folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Remote Desktop İçin Kullandığınız Program Ve Yöntemler Neler?

Remote Desktop İçin Kullandığınız Program Ve Yöntemler Neler?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek
    Piratebay bunu yazdı

Real vnc kullanıyorum her firmada. Her müşterimde mutlaka Pfsense firewall var. İçeri ssh ile bağlantı yapıp iç ağdaki istediğim bilgisayara bağlanıp işlemimi hallediyorum. Cafe tarzı olan müşterilere 5900 portu harici yüksek bi port ve zor bi şifre üreterek bağlanıyorum. Toplamda 100 bilgisayarda şuanda aktif olarak çalışıyorum sorunsuz.

Ekstra bi sorun olursa modem resetlenmesi port hatası gibi her bilgisayarın masaüstünde ammyy var. Bende zamanında enterprise versiyonunu almıştım. Müşterilerin gerekli olduğunda açması yeterli. Benim id numaram bütün ammyylerde tam yetkili ve şifreli olarak kayıtlı.

Teamviewerı da çok nadir kullanıyorum.

Nasıl yaptığın konusunda bir konu yada makale yazabilirmisin hocam ?

@holyone

Paylaşırsa çok makbule geçer gerçekten

@cybermole

Neden kısıtlama falan yok mu ?

emnimax tarafından 09/Şub/19 15:42 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DracuLax
    DracuLax's avatar
    Erkek

Ammy den Uzak durun Benden size Tavsiye..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ustura
    ustura's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ammy admin sakat ama ben yıllardir kullaniyorum guvenlik acisindan sıkıntı cıkarmadı bana tw tavsiye ederim

itsin oglum sen adam degilsin
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ustura bunu yazdı

ammy admin sakat ama ben yıllardir kullaniyorum guvenlik acisindan sıkıntı cıkarmadı bana tw tavsiye ederim

hocam ammy nin bi versiyonuna ransomware sokturlar hatta tbt de konu açmıştım banada bulaştı , şimdi ne halde bilmiyourm ama bi ara chromda virüs uyarısı veriyordu 

https://www.virustotal.com/tr/file/9c711abf56181897762b131d27e7beae405cc199f69018eb5df4e343e74b78d9/analysis/

https://malwarebattle.blogspot.com/2015/11/website-ammyy-admin-spread-infectious.html

https://www.welivesecurity.com/2015/11/11/operation-buhtrap-malware-distributed-via-ammyy-com/

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xursi
    xursi's avatar
    Erkek

Alpemix yıllık lisansı al 180 tl sanırım servera kurmak içinde service olarak kuruyor heryerden iatediğin gibi bağlanırsın naşka pcleri de bağlarsın. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek
    xursi bunu yazdı

Alpemix yıllık lisansı al 180 tl sanırım servera kurmak içinde service olarak kuruyor heryerden iatediğin gibi bağlanırsın naşka pcleri de bağlarsın. 

Alıp kullandınız mı daha önce ?

200 şuan sitesinde bu lisansı alınca bütün bilgisayarlara kısıtlama olmadan bağlanabiliyor muyuz ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

teamviewer?

goo.gl/qBNZmW
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek

Sadece pc deki dosyaları android telefondan kontrol edebileceğimiz uygulama varmıdır. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

mstsc kalitesinde ve onun gibi ücretsiz olması ilk tercihim. Bunun için hayatta para veremem. Niye çünkü fakirim. Şimdilik chrome ile idare ediyorum ama zaman olunca vnc deneyeceğim. Localde vnc kullanmıştım daha önce de dışardan denememiştim.

next next next install
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xursi
    xursi's avatar
    Erkek
    emnimax bunu yazdı
    xursi bunu yazdı

Alıp kullandınız mı daha önce ?

200 şuan sitesinde bu lisansı alınca bütün bilgisayarlara kısıtlama olmadan bağlanabiliyor muyuz ?

Evet şirket in aldık gayet te güZel . Yarın da mğsait olursam pm atayım uzaktan bağlan pcye bak nasıl diye :)