olamadık bari polis olalım

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    birgaripaskbestesi
    birgaripaskbestesi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

10 yıl öncesinin mülakatı ile şimdiki mülakat arasında fark yok. hele ki pmyo lar ile pomemlerin mülakarı ve sınav şekilleri çok farklı.

adamın seni elemesi için psikolojik bir sebep olmasına gerek yok elbet adı üstünde mülakat, o an canının istemediğini eliyorlar. birde tanıdık her yerde olduğu gibi burda da etkili olur. ama hacı hoca olmayınca olmaz o iş gibi bir düşünceniz olmasın. girenlerin hepsi emin olun öyle değil :))

gariplikten arta kalan zamanların yüksündürdüğü bir yalnızlık benimkisi... http://www.gezgin.web.tr
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eray
    eray's avatar
    Erkek

bende 4 aylık memurum 2 yıl pmyo okudum 2 yıl 4 aydır da bir Allah ın kuluna ağız eğmedim torpil falan da hiç bilmem :D evet torpil ülkemizin gerçeği ama en başında torpilin yoksa olmaz demesin kimse elinizden geleni yapın takım eliseyle gelirlerdi bizim okula mülakata gelenler ona göre :)

Nihayet kendimle başbaşa kalabileceğim günler geldi..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

Aramizda polis dusmanlari var :)) 

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

Hocalar on saglik ve kisilik testini gectik elenenler oldu. Sonra mulakata aldilar sona kadar hersey cok guzeldi tam bitti derken birden yuklendiler biraz bocaladim tamam cikabilirsin dediler burda elenirim gibi dusunuyorum ama elenmezsek eger 1 saat sonra spor mulakatina girecegim ama pek umidim yok mulakatta fena zorladilar

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    birgaripaskbestesi
    birgaripaskbestesi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Olur o zaman bu iş

gariplikten arta kalan zamanların yüksündürdüğü bir yalnızlık benimkisi... http://www.gezgin.web.tr
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

Tamamdir mulakati gectim hocalar spor filan hepsi tamamdir

Toplam Hit: 4788 Toplam Mesaj: 41