folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder POMEM - Lisans Mezunları İçin Polislik - Girenler Girecekler Sözü Geçenler

POMEM - Lisans Mezunları İçin Polislik - Girenler Girecekler Sözü Geçenler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabadayi09
    kabadayi09's avatar
    Erkek
    mfatihbodur bunu yazdı
    kabadayi09 bunu yazdı

geçen sene bende girdiydim pomeme sözlüden de mülakttan da spordan da geçmiştim ama gel gelelim 3000 kişinin alınacağı sınava 30.000 başvuru yapılınca sıralamaya girememiştim 60 kpss puanı ile hocam bence burda iş her ne kadar mülakatta bitiyor deselerde asıl kpss puanın önemli kpss yüksekse sporu eksiksiz tam yap mülakatta da dik dur kendini ispatla kekelemeden konuş girmemen için hiçbir sebep yok ...

Hoca sporla aran nasildi girdiginde. Ben 4 yildir bir fiil yatan bi adamim fizigim iyidir oyle kilo problemim yok ama sporda 50 sn siniri var rahatca geceblirmiyim calismadan hic

hacım sporda uğraştırcak birşey yok yalnız sadece ham olarak gitme yeter

şınav mekik çalış bir de az bişey koş nefesin açılsın yeterlidir,

sporda en önemli şey takla attıktan sonra hemen denge çubuğuna binme takla at ayağa kalk bir defa zıpla başının dönmesi dursun diye ondan sonra çık denge aletine yapılamıyacak biişey değil yani spor parkuru kafana takılan olursa pm le ve ya fb ekle konuşuruz...

Biz türk filmlerindeki tecavüz sahnelerini izleyerek masturbasyon yapmış bir halkın çocuklarıyız, kimse bizden saf ve temiz duygular beklemesin...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    saglık raporu yokmuydu bunda gözler ve hastalıklara bakmıyorlar mı?
    birde yaş sınırı olacaktı sanırım.

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek

Geçen sene girdim spor mülakatını 37 snde tamamladım, psıkıloglardan 100 puan aldım, fizigim ve diksiyonum cok iyi (1.87 boy / 80kilo)

her şeyi geçtim en sonda imza atacak olan ve son sözlü mülakatı yapaca zaatı muhteremlere torpilim yetmedigi icin elendim..

torpilin yoksa eğer  umutlanma.. ilk gittiginde pc de tarama yapacaklar bir nevi capraz sorgu sorular degisik sıralarda yazılısı değişik ama anlamları aynı olacak sekilde gelecek aynı cevap tutarlılıgına bakmak icin.. daha sonra saglık icin götürecekler.. on dislerinde kırık curuk varsa yaptır. vucudunda yara dovme vs olmasın.. daha sonra spor mulakatına gıreceksın youtube de video var bir kac kere antreman yap. en azından kos.. daha sonrasında ps

psikolog gorecek faca dovme vs kontrol yapacak tırnaklarını yiyiyorsan bir sure ara ver. sana sorular soracak kendınden emın cesur ve mantıklı cevap ver. daha sonra bir oda da zaatı muhteremlee gorecek sana soru soracak heycanıkı vs olcecek.. kart cektirecek ve cıkan soruya cevap vereceksın ornegin polisin gorevi nedir gibi. bir kart daha cekeceksin dikkatle ilgili netteli bu fotoda kac yuz var dıyen fotograflardan.. gecerken yazılı sınav.. tum bunları gecmek icin torpilin olması gerekli Allah yardımcın olsun..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mobydick64
    mobydick64's avatar
    Erkek

bu adam olmassa polis olamassın heralde :D

fethulalh%20gülen

ne mektup geliyor ne haber senden,söyle de bileyim bıktın mı benden,her akşam güneşin battığı yerden,gözlerin doğuyor gecelerime......
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkness_izmir
    darkness_izmir's avatar
    Erkek

bu senede işsiz güçsüz biterse seneye bu konuyu hortlatcam.

bendekiler hayel değil plan,planlarımda gerçek değil sadece birer rüya ...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Gülen cemaati torpili normal kontenjandan azsa bir ihtimal girersin.

DrKill tarafından 21/Eki/13 04:49 tarihinde düzenlenmiştir

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wh0
    wh0's avatar
    Homo

Baska meslek mi bulamadin aq.

🏴‍☠️Hi'dan gelen varır Who'ya, Hi'da onun adıdır Who'da...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arslan25
    Arslan25's avatar
    Erkek
    birgaripaskbestesi bunu yazdı
    Arslan25 bunu yazdı

pmyo konusundan tecrubelı bırı olarak moralını bozmamak adına bıldıklerımı soylemıyım.

hoca sözlüde rahat ol bol konuş doğru olması yanlıs olması onemlı degıl kendını yeterkı ıyı ıfade et sıkıntı yapma.

sonucuda bıldır hocu ılerıde lazım olucan bana :)))

hangi konuda lazım olacak?

polis olucam bende ıcerıden tanıdıgın olmayınca göt gibi kalıyosun hoca

Asıl Güç Zeka, Sevgi ve Kararlılıktır. Bu Üç Etken İle Yenemeyeceğiniz Kimse Yoktur
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    birgaripaskbestesi
    birgaripaskbestesi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Arslan25 bunu yazdı
    birgaripaskbestesi bunu yazdı
    Arslan25 bunu yazdı

pmyo konusundan tecrubelı bırı olarak moralını bozmamak adına bıldıklerımı soylemıyım.

hoca sözlüde rahat ol bol konuş doğru olması yanlıs olması onemlı degıl kendını yeterkı ıyı ıfade et sıkıntı yapma.

sonucuda bıldır hocu ılerıde lazım olucan bana :)))

hangi konuda lazım olacak?

polis olucam bende ıcerıden tanıdıgın olmayınca göt gibi kalıyosun hoca

Benim hiç tanıdığım yoktu. Şu an 10 yıldır bu mesleği yapıyorum. 

gariplikten arta kalan zamanların yüksündürdüğü bir yalnızlık benimkisi... http://www.gezgin.web.tr
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mstfckmk58
    mstfckmk58's avatar
    Erkek

Ben de yarin giriyorum. Gecen yil girdim elendim bu sene de pek ümidim yok çünkü torpilim yok. Ha bu arada sivasta polis okulu olduğu halde afgan polislere eğitim verip kendi vatandasini malatyaya kadar surunduren yetkilileri de kiniyorum...

Toplam Hit: 4780 Toplam Mesaj: 41