folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Resimli, Anlatımlı Patates Tüfeği Yapımı !! [Tahribat.Com]

Resimli, Anlatımlı Patates Tüfeği Yapımı !! [Tahribat.Com]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graywolf
    tulu
    tulu's avatar
    Dişi
    zuahahahaahahahahh koptum
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TrKomando89
    TrKomando89's avatar
    Erkek

tankın arkası açıkken içine çakmak gazı sıkıp ateşlemiştim, onu loyayım dedim :

http://www.izlesene.com/video/korku__gerilim-patates-tufegi---butan/272172
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    PVC atik su borulari ellerde birinin elinde kocaman metal bi parca.umarim bir sonuc cikar.Ama girisimin adi patates tufegi biraz komik gelmiyormu kulaga'!!

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TrKomando89
    TrKomando89's avatar
    Erkek

weskeyy bunu yazdı:
    -----------------------------
    PVC atik su borulari ellerde birinin elinde kocaman metal bi parca.umarim bir sonuc cikar.Ama girisimin adi patates tufegi biraz komik gelmiyormu kulaga'!!

patates tüfeği olmasının nedeni, buna benzer tasarımları ilk olarak almanların Kartoffel Kanonen, yani patates tüfeği ismiyle çıkarmış olmaları. Bi sonuç çıkmasını da ummaya gerek yok video yu izlersen çıktığını görürsün :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    Patatesin bi baska anavatani İrlanda da 20. yuzyil boyunda irlanda lilar İngiltere ye karsi bazuka benzeri patates atarlar kullanmislardir.ama seninki kisisel bi calisma gelistirilmeye deger ilham lazim sadece.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flayk
    flayk's avatar
    Erkek
    çalışmak iidir bende böyle şeylerle uğraşırdım öncedenn şimdiki hedefim uzaktan kumandalı bomba yapmak :D

aLLeSz VooR Me LaNd fl@yk De HaNdEn DiE AaN OnZe vLaG KoMeN MoGeN BrEkEn ToeN JiJ WeG WaS HeB Ik HeT BeGrEpEn DaT Ik Me ZelF NieT WaS ZoNdEr JoU MijN GeZiChT iS OuD GeWoRdEn zOaLs WijN En DaN BeLaNgRijK GeWoRdEn
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TrKomando89
    TrKomando89's avatar
    Erkek

flayk bunu yazdı:
    çalışmak iidir bende böyle şeylerle uğraşırdım öncedenn şimdiki hedefim uzaktan kumandalı bomba yapmak :D

sen patlayıcıyı hazırla, uzaktan kumanda devresi yerleştirmek, elle ateşlemeden daha kolaydır birader. Zira bi elinde patlayıcı+fitil, bi elinde çakmak saatlerce kara kara düşünebilirsin, denenmiştir :) 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ridak88
    ridak88's avatar
    Erkek
    TrKomando89 bunu yazdı:

nakamura2 bunu yazdı:
    Ters bişey yaparsak fln bize patlamaz dimi bayaa sakatmış çünkü:| ben tek acıtır fln diye düşünüp sevinmiştim:) Yapmaya tırstım şimdi işin aslı:S

walla ben daha bi kaza geçirmedim. bunu ilk lise 1 demi 2 demi ne yapmıştım, ozamanlar iyi yapıştıramadığımdan paso dağılıyodu ama hiç bana zarar vermedi. sadece bi kere arkadaş suratına doğru tutup içindeki kıvılcıma bakçam derken kirpiklerini yakmıştı :) içinde biraz gaz kalmış :) 

kiprikleri yanan benim. :)

ilk patates tüfeğiydi o. çok güsel olmuştu. ben içine gazı sıktım patatesi koydum ateşledim. ama hareket yok. sonra tekrar denedim falan yine bişe yok. ucundan patatesi çıkarttım içine bakarak tekrar ateşledim. ( acaba ateşleme yapıyormu diye bakmam için yoksa salak değilim yani) sonra gerçekten de salaklık yaptığımı düşündüm. çünkü suratıma patladı. o basınç ve anlık alevi anlatamam. çok kötü oldu. dikkat etmek lazım. gerçi trkomando bilir onla ne kazalardan döndük biz. trkomando çok emek verdik biz bu işe beee.... ama bi kere olsun kötü amaçlı kullanmadık bilgimizi....

ExtremE
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek
    helal elllerine sağlık.. güzel olmuş..

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek
    Hortlatiyim dedim canı sıkılan arkadaşlar için
Toplam Hit: 44674 Toplam Mesaj: 124