folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hesaplar / Üyelikler
linefolder Rapidshare Accounts[ Nikoteen ]

Rapidshare Accounts[ Nikoteen ]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

haydaaa bi Allan kulu denk glmıyo,gelenede lazım olmuyo olaya bak yaa :) Neyse bir tanesini public edelimde işi olanın işi görülsün gece gece.. diğerlerini ilk 3 pm atarız.. yada alayını public mi versem :|

Username: tunning
    Password: rave_trance

Login:tunning Expiration date:Wed, 4. Feb 2009 Traffic left:document.write(setzeTT(""+Math.ceil(920434/1000)));921 MB (+27 GB)
    RapidPoints:3874 Server time:16.11.2008 02:54:54 Used storage:document.write(setzeTT("31007"))31 007 MB  
    RapidPoints PU:176 TrafficShare left:32.45 GB Files:157  

Troubles'll come & they'll pass
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emuxa
    emuxa's avatar
    Erkek
    sanırım pass degişti publik verdiginin :D

01100101 01101101 01110101 01111000 01100001
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickneyime
    nickneyime's avatar
    Erkek
    bende istesem ? harbi lazım

bunch of idiots around me, yes everywhere.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    Nikoteen bunu yazdı:
    -----------------------------

haydaaa bi Allan kulu denk glmıyo,gelenede lazım olmuyo olaya bak yaa :) Neyse bir tanesini public edelimde işi olanın işi görülsün gece gece.. diğerlerini ilk 3 pm atarız.. yada alayını public mi versem :|

Username: tunning
    Password: rave_trance

Login:tunningExpiration date:Wed, 4. Feb 2009Traffic left:document.write(setzeTT(""+Math.ceil(920434/1000)));921 MB(+27 GB)
    RapidPoints:3874Server time:16.11.2008 02:54:54Used storage:document.write(setzeTT("31007"))31 007 MB 
    RapidPoints PU:176TrafficShare left:32.45 GBFiles:157 

bunuda değiştirmişler şifresini..değiştirernin annesi varya annesi

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek
    saat 10:30 gibi kotası bittiydi o accountun kota bitene kadar kimse şifreyi değişmemişti.. ondan sonra modem resetle devam ettim ben işime. Nikoteen burda karşılıksız paylaşım yapıyor millet şifreyi değişiyor.. iyilik yapmıcaksın işte. Tahribattan birinin böyle bişeyi yapacağını sanmak istemiyorum umarım dışardan birileridir.

:|
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Bazı millet burda verilen bu tip şeyleri görünce milleti enayi,kendini kurnaz sanıyor.

Burda adam bunları vermek zorunda değil.Şifreyi değiştiren eleman kurnazlık yaptığını sanıyor ama yaptığı adiliktir.Ekmek veren eli ısırmayın.(Bu lafım şifreyi değiştirene )

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hotboy
    hotboy's avatar
    Erkek
    şifreyi deiştirse deiştirse nikoteen deiştirmiştir çünkü ilk postlarda security lock koyduğunu yazmış, security locku açabilmek için onun mailine giden kodu bilmek gerekir. yanlışmıyım? :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

hotboy bunu yazdı:
    şifreyi deiştirse deiştirse nikoteen deiştirmiştir çünkü ilk postlarda security lock koyduğunu yazmış, security locku açabilmek için onun mailine giden kodu bilmek gerekir. yanlışmıyım? :)
    Hee evet  doğru şimdi aklıma geldi.

Nikoteen demiş ki sürekli unsecure maili geliyor.Belki o yüzden kızmış değiştirmiştir.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    Bi de akşamcıların yüzünü güldürelim hep gece hep gece olmuyor böyle.. Bi arada sbahcıları yakalıcam bi kerede öğle vericem bu olayı burda kapatıcam.Sadece sevdiğim,forumdan sürekli takip etip takdir ettiğim kişilere yollucam.Account ölmese kimsenin topiğe uğrayıp selam vericeği yok :)

Bir gülüşünüze bedel değil lan koca dünya bir account için bu kadar mı alçalabiliyorsunuz ? Adam gelmiş account için ben ercag diyor tamam hocam 5gün sonraydı senin diyorum eywallah diyor paat ercag_yokbilmemne @hotmail.com die biri geliyor ben ercag diyor.Kaç tane ercag var diyorum.Pm atsana bana bi diyor site şu an calısıyor mu diyor bende calısıyor diyorum bende sorn var sanırım neyse yarın görüşürüz diyor.Lan biz senin kadar salak mıyız ? Salaklığını yiyiiim yani bir account için götü boklu bir accout için insan olmaktan bu kadar mı uzaklaşılır.

Burdan bu olayın kahramanına sahipleniyorum madem bir account için bu kadar küçülebilmeyi göze alıyorsun,madem ki bu kadar çok ihtiyacın var gel elimdeki tüm accountları vericem sana amq ! Kap log dosyasını gel vermeyen göt olsun.. Yazıkk yazık.. Yeni public şifreyi verdim 2.mesajdan takip edebilrisiniz..

Troubles'll come & they'll pass
Toplam Hit: 18836 Toplam Mesaj: 89