folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Popstar"Da Bayhan Olayı!!!

Popstar"Da Bayhan Olayı!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    netsonic
    netsonic's avatar
    Erkek
    Adam cezasını çekmemiş ama bu ülkede kim ne çekmiş ki a.k

36.000 kişinin katili Apo şerefsizi imralıda yedigi önünde yemedigi arkasında...tasak kebab yapıo...o mu çekmiş...ülkede binlerce kişi adam öldürüyo tecavüz olayına karşıyo..onlar ceza çekmiş mi?

suç burda bayhanın değil Türk adaletinin...!!!daha doğrusu türk adaletsizliğinin...Bayhan şimdi bana 2 sene ceza yetmedi beni hapse atın mı desin...?naapsın zorla suç işleyip tekrar ıslah olmak için cezaevine mi girsin...?yoksa hapse girip uzun yıllar ceza cekmedi diye hayattan da kopsun intihar mı etsin...

Artık olan olmuş adamın yarışmada 1. olması yanlış ama dewam etmesinde bi sakınca görmüyorum...

Hayatı boyunca bir eli yağda bir eli balda,karı kızla barlarda fink atan tipler,herseyi tozpembe görenler,acının ne oldugunu bilmeyenler bu tip bi insanın psikolojisini anlayamazlar...

Hayat insanı öyle bir şekle sokar ki o an için ne oldugunu anlayamazsın...Dünya yaşadığınız saray yavrusundan ibaret değil...Adamın tarzını çok sewemesem de içten söylediğine inanıyorum...Şarkılarına içindeki acıyı yansıtıyo bas bas bağırıyo...Hislerimde kolay kolay yanılmam inşallah adam yarışma sonuçlandıktan sonra da havalara girmez ve geldiği yeri unutmaz aynı sekilde dewam eder...

son olarak suçlu olan Türk Adaleti...bayhan gidip beni hapse atin diyemez!!! Bakın görün ki HSBC Yİ TAKSİMİ BOMBALAYIP O KADAR İNSANI ÖLDÜREN ŞEREFSİZLER VE DAHA NİCE SEREFSİZLER BU ÜLKEDE SERBREST KALACAK...

..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    silverbird
    silverbird's avatar
    Dişi
    Kürtlerin bu ülkede nasıl bir kanser hücresi olarak bölündüğünü farkeden ve bu konuda akıllıca laflar eden herkesi kutluyorum. ]
    Az önce popstarın forumuna bakıp sinir küpü olmuştum.
    Şimdi buradaki yazıları okuyunca moralim yerine geldi.
    Sizleri tebrik ediyorum, demekki hala bu ülkenin gençlerinden umut var.
    Ne Mutlu Türk"üm diyene!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    netsonic
    netsonic's avatar
    Erkek
    hocalar üste bi msj yazdım ama bu adamın kürt olduguna eminseniz azcık daha temkinli yaklasmak gerekir...bunu ilk defa şimdi duydum

..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisko
    Pisko's avatar
    Erkek
    Fugitive bunu yazdı:
    -----------------------------
    Dün seyredeneniz varmı bilmiyorum ama deniz seki adlı şahsiyet geçmişinde hata yapan bir insanı 70 milyonun önünde bir anda adice karaladı,ya anlamıyorum geçmişinde suç işleyip cezasını çekip dışarıya çıkan ıslah olan bir insan nasıl bir hayat kuracak hiç bir hakkı olmayacakmı ,yaşayamayacakmı tamam bayhandan popstar olmaz belki olabilir ama bir insanda bu kadar karalanamaz yani ayıptır ona bakarsak doğuşta suçlu ama seveni var sevmeyeni var sonuçta oda bir popstar neyse deniz sekiye olan kızgınlığımı forumlarda yazmaktan parmaklarım ağrıdı...
    -----------------------------

Cezasini cekmis cıkmıs ha.

Tabi benim anami kardesimi oldurucek iceri giricek sonra cıkıcak ben cezasini cekmis cıkmis diyicem aha wallaha onu cıktıgı yere geri sokarim. Zaten kurtlugunu fln hic katmiyorum.

Kurşun sesi kadar hızlı geçer yaşamak , öyle zordur ki kurşunu havada sevgiyi yürekde tutmak...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Goktug
    Goktug's avatar
    Erkek
    Popstar mış ha Ulan onda ki ses eşşeklerde bile yok. Nasıl çok oy aldığına gelince kürtler toprakçılık yapıyorlar. Her alanda olduğu gibi. Birde topluma bunları sanatçı diye tanıtarak, toplumun aynasını kirletiyorlar. Ahlaksızca davranışlara sahip insanları toplumun değer yargılarını yönlendirmek için kullanıyorlar.Acılı arabesk akımını kullanıp toplumu duyarsız ve kaderci yaptılar. Şimdi de katil ve hırsız olan birini yüceltmek için gariban edebiyatı yapılıyor. Bazıları "arabesk kimyamıza uygundur" diyebiliyor. Bunu yazanlar kendi doğasını tanımlamaktan aciz olan insanlardır. Müzik! eşliğinde kendini parçalayan ve jiletleyen insanlardan ve sanatçılarından topluma ne hayır gelirki ?

Kürtlüğü olayına gelince en basitçe tipinden ve tarzından bile açıkça belli oluyor. Bu sesle oraya kadar gelmesinde, programın yapımcısı Med yapımın rolu büyüktür. Med yapımın ise kürtlerin tarihte kısa süreli kurdukları Med devleti ile olan isim benzerliğine dikkat çekerim. Bu yapım şirketinin bünyesinde bulunan sözde sanatçıları incelerseniz ne demek istediğimi anlarsınız.

Biz doğrudan doğruya milliyetperveriz ve Türk milliyetçisiyiz. Cumhuriyetimizin dayanağı Türk topluluğudur. Bu topluluğun fertleri ne kadar Türk kültürüyle dolu olursa, o topluluğa dayanan cumhuriyet de o kadar kuvvetli olur. M. Kemal ATATÜRK
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SALDIRGAN
    SALDIRGAN's avatar
    Erkek
    Bizim koyde birak bir insani oldurmeyi.bilerek bir hayvana aci cektir seni adam akilli doverler lan
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hakanoktay76
    hakanoktay76's avatar
    Erkek
    bu popstar aldatmaca millet ünlü olmak için olay yaratıyor ben deniz seki kimdir daha önce bilmiyordum popstar yarışmasından sonra öğrendim yalağın tekiymiş

Saygılarımla...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gizemli_serseri
    gizemli_serseri's avatar
    Erkek
    selam beyler ama bütün kürtleri kaaralamayın benim baz<ı kürt arkadaşlarım bir çok türkten iyi ama çogu şerefsiz bazıları hariçç

son
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kayrakanz
    kayrakanz's avatar
    Homo
    bayhanizm bring us victory ......de gedin lannn

Gerçek şu ki, şeytan sizin düşmanınızdır, ama ayri bir gercek varki benim ibne oldugum. butun tokmakcilara selam lar
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiCiBeBe
    CiCiBeBe's avatar
    Dişi
    Bayhan iz da best..!

ya ne cok kurtlere takmis insanlar var $u tr"de ya siz kurt olsaysiniz ne bok yicektiniz.?

Theres a point in your life when You start to realize who matters . who never did . and who always will...
Toplam Hit: 9391 Toplam Mesaj: 39