Redhack 'E-Bilet'in Sitesini Hackledi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

aktifbank genel mudurlukte calisan biri olarak soyluyorum ki bu videoya inanan adam gerizekalinin onde gidenidir.

https://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=I3Root

abdullahazad tarafından 20/Nis/14 00:00 tarihinde düzenlenmiştir

az insan çok huzur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    AbdullahAzad bunu yazdı

aktifbank genel mudurlukte calisan biri olarak soyluyorum ki bu videoya inanan adam gerizekalinin onde gidenidir.

hocam gercekte olabilir ama bir ilgisi yok e-bilet ile. Bilgi islemci veya yazilimci serverda script deniyordur :)

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

Gercek redhek bu degil. 

Daniel-Koo tarafından 20/Nis/14 00:53 tarihinde düzenlenmiştir

ne diyon?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

Bu adamlar harbi mal ya.

"Gündüz sistemine sızılan AktifBank Redkek tarafından tamamen devre dışı bırakıldı".

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/turkiye/61895/RedHack__e-bilet_in_sitesini_hackledi.html#

LOL

pcdoktor636 tarafından 20/Nis/14 00:10 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Varg
    Varg's avatar
    Erkek

script kiddie bile değil bunlar ne hackerı

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    AbdullahAzad bunu yazdı

tam en doğru cevabı abdullahazac verir yazacaktım yazmış 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek
    Olgunisik bunu yazdı
    Yıllarca Giresunspor maçına gitmiş hatta kombinesinden edinmiş, Trabzonspor klüp üyesi ve tabi maçlarına gitmiş, don dahil Tsclup ta ne bulursa almaya özen göstermiş ama o donu üzerinde bir türlü malum şahsa gösterememiş biri olarak almayı düşünmüyorun o e cart denen şeyi.
    Allahtan çanakkaledeyim ve çanakkale dardenelspor düştü düşecek. şu andaki lig de ve düşeceği yerde ebilet uygulaması yok, eski usul bilet alınarak girilebiliyor. Hatta yarın çanakkale dardanel -giresunspor maçı var gideceğim o maça ve ecart mı o da ne?
    Bana kimse holiganları engellemek için yapıldı demesin. Bu ülkede ekmek bıçağı ile daha fazla adam yaralanıyor ve ölüyor ama ekmek bıçağı hala serbest. Benzer şey av tüfekleri içinde geçerli. Tüm tüfekler kayıtlı da ne oluyor engellenebiliyormu ölümler? Ne yani emre sahada çirkeflik yapacak ve gs seyircisi aman koltuk numaram adım biliniyor uslu durayımmı diyecek.
    Asıl bomba ne biliyormusunuz? Passolig de kart sahibinin tuttuğu takımda kaydediliyor ve eğer istenirse biletleme buna göre yapılıyor. Mesela benim gibi gurbette bir Trabzonlusun ve Trabzonspor dışında giresun,rize,ordu gibi karadeniz takımlarının maçınada giden birisin ama hayır artık gidemeyebilirsin zira passoliğ kartında kayıtlı takımının dışındaki maçlara bilet verilmeyebiliyor.
    Misafirin geldi haftasonu maç var ama gidemiyorsun misafirinle zira takımı başka. Yabancılarda ise durum daha vahim. Pasaportla başvurup ömründe 1 kez tatil için geldiği Türkiyede maça gitmesi gerekiyor.
    Bu konuda yazılacak çok şey var. özetle hem fişliyorlar hemde fişlemenin maliyetini fişlediklerinden alıp üzerine para kazanıyorlar.

Katılıyorum söylediklerine,çok haklı noktalara değinmişsin.

Kısa ve net: Al-ma-ya-cak-sın. 40000-50000 gören tribünler çok değil 3-5 maç 3000-5000 kişiye düşsün de görelim bakalım e-bilet falan bir şey kalıyor mu, eve-işe maça çağrı davetiyesi göndermek-kahvelerden maça gidecek adam toplamak bile serbest olur vallahi :)

AnaMuhalefet tarafından 20/Nis/14 01:31 tarihinde düzenlenmiştir

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
Toplam Hit: 5178 Toplam Mesaj: 18