Ramazanda Ask

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NeTs
    NeTs's avatar
    Erkek

Beyler hıc soyle bır durumda kaldınızmı kız sızı her gordugunde nasılsın dıor fakat sız kıza sadece uzaktan ıı senden dıyebılıryorsunuz acıkca kızın sızden hoslandınıgını bılıyorsunuz fakat ramazan dolayısıyla kızla konusamuyorsunuz cunku agızınız kokuyor  ve bu ıgrenc otesı bır durum hem koku hem kıza acılamama

Sigara İçmek Öldürür....:)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RemotE
    RemotE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Diş Fırcalamak Suyu yutmadıqın sürece orucu bozmaz ..

Kendine iyi bak

Bizi Satanı Biz Bedavaya Veririz..! http://www.intikal.org - http://www.ohbea.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hotboy
    hotboy's avatar
    Erkek
    Oruç tutanın ağız kokusu Allah katında mis kokusundan daha güzeldir. Diş fırçalamak orucu bozmuyor olabilir emin deilim ama sen genede sahurda fırçala öyle yat, ne olur ne olmaz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

Neymiş oruçluymuş ağzı kokuyomuş lan böyle eriniyosan oruç tutuyom diye tutma hiç git hatuna

yok hatun ayıplar oruç tutuyo ondan ağzı kokuyo diyosan zaten o hatundan hayır gelmez

git adam gibi konuş hatunla oruçluyum diye dert etme yemeyenin malını yerler bunuda unutma??!!! acele et

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Connection
    Connection's avatar
    Erkek

birader onu bunu bilmem

birliktelik yasayanların kendımden ornek vereyım ramazanda kesem rahat edıyo yaw zırt pırt para harcamıyoz ıyı oluyo valla kıza de ben nıyetlıyım kızda mecburen bısey yapamıyo

"Çevrelerine uymak için kendini yontanlar,tükenip giderler" Connection® MSN: koray@maviates.org
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Niyetli olduğum zaman fırçalıyorum dişlerimi,suyunu yutmamaya özen gesteriyorum olaya sadece kızlar olarak bakmamalısın medeniyetin bir gereği diş fırcalamak,zaten diş macunu gıda olmadığı için oruç bozmayacaktır.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dj_HaKaN
    Dj_HaKaN's avatar
    Erkek
    Ben bişi demıyecem eğer hatun ağzın kokuyo dıye senı terk edecekse evet ondan hayır gelmez bence :D  kaza orucu tutman lazım cunku orucun bozulmuş sonucta macun az tatverıyo dıle ondna dolayı orucun bozuldu :( kaza orucu tutman gerek
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Connection
    Connection's avatar
    Erkek
    Antikky bunu yazdı:

Niyetli olduğum zaman fırçalıyorum dişlerimi,suyunu yutmamaya özen gesteriyorum olaya sadece kızlar olarak bakmamalısın medeniyetin bir gereği diş fırcalamak,zaten diş macunu gıda olmadığı için oruç bozmayacaktır.

ağa o zaman kolonyada gıda degıl sıgarada gıda degıl demı?

"Çevrelerine uymak için kendini yontanlar,tükenip giderler" Connection® MSN: koray@maviates.org
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Erkek

Gözünüzü seveyim arkadaşlar yapmayın:)

Sigara ile diş macununu nasıl bir tutabilirsin?????

Bakın 3 şey war

1.Açlık(bunların içinde sigarada war...)
    2.Cinsel ilişki
    3.Kötüsöz,yalan,dolan,dedikodu

bunlar oruçlu iken yasaktır(götümden uydurmuyorum,müftülüğünüzü arayın sorun)

1.Kuraldaki açlık durumu yani mideye gıda olarak bir şey girmemesi durumudur vucudun ihtiyacı olan şeylerden sakınmaktır sen sigaraya içiyorsan içmeyeceksin demektir.

Dediğim gibi ağıza tat vermesi değil,gıda olması önemlidir zaten Allah o kdr büyüktürki sizin neyi ne amaçla yaptığınızı iyi bilir.Sen eğer ulan dur dişleri fırçalıyor ayağına su yutarım diorsan senin oruç sakatlanır ama dişlerini fırcalar adam gibide tükürürsen hiç bir şey olmaz şüpesizki allah afedicir.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Ya$ar Nuri hocam birkac sene once di$ fircalamak bozmaz demi$ti.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Erkek
    Abü zaten ben her şeyimi bilimsel olarak yazıyorum atmasyon götten salamaca yok hiç bi postumuzda bak din adamları bile doğruluyor gerçi şimdi birisi çıkar yaşar nuri adam değil falan der ben geberirirm burda.

Toplam Hit: 3494 Toplam Mesaj: 29