folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Rusya Aşiyi Bulmuş. Putinin Kızına Aşı Yapılmış

Rusya Aşiyi Bulmuş. Putinin Kızına Aşı Yapılmış

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    my4
    my4's avatar
    Erkek

Aşı felan olmucak mart ayında bitcek bu virüs

daha iyi bir dünya için ne yapıyorsun?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neverland
    neverland's avatar
    Erkek
    my4 bunu yazdı

Karıncalar da ağustos gibi bitecekmiş.

Bir gece her zamanki gibi yatağına girip gözlerinin ağırlığına dayanamayıp huzurla uyuduğunu düşün. Sonrasında da hiç uyanmadığını düşünmeye çalıştığında aklında hiçbir şey canlanmayacaktır, çünkü beynin kapalıyken neler olup bittiğini bilemezsin, bu yüzden bu noktayı hayal edebileceğin bir veri yok elinde. Ölüm de tam olarak böyle bir şey. Uykunun 4. saatindeki hissettiklerin, yani; hiçlik, hissizlik. Varlığından ya da yokluğundan haberinin olmaması. Böyle düşününce ölüm biraz daha tanıdık geliyor, daha kabullenilebilir geliyor. Belki de içindeki o çılgın yaşama arzusuna sahip olan egonu ancak böyle ehlileştirebiliyorsun. Aksi halde çılgınca yaşama arzusuna sahip egon sana tanrılar yaratıyor, cennetler vaat ediyor, seni sonsuz bir yaşamın varlığı ve zevkleri ile kandırıyor.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek

Tedavi ilacını bulduk demeden hiçbir haber ne