folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hertürlü Web tabanlı Saldırı Taktik ve Stratejileri
linefolder Redhack Utku Kali İçin Egemen Bağış’I Hackledi

Redhack Utku Kali İçin Egemen Bağış’I Hackledi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hellaven
    Hellaven's avatar
    Erkek

’Alkol içmeyen, ’tinerci’ olmayan, ODTÜ’de okumayan, Ahlakla yetiştirilecek ’dindar’ nesil’in Milletvekili ve Bakanlari da bunlar oluyoruz sanırız..’

Redhack, Avrupa Birliği Bakanı Egemen Bağış ve eşi Beyhan Yıldırım'a ait olduğunu belirttiği bazı mailleri yayınladı. Reyhanlı belgelerini Redhack'a sızdırdığı iddiası ile tutuklanan Utku Kali'nin masum olduğunu belirten Redhack, "Ha unutmadan acaba yarin hangi "gariban" bakanlik yetkilisini tutuklayacaklar acaba? Masum @UtkuKali'yi birakmadiginiz surece yakanizdayiz" twitini attı.

RedHack'in saat sabaha karşı 05:00 sularında attığı "Egemen suan telefon basinda ve kimle konustugunuda biliyoruz, mudur'e selam soyle ;) Neyse bugunde gorevimizi yaptik, rahatça uyuyabiliriz;)" twiti ise dikkat çekti.

MAİLLERİN BİR KISMI YAYINLANDI

Maillerin bir kısmını redleaks.blogspot.com'dan yayınlayan Redhack, konuya ilişkin şu açıklamayı yaptı:

Başmüzakereci Egemen Bağış ve Eşi Beyhan Bağış'ın E-mailleri-1

Elimize "bavulla" geçen, Başmüzakereci ve AKP Milletvekili Egemen Bağış ve Eşi Beyhan Bağış'ın e-mailleri..

Alkol içmeyen, "tinerci" olmayan, ODTU'de okumayan, Ahlakla yetiştirilecek "dindar" nesil'in Milletvekili ve Bakanlari da bunlar oluyoruz sanırız.. Yorumsuz..

Redhack'in yayınladığı içeriğe http://redleaks.blogspot.com/2013/05/egemen-bagis-reyhan-bagis-belgeleri.html linkinden erişebilirsiniz.

Edit: Bazi "ozel içerikli" ve "bizi alakadar etmeyen" konuları yayınlamıyoruz. Aşağıda çesitli zamanlarda kendileri tarafından yazılan, istemlerin, kredi karti ekstrelerinin de oldugu mailler var ve bu maillerden bizde daha cok var ayikladikca buraya atacagiz.. Burayı takip edin..

AHLAK DERSİ VERENLERİN HALİNE BAKIN!

Konuya ilişkin daha sonra Twitter'dan da bazı mesajlar yayınlayan Redhack şunları söyledi:

Boylece #UtkuKali gibi olayla alakasi olmayan gariban erleri toplamamayi ogrenirsiniz. Bu sadece uyari..

Ey AKP'ye oy veren isciler emekçiler kardesler.. Bakın gorun size "ahlak" dersi verenler, "kemerinizi sıkın" diyenler

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Böylesine riskli belgeleri mailleycek insan kaldı mı, üstelik uzağına da değil karısına/kocasına..

...said addicted.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LJMLJT
    LJMLJT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ya benim anlamadığım şey adam millet vekili ! bunların teknoloji ile aralarının % de 20 olduğunu düşünürsek bu adam a yahoo uzantılı e maili kim actı yahoo ya ben girmeyeli 1o yıl olacak BU admalara ulasmak bu kadar basitmi Ya ! . kesin şifreside sifre123 dür !  

Angaralıyız Laa....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

yalnız mailler komedi ha, tam liseliymiş egemen bağış

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aksata
    aksata's avatar
    Erkek

bende tahribatı hackledim. alala birazcık akıllı olun

Bazıları özgürlüğü sadece kendileri gibi düşünenlere reva görüyor...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek

Atasözleri orjinalmiş baya :D

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek

ben maillerden birşey anlamadım, birinde uzun bir metin vardı satışlardan bahsediyordu onu okudum ondan da birşey anlamadım :) bu redhack kendini Türkiye'nin wikiliksi olacak sanıyor galiba.

///______________
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

bi bok yok maillerde len görende çok bişey sızdırdılar sancak. fotograflarda farklı farklı zamanlarda alınmıs hepsi farklı şekillerde duruyor. fake hacı bu. birinde internet explorerle cekilmis falan. bi iki torpilimsi mail gördüm sadece.

üstelik niye her defasında zaman farklı, klasörler farklı falan yani değişmiş ona bakmak lazım.

=)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

f.dastan maili önemli orada... gerisi hava civa.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek

redhack ne yapsa tbt çoğunlu tarafından lamer göründüğü veya pkk sempatizanı olarak lanse edildiği için bu tarz yapılan şeyleri paylaşmamak daha iyi. 

bu adamlar ne yapsa suçlu oluyor amk.

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flassy
    flassy's avatar
    Erkek

İşin ilginci,lamerin kralı olan adamlar Red hack'e laf atıyor ya o çok komik işte.Neymiş sahteymiş,bak bakalım bi verilen mail adreslerine sahtemi,Amerikan konsolosluğunda çalışan üst düzey bürokratların adresleri de mevcut ki bunları google dan bulamazsın benim lamer arkadaşım.Bok atmakla olmuyor o işler oturduğun yerden,tabi bildiğin tek hacking  yöntemi ddos olduğu için bunlara lamer demen doğal.

flassy tarafından 27/May/13 11:53 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 4004 Toplam Mesaj: 29