Redhack Diyanetin Sitesini Hackledi..!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    pcdoktor636 bunu yazdı

Tahribat.com'da terör örgütü olarak ilan edilmiş redhacki savunan,açıkça pkkyı destekleyen bu grubu destekleyen kişiler var. Yönetim görmüyormu?

uydurmayın kardeşim tahribat.com da asla böyle bir ilan olmadı böyle düşünene müridlerin olması böyle bir ilanın hemde işi gücü yok yönetimin böyle bir ilan yapacağını zannetmiyorum

Redhack'in terör örgütü olup olmadığıyla ilgili kararı ben vermemem ama çok fazla saçmaladılar resmen medya maymunu oldular yıllardır buna benzer şeyler yapıyorlardı baktılar yandaş toplayamıyorlar her yaprıklarının medyaya yansıtır oldular yetmedi yalan yanlış hackler ve bir ton lamerlik cabası hele en son ptt sistemine girdik tam bir bombaydı :)

hadi CW dindar kişileri din allah kitap diyerek yaptığı dümenden hacklerle yandaş topladı ama bu redhack solcuları böyle saçma şeylerle dümenlerle adam toplayamaz çünkü solcular yemez böyle şeyleri

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek
    wasd bunu yazdı
    LizardKing bunu yazdı

Deniz Gezmişte zaten teröristti sizin gözünüzde. bi siktirin gidin amına koyim ya. çok biliyorsunuz ya. gidin 6. filoyu okuyun.

redhackten başka diyanet'in sitesine karışabilen hack grubu var mı? hepsi hükümet yanlısı olmuş. gelip laf salatası yapmayın

Oh shit! Converseli kominik detected. Kaçın beyler ergenler geliyor kaçın...

dip sos: konu hack konusu tartışma 6. filo :D

Saçma sapan yorumlar okumaktan midem bulandı yemin ederim ya...

haha, birincisi converse sadece bir ayakkabı. ikincisi redhack sitesinin bannerında deniz gezmiş olduğu için ve 6. filo zamanında sol görüşlü insanlara karşı faşist ve dinci topluluk nasıl amerikan askerinin köpeği olduğunu okuyabilirsin. 

şu an da aynısı oluyor. nedense redhack'e karşı faşist ve kendini "hacker" zanneden insanlar böyle saçma yorumlar yapıyor. bir de dr. house fotoğrafı koymuş.

ergen diyorsun da beni tanımıyorsun moruk. bak ben sana bu tarz bir şey yazmadım =) neyse. okuman dileğiyle. öptüm.

ha unutmadan komünist falan değilim. 

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı
    pcdoktor636 bunu yazdı

Tahribat.com'da terör örgütü olarak ilan edilmiş redhacki savunan,açıkça pkkyı destekleyen bu grubu destekleyen kişiler var. Yönetim görmüyormu?

uydurmayın kardeşim tahribat.com da asla böyle bir ilan olmadı böyle düşünene müridlerin olması böyle bir ilanın hemde işi gücü yok yönetimin böyle bir ilan yapacağını zannetmiyorum

Redhack'in terör örgütü olup olmadığıyla ilgili kararı ben vermemem ama çok fazla saçmaladılar resmen medya maymunu oldular yıllardır buna benzer şeyler yapıyorlardı baktılar yandaş toplayamıyorlar her yaprıklarının medyaya yansıtır oldular yetmedi yalan yanlış hackler ve bir ton lamerlik cabası hele en son ptt sistemine girdik tam bir bombaydı :)

hadi CW dindar kişileri din allah kitap diyerek yaptığı dümenden hacklerle yandaş topladı ama bu redhack solcuları böyle saçma şeylerle dümenlerle adam toplayamaz çünkü solcular yemez böyle şeyleri

Yanlış anlamışsın. Tahribatta terör örgütü olarak ilan edilmedi. Terör örgütü olarak ilan edilen bu redhackin tahribatta nasıl destekçisi var diyorum.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

virgülün önemini anlamış olduk :)

Açıkçası ben artık her terör örgütü ve terörist ilan edilene inanamıyorum. Zamanında Genelkurmay başkanı ilan ettiği kişiyi şimdi terörist ilan eden bir devletimiz var... yalan mı 

devlet gücünü kim elde ederse ona karşı duran kim varsa ototmatik kendini terörist ilan edilmiş buluyor

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek

Abdullah öcalan için açlık grevi yapılıyorken redhack insanlık nerde vs vs diye yazıyordu bu adamlar kesinlikle PKK'lı bundan şüpheniz olmasın girin bakın twittlerine.

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek

"Bölücü başı Abdullah Öcalan'a tecrit uyguladığını ileri sürerek cezaevlerinde açlık grevi ve ölüm orucu başlatan PKK ve KCK terör örgütü üyelerine destek veren BDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın Adana'daki halk buluşmasının ardından PKK yandaşları polise saldırırken BDP parti otobüsü polisin üzerini sürüldü."

http://www.sabah.com.tr/Gundem/2012/10/29/bdp-otobusunu-polisin-uzerine-surduler

Redhack'in olay ile ilgili twitti.

Görüldüğü üzere, Redhack PKK'ya destek veren bir gruptur. Bunu anlamamak için salak olmak lazım.

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo
    pcdoktor636 bunu yazdı

kim ilan etmiş neyi ilan etmiş adamı zorla redhack sempatizanı yaparsınız , evet tahribattaki putperestler olarak hepimiz çok mutlu olduk diyanete olanlar

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rebel_Rider
    Rebel_Rider's avatar
    Erkek

bu iş çığrından çıktı artık..

"I told you guys. NEVER underestimate the power of a _________."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek
    Lotus bunu yazdı
    pcdoktor636 bunu yazdı

kim ilan etmiş neyi ilan etmiş adamı zorla redhack sempatizanı yaparsınız , evet tahribattaki putperestler olarak hepimiz çok mutlu olduk diyanete olanlar

Resmi olarak redhack terör örgütüdür. Kaldıki twitterdaki birçok tweetleride terör örgütü sempatizanlığı yaptıklarını açıkça gösteriyor. Bu piç kurularını destekleyecek varsa yeri bu forum değildir kandile siktirip gidebilirler.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo
    pcdoktor636 bunu yazdı
    Lotus bunu yazdı
    pcdoktor636 bunu yazdı

Resmi olarak redhack terör örgütüdür. Kaldıki twitterdaki birçok tweetleride terör örgütü sempatizanlığı yaptıklarını açıkça gösteriyor. Bu piç kurularını destekleyecek varsa yeri bu forum değildir kandile siktirip gidebilirler.

ulan adamı konuşturmayın ibrahim tatlıses için terör örgütüne yardım ediyor diyende var hadi onuda dinlemesin kimse onu geçtim kaçak sigara içmek terör örgütüne yardımdır diyorlar bütün kaçak sigara içenler kandile gitsin he , zihniyetinize , isteyen istediğini destekliyorsa benim burda redhack'i destekleme hakkımda var o siktirip gitmek tabirinide kullandığın yere dikkat et kimse sen söyledin diye fikrini değiştirecek değil , her hack grubu terör örgütü mü la ayrıca bu adamların diyanete saldırmalarını destekliyorum kime ne?

Toplam Hit: 21835 Toplam Mesaj: 84