folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Remote Desktop İçin Kullandığınız Program Ve Yöntemler Neler?

Remote Desktop İçin Kullandığınız Program Ve Yöntemler Neler?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek
    xursi bunu yazdı
    emnimax bunu yazdı
    xursi bunu yazdı

Alpemix yıllık lisansı al 180 tl sanırım servera kurmak içinde service olarak kuruyor heryerden iatediğin gibi bağlanırsın naşka pcleri de bağlarsın. 

Alıp kullandınız mı daha önce ?

200 şuan sitesinde bu lisansı alınca bütün bilgisayarlara kısıtlama olmadan bağlanabiliyor muyuz ?

Evet şirket in aldık gayet te güZel . Yarın da mğsait olursam pm atayım uzaktan bağlan pcye bak nasıl diye :)

valla hocam çok makbule geçer :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gececi
    NighT_JudGe
    NighT_JudGe's avatar
    Erkek
    sansar55 bunu yazdı

TeamViewer ID Reset + Ads Block  suresiiz yapmak icin virus taramasi yaptirin.

çok  saol :)  mikemmel  oldu 

Cahildim Dünyanın Rengine Kandım
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek

Takipteyim. Lazım oluyor bazen.

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=AjZ20ytqPBM

yukarıdaki youtube linkinde bi yazılım anlatmışlar daha önce bulmuştum ama bi makale olmadığı için pek anlamamıştım ama arkadaş detaylı anlatmış bende bi deneyeceğim sizde bi bakarsınız.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    emnimax bunu yazdı

yukarıdaki youtube linkinde bi yazılım anlatmışlar daha önce bulmuştum ama bi makale olmadığı için pek anlamamıştım ama arkadaş detaylı anlatmış bende bi deneyeceğim sizde bi bakarsınız.

hocam konuyu tam okumadın sanırım , videoda vnc üzerinden bahsetmiş tamam güzel ama ip adresin sabit olması lazım yoksa baglanamazsın hadi diyelim no ip duckdns vb.. kullandım yine olmaz çünkü cgn içindesin ip ye ulaşamazsın .

çözüm team,anydesk ammy  gibi yazılımlarda 

ip adresini sabit yaparsan zaten bunlara ihtiyacın yok windows kullanıyorsan rdp yaparsın  linux kullanıyorsan vnc  filan yaparsın .

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı
    emnimax bunu yazdı

hocam konuyu tam okumadın sanırım , videoda vnc üzerinden bahsetmiş tamam güzel ama ip adresin sabit olması lazım yoksa baglanamazsın hadi diyelim no ip duckdns vb.. kullandım yine olmaz çünkü cgn içindesin ip ye ulaşamazsın .

çözüm team,anydesk ammy  gibi yazılımlarda 

ip adresini sabit yaparsan zaten bunlara ihtiyacın yok windows kullanıyorsan rdp yaparsın  linux kullanıyorsan vnc  filan yaparsın .

hocam ben home sürüme bağlanmak isteyenlerede bi yardım amaçlı yazdım bunu pro sürüm olmadan rdp yapamıyorsun,

burada 100 client yöneten arkadaşların ihtiyacı olabilir onlarında zaten IP leri sabit oluyor, tabi konu sahibi için bi yararı yok o ayrı,  neyse ihtiyacı olan kullansın

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek

Remmina <- Rdp client

Turknet kullaniyorsan ebeveyn filtrelerinden birini etkinleştir, cgn'den çıkıyorsun. Ddns servislerinden birini kullanarak bağlan sorunsuzca

end tarafından 11/Şub/19 16:48 tarihinde düzenlenmiştir

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı

Remmina <- Rdp client

Turknet kullaniyorsan ebeveyn filtrelerinden birini etkinleştir, cgn'den çıkıyorsun. Ddns servislerinden birini kullanarak bağlan sorunsuzca

bu nasıl bir yapılandırma la?

az insan çok huzur.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı

Remmina <- Rdp client

Maalesef sabit tel  altyapı yok sadece fiber altyapı olduğundan fiber net kullanıyorum.

next next next install
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı
    end bunu yazdı

Remmina <- Rdp client

Maalesef sabit tel  altyapı yok sadece fiber altyapı olduğundan fiber net kullanıyorum.

Yalnız fiberde sabit ip veriyorlar bir sorgula istersen