folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hesaplar / Üyelikler
linefolder Rapidshare Accounts[ Nikoteen ]

Rapidshare Accounts[ Nikoteen ]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Wizard
    Wizard's avatar
    Erkek
    niko verdigin şifreler paso degişiyor hocam ya

Bazen kalmak da gitmek kadar cesaret istiyor...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    nikoteeen hade be hajı daha cod 5 i indirecem :)

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    ahanda 2 acc de limit doldurmuş :D
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    nikoteen hadi be hacı bi tanecik daha :|

...said addicted.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

Belkide 1 tane ip.e yüzünden bunca insan bu paylaşımdan mahrum kalıyor. o şifreleri değiştiren arkadaşın annesine en derin saygı sevgi ve bilimum duygularımı dile getiriyorum. Ben nikoteen yerinde olsam dağıtmazdım varya ifrit olurdum s.kerim paylaşımını der kimseye bi b.k vermezdim en azından bu ipnelerin yaptıklarının önüne geçene kadar. ki adam hala şu gecenin bilmem kaçında bile uğraşıor kafa patlatıyor nasıl bu ipnelikleri ortadan kaldırıp sağlam bi paylaşım yaparım diyerek.

Nikoteen harbi takdir ettim sabrından dolayı.

aman diyim nikoteene yalakalık yapıo filan gibisinden post atmayın 9 yıllık TBT üyeliğimi düşünmem ban yeme uğruna ana avrat söverim...

Adam olan mantıklı olan anlar dediğimi.. 

neyse biras sakin olayım . merak la bekliorum bu rapid paylaşımının sonucunu :):):):)

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BiLGeN
    BiLGeN's avatar
    Erkek

o şifreleri değiştirenin amına koyayım(unsecure şeysine tıklayanlara sesleniyor burda şair)(nikoteen fln alınmasın)

not:hiç bir şifreyi almadım ama olsun maksat tepkimizi koyalım(kotalıyım zaten: ) 

Hoşgörü
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    Wizard bunu yazdı:
    -----------------------------
    niko verdigin şifreler paso degişiyor hocam ya

Hojam listeye alınanlara şartlara uyduğu sürece sürekli accoun veriyorum sende biliyorsun ki sadece sana 3 tane account verdim.Evet organizasyon tamamen benim hatam oldu yani büyük kısmı kabul ediyorum çünkü accountları seriye bağladım Nikoteen1,Nikoteen2,Nikoteen 35 e kadar ve hepsininde şifresi aynıydı ilk dağıttıklarımdan yada msnde  sırf gitsin diye verdiklerimden biri bu olayı denemiş oalcak ki şu anda bu accountlardan sadece Nikoteen8 sağlam kaldı..

Ama sözümde durdum herşeye rağmen elimden geleni yapıyorum burda.Pcnin hali ayrı bi dert logları bulanada kadar anam apğlıyor masa üstüne milyar tane yeni klasör açmıştım ilk karmaşda hepsinde farklı accountlar var sonra birisi bu olayı çakarsa diye accountların şifrelerini değiştirmeye bşladım ama ne fayda..bu olayı çözen kişi accountları eşe dosta dağıttı büyük ihtimalle şimdi hepsi banlı artık herkese sakin bir şekilde tek tek dağıtıcam,eşe dosta vermek yok ! Bir account daha ban yerse Nikoteen'in hakkında kimin ne diyeceği skimde bile değil,bir tek account daha ban yerse topiğin silinmesini rica edicem ama listeye alınanlara verilmiş bir söz var onlara her halukarda account sağlıcam gerekirse kendi accountlarımdan vericem.Ve bir tek account daha ban yerse artık sadece tbtden sevdiğim,tanıdım insnalara rapid accountu vericem pm yoluyla,kimseyede mahcup olma endişesiyle + accountların banlanma korkusuyla stress yapmıcam..

2.sorti şuan için mümkün gözükmüyor.. Ama arıcaz bulursak vericez..Bak saat 2 ye geliyor eşleştirmede olanlardan ses seda yok.. ne pm var nede msnde gelip soruyorlar.Bu adamların saat 2 ye kadar aralarında pmleşip bana kesin netice vermeleri mumkün mü sizce ? Tabiki hayır.. Ama söz ağızdan çıkmış bulundu bir kere..

Accountları seriye bağlayarak bir hata yaptık eywallah ama o.cocuguna seslenıyorum burdan ;sana gül gibi account verdik,ne skime diğerlerinin  şifresini çözdüğm diye mıllete yoluyorsun ? Çok mu zordu sanki böyle birşeyi düşünebilmek ? Tamamen dikkatsizliğim işte.. 2.sorti için daha dikkatli ve tecrübeliyiz artık :)

35 Account patladı dolayısıyla şu an kendimi aptal ve bir o kadar sinirli hissediyorum. 2.sorti olucak er geç bulucam yeni accountlar ama bu gece ama baska zaman..

