folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Popstar"Da Bayhan Olayı!!!

Popstar"Da Bayhan Olayı!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pisicik
    pisicik's avatar
    Dişi
    bu geceye kadar deniz seki"den hiç hoşlanmazdım ama helal olsun kadına. bayhan"a gelince o bok sesli bir piskopat.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    Erdoğanın bu söylediğini onayliyorum beyler.

Eger siz bir yabancı olsanız ve biri size saldiyiyi yapan Türk degil kürt deseydi, Kürdistan diye bi memleketin insani türkiye ye saldirdi die düşünmezmiydiniz?

oysa yabancinin beynine kazinmaya calisan kürt imajını silmemiz gerekio...

siz belki bilmiosunuz ama 2-3 yil once Microsoftun Hotmailinde ülke seçeneklerinde kürdistan vardı! bazi memleketlerde siyasi haritalarda bizim sınırlarımızda bir kürdistan gözüküyor... Erdoğan en iyisini yapmış helal ossun...

----------------

Deniz sekinin yaptii ne ii ne kötüdür ama kendi adı çok konuşulcak ve reklamın iisi kötüsü olmaz. akıllıca dawrandi aferim ona, zaten bahsi gecen elemandan deil pop star, ramazan davulcusu bile olmicai kanaatindayim. adamın tip desen kaymış,konuşma desen yok, kültür desen yok, ses desen zaten yok, söledii şarkılar pop bile deil... Ama benim zeki halkım bu herifi seçmiş, ben ne diim artık... çünkü memleketin cogu bunun gibi tiplerden oluşuo malesef.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek
    Selam,
    Deniliyor ki eğer yarışmaya girerken söyleseydi şimdi orda olamazdı.
    Buna karşılık bende popstar yarışmasını çok ciddiyetsiz bulmaya başladım.
    Aradan o kadar zaman geçsin ve böyle densin.
    Ya sizin hiç mi kurallarınız yok kardeşim şimdilerde bir işe girerken bile yok sabıka kaydı yok kimlik fotokopisi felan istenir.
    Değil işe girmek siz 70 milyon insanın karşısına bir popstar adayı çıkarıyorsunuz ve hiç bir şeyini soruşturmuyorsunuz.
    Bu konuda acaip kızıyorum.
    Son olarak bu kanal d nin sayfasındaki asf formatında olan yayınları hdd e kaydetmek istiyorum.Acaba bunu nasıl yapabilirim?
    Herkese saygılar!

Syntax error..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fugitive
    Fugitive's avatar
    Erkek
    Beyler iş biraz sanki reklama doğru kaçmaya başladı, deniz sekide programı bırakıp gitti reyting tavan valla demek istediğim adam öldürmek asla affedilir birşey değil ama bu saatten sonrada bu kadar karıştırılması bu olayın sadece reyting için gibi geliyor,gazeteciler niye çıkardı bu olayı herşey bu noktaya gelsin magazine haberlere malzeme olsun diye olayın özü bu aslında...

You think the game is over ? It has just begun ;)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fugitive
    Fugitive's avatar
    Erkek
    watervay asf recorder"lar var onları kullanarak kaydedebilirsin google"da asf recorder diye aratırsan bulabilirsin...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mufit707
    mufit707's avatar
    Erkek
    walla ne desem yalan olur semiyom deniz sekiyi ama werse,,,,,,
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerli
    fenerli's avatar
    Erkek
    abi bazı insanlar bi şekilde şöhret olanlarda tamam deniz seki sexi tamam belki iyi sesi var ama bayhan denen adamı bu şekilde karalamaya hakkı yok İNSANLARI KAYBETMEK KOLAYDIR AMA ZOR OLAN KAYBEDİLEN İNSANLARI KAZANMAKTIR..
    BİRİ BUNU DENİZ SEKİYE ANLATMALI YA VÜCUT DİLİYLE YADA AĞZINI KULLANARAK ANLATSIN ABİ OLMAZ BÖYLE
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nemo
    nemo's avatar
    Erkek
    bence herke cezasını çektikten sonra hayata kazandırılmalıdır. o her nekadar suçluda olsa cezasını çekmiş birisi ona bir şans verilmeliydi....
    deniz seki biraz ayıp etmişşşşş

kelebek
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SALDIRGAN
    SALDIRGAN's avatar
    Erkek
    Aloooooooooo hooooop adam bir insani oldurmu$.Cezasini falan da cekmemi$.Adam oldurmenin cezasi iki sene olmamali.Siz ne diyorsunuz?Adam oldurmek ki$iliksizligin bir gostergesidir.Hayvanliktir...

Bence bayhan programdan cikarilmali.Programi izlemesem bileNe demek adam vuruyor sonra da geliyor popstar olmaya calisiyor.Cezasini cekmismis.Hahaha 2 sene ceza mi olur lan de get i$ine...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fugitive
    Fugitive's avatar
    Erkek
    Insanların fikirlerine saygılı ol kendi fikrinide adabınla yaz!!!

Toplam Hit: 4712 Toplam Mesaj: 39