RGB Klavye Terörü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saku
    saku's avatar
    Erkek

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    yalinyalniz bunu yazdı
    DarkSkull bunu yazdı

Herkes karanlıkta tuş görmeye odaklanmış yapmayın gözlerinizi bozmayın. Karanlıkta telefon, televizyon, monitör gibi ışık kaynaklarına bakmayın ufaktan da olsa ışık yansın. Son 20 sene günümün büyük çoğunluğu bilgisayar başında geçmesine rağmen gözlerimde en ufak bir problem olmadı.

benim en kötü günüm 12+ saat, normali 18 saat; klavyede jnin kabartmasına parmağı getirip yandan tuşları bulmak varken ışığa gerek yok da açıkcası :)

Klavyesinin üzerinde harf-sayı-sembol olanda kendisine yazılımcıyım , bilgisayarcıyım demesin... 
    Bu camiadan olan adamın klavyesindeki herşey kullanılmaktan silinmiş olacak.Yeri gelecek gözlerini , ekran gözümü alıyor dedikten sonra bağlayıp kod yazmaya devam edecek.

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı
    yalinyalniz bunu yazdı
    DarkSkull bunu yazdı

Herkes karanlıkta tuş görmeye odaklanmış yapmayın gözlerinizi bozmayın. Karanlıkta telefon, televizyon, monitör gibi ışık kaynaklarına bakmayın ufaktan da olsa ışık yansın. Son 20 sene günümün büyük çoğunluğu bilgisayar başında geçmesine rağmen gözlerimde en ufak bir problem olmadı.

benim en kötü günüm 12+ saat, normali 18 saat; klavyede jnin kabartmasına parmağı getirip yandan tuşları bulmak varken ışığa gerek yok da açıkcası :)

Klavyesinin üzerinde harf-sayı-sembol olanda kendisine yazılımcıyım , bilgisayarcıyım demesin... 
    Bu camiadan olan adamın klavyesindeki herşey kullanılmaktan silinmiş olacak.Yeri gelecek gözlerini , ekran gözümü alıyor dedikten sonra bağlayıp kod yazmaya devam edecek.

ben klavyelerime iyi davranırım, asıl olan da budur

gözlerim kapalı sunucuya komutlar girdiğim günler de oldu bu arada :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Basit sade alttan beyaz ışık veren kablolu klavye candır

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    NmC bunu yazdı

Pek bi seviyorum kendilerini :) Turkiyede satan bulursan tavsiye ederim hocam.

sağdaki tekerlek ne işe yarıyor ?

Ses acma kapama hocam.

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabuyucu
    karabuyucu's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı
    DarkSkull bunu yazdı

https://www.hepsiburada.com/a4-tech-kd-600-q-turkce-usb-x-slim-multimedya-klavye-pm-HB000002QLU9

Senelerdir kullanıyorum piyasada bulduğum sürece de kullanacağım. Slim tuşlar çok rahat. Ses kısma, açma, mute tuşları mouse'ın hemen yanına denk geldiği için ufak bir parmak hareketiyle kontrol edilebiliyor. Sol tarafta da ileri, geri tuşları var. 400 TL bir klavye için çok fazla. Mouse için 2000 de versen belki hakkı olabilir hassastır, ele güzel oturuyordur, bilmem kaç tane makro desteği vardır falan. Klavyede pahalı olması şekil-şükülden ibaret.

https://www.incehesap.com/a4-tech-kd-600l-klavye-fiyati-30692/

Bir de aynı modelin ledlisi var. Gece karanlıkta bilgisayar kullananlar için olabilir ama karanlıkta kullanıp gözünüzün ırzına geçmeyin.

Bazen gece kullanırken hafif bir aydınlatma olsa diyorum aslında da bu da kabloluymuş yoksa denerdim.

Güzelmiş hocam. Bir de kablosuz olsa süper olurmuş. :)

Ölüme ve karanlığa baktığımızda korktuğumuz şey bilinmezliktir, başka bir şey değil. Düşler dünyasına dalıp gerçek dünyayı yaşamayı unutmak doğru değildir, unutma bunu…
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    NmC bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı
    NmC bunu yazdı

Pek bi seviyorum kendilerini :) Turkiyede satan bulursan tavsiye ederim hocam.

sağdaki tekerlek ne işe yarıyor ?

Ses acma kapama hocam.

yukarı aşağı ok gibi kullanabilsek baya ilgimi çekerdi o zımbırtı.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    obie
    obie's avatar
    Erkek
    CanKirca bunu yazdı

Şu klavyeyi çok öneriyorlar:
    https://www.logitech.com/tr-tr/products/keyboards/mx-keys-wireless-keyboard.html

Aga bu nedir ?

Benim klavyeden 50 tane alınıyor aynı fiyata.Ben gibi space tuşu arada fırlayan ps2 klavye kullananlar bunun farkını anlamaz gibime geliyor.

Linkleri görünce gaza geldim.a4-600 iyiymiş.

Anlayana sivrisinek saz,anlamayana sazı soksan az...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    guru
    guru's avatar
    Erkek

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_a4-tech-fg1010-2-4g-q-fn-mm-kablosuz-klavye-mouse-set-2000d-siyah-mavi-1207360.html

10 numara, delikanli isi, renksiz, genis tuslar, kocaman enter, al bunu ilerle..

..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    guru bunu yazdı

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_a4-tech-fg1010-2-4g-q-fn-mm-kablosuz-klavye-mouse-set-2000d-siyah-mavi-1207360.html

10 numara, delikanli isi, renksiz, genis tuslar, kocaman enter, al bunu ilerle..

Bundan benim baskı makinesine aldım. Klavye güzel tuşlar slim gibi. Multimedia tuşları f tuşlarıyla ortak. Fn tuşuna basarak kullanılıyor. Bence bu şekilde çok kullanışlı değil. Elim çok büyük olmamasına rağmen mouse küçük geliyor. Sadece fotoğraf basarken kullandığım için değiştirmedim. Bir de kablosuz mesafesi çok iyi değil gibi. Usb uzatma kablosuyla yakına koyup kullanmak zorunda kaldım. Mouse a4-xl750bh kullanıyorum ömürlük mouse. 10 senedir kullanıyorum. Dükkanda 2 bilgisayarda ve evde aynısından var. Ele güzel oturuyor yanda tarayıcıda falan kullanılabilen ileri, geri tuşları var. Dpi değiştirebiliyor ışığın renginden hangi dpi'da olduğunu anlayabiliyorsun. Ele oturması da güzel. Bundan çok daha pahalı modeller 2-3 senede bozulurken bunu 5 seneden önce bozana rastlamadım. Yorumlara bakarsanız 8-10 sene kullanıp bozulup aynısından alanlar var.

https://www.hepsiburada.com/a4-tech-xl-750bh-bronz-lazer-oyuncu-mouse-pm-bs1372

Toplam Hit: 3794 Toplam Mesaj: 39
öneri klavye rgb