folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Remote Desktop İçin Kullandığınız Program Ve Yöntemler Neler?

Remote Desktop İçin Kullandığınız Program Ve Yöntemler Neler?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Piratebay
    Piratebay's avatar
    Erkek

Real vnc kullanıyorum her firmada. Her müşterimde mutlaka Pfsense firewall var. İçeri ssh ile bağlantı yapıp iç ağdaki istediğim bilgisayara bağlanıp işlemimi hallediyorum. Cafe tarzı olan müşterilere 5900 portu harici yüksek bi port ve zor bi şifre üreterek bağlanıyorum. Toplamda 100 bilgisayarda şuanda aktif olarak çalışıyorum sorunsuz.

Ekstra bi sorun olursa modem resetlenmesi port hatası gibi her bilgisayarın masaüstünde ammyy var. Bende zamanında enterprise versiyonunu almıştım. Müşterilerin gerekli olduğunda açması yeterli. Benim id numaram bütün ammyylerde tam yetkili ve şifreli olarak kayıtlı.

Teamviewerı da çok nadir kullanıyorum.

Japon yolları aşar Alman'ın babaannesi kaşar... https://thepiratebay.org/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

@holyone nin remote yazılımı var.

sevap moduna girip paylaşırsa harika olur.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Ben mi yanlis anladim ama windows daki uzak masaustunu neden kullanmiyorsuunuz

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    override
    override's avatar
    Erkek

5-10 vps arasinda geziyorum Microsoft Remote Destkop ile osx te

g͇̫͛͆̾ͫ̑͆l͖͉̗̩̳̟̍ͫͥͨ
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı

ip yetmediğinden nat lıyorlar. Port yönlendirme yapsam da işe yaramıyor bu yüzden mstsc kullanamıyorum. Yoksa ondan kralı yok.

next next next install
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı
    sunyy2003 bunu yazdı

ip yetmediğinden nat lıyorlar. Port yönlendirme yapsam da işe yaramıyor bu yüzden mstsc kullanamıyorum. Yoksa ondan kralı yok.

Boraz daha acarmisin nerak ettim yaomaya calistigini 

Ben hep vds de calisiyorum bu yuzden uzak masaustu bana yetiyor normal pc mi kullanir gibi kullaniyorum 

Sen ne yapiyorsunda olmuyor 

Yanlis anlama anlamaya calisiyorum

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

TeamViewer ID Reset + Ads Block  suresiiz yapmak icin virus taramasi yaptirin.

sansar55 tarafından 09/Şub/19 14:35 tarihinde düzenlenmiştir

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı
    sunyy2003 bunu yazdı

Ben hep vds de calisiyorum bu yuzden uzak masaustu bana yetiyor normal pc mi kullanir gibi kullaniyorum 

yapmak istediğimiz şey aynı aslında hocam sen firmadan vds almışsın kulanıyorsun benim kendi vds im evimde :D 

RDP yapamıyorum çünküm port yönlendirme olmuyor.  Port cart curt uğraşmamak için de uğraşsam da olmadığı için chrome desktop kullanıyorum

next next next install
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı
    sunyy2003 bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı
    sunyy2003 bunu yazdı

yapmak istediğimiz şey aynı aslında hocam sen firmadan vds almışsın kulanıyorsun benim kendi vds im evimde :D 

RDP yapamıyorum çünküm port yönlendirme olmuyor.  Port cart curt uğraşmamak için de uğraşsam da olmadığı için chrome desktop kullanıyorum

Tamam simdi oldu hocam

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

teamviewer3 tek gecerim