Ve artık size şunu söyliyeyim ; Elimdeki 35 accountunda kayıtlarkaki adresi pc_worm@hotmail.com'du yani bu accountlar yarım yamalak hacklenmedi alayını kendime kaydettirdim ama şimdi çalışan bir tane war.. Hangi o.cocugu bu accountların olayını çözdüyse annesine selam ediyorum.Hadi çzödün kullan işte pezevenk ne skime millete dağıtıp banlanmsına neden oluyorsun ? Harbiden saf kan bir o.cocugusun her kimsen,eşini benzerini daha görmedim.. bu o.cocugu yüzünden sadece wizarda 3 tane account verdim bir tanede yarın vericem cunkü son verdiğimin limiti dolmak üzere.

Kısacası şu an sadece listedeki arakdaşlara yoğunlaşıyorum.Elimde 2.sorpiyi yapacak kadar account war ama şifresini alan diğer arakdaşlardan haber bekliyorumm..Onlarında accountları gitti çünkü..

Size de bir nasihat eğer account paylaşımı yapmayı düşünyorsanız hele hele rapidshare gibi bi site için,2 defa düşünün.Şifreyi sdece bi kişiye veriyorum account gitti diyor lan sende bakasına vermedim gittiyse senin bokun diyemıyorum pcimde keylogger olma ihtimali var oda onun pcsinde.Gerçekten çok boktan bi iş ou diyorum sadece.. Keşke bu accountların bir o.cocugu yuzunden banlanıp gitme ihtimali olmasaydıda değil 35 135 tane accountu tüm müridlerle paylaşşaydım,ama maalesef artık buna dair hiç inancım kalmadı.. 2.sortiyide gerekli kadar account toplayınca yapıcam o sortidede banlanan account olursa dediğim gibi accountları sadece tanıgım kişilerle paylaşıcam yada dire public yazıcam buraya en azından banlanınca nasıl banlandı diye içim erimez..

Troubles'll come & they'll pass
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek

Takma kafana olayı bu kadar:)

Baksana bir "Allah razı olsun, Allah tuttuğunu altın etsin" diyen bile yok :P

Ayrıca sen paylaşım yapana kadar zaten istekte bulunan kişilerin rapid presi yoktu,onlar için değişen bi şey yok, 0 a 0 elde var sıfır.

Zararda olan varsa accountları çalınan(patlayan) sensin, bizim seni teselli etmemiz lazım...

Olursa paylaşırsın, olmayana yapacak bi şey yok... 

Esen kal...

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    AnaMuhalefet bunu yazdı:

Takma kafana olayı bu kadar:)

Baksana bir "Allah razı olsun, Allah tuttuğunu altın etsin" diyen bile yok :P

Ayrıca sen paylaşım yapana kadar zaten istekte bulunan kişilerin rapid presi yoktu,onlar için değişen bi şey yok, 0 a 0 elde var sıfır.

Zararda olan varsa accountları çalınan(patlayan) sensin, bizim seni teselli etmemiz lazım...

Olursa paylaşırsın, olmayana yapacak bi şey yok... 

Esen kal...

Konuşşş,susma konuş amq :D lan kendime geldim be :D amq işte tahribat ruhu dedim bi an :D

Şu siteden bunca şey öğrendik kırk yıl bası bi faydamız dokunsun dedik amq bi hata elere mal oldu ama sağol hojam bu mesaj bana moral oldu elimde 3 tane daha account war fakat bunlar banlanan 35 account gibi kendi mailime kayıtlı değil.yazan ilk3 hemen pm atıp vericem msnde cartı curttu urasmıcam.Account banlanana kadar kullanabilirsler..

Listedekiler size söz verdim ve sorumluluğumun bilincindeyim,merak etmeyin.Artık mailleri bana kayıtlı olmayan yarım ymalak hacklenmiş accountlar vericem.Bir istisna oldugu zaman ayriyetten belirtiirim.Banlanana kadar kullansın ilk 3, kavak yellerini izledikten sonrada public bi account vericem abanabilirsiinziz deilediğiniz gibi eşine dostuna paylaşmayan top olsun :D Ohh bee ne guzel boyle walla account banlanınca derdim tasam olmıcak en azından :)

Troubles'll come & they'll pass
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek

Yetişin milleeet, taze rapid preeeee kapanin elinde kaliyor...

Ya ya ya, Şa Şa Şa Nikoteen Baba sen ÇOK YAŞA :P 

(Ben uyuyor şimdi, rapid pre falan da istemiyor) 

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
Toplam Hit: 18900 Toplam Mesaj: 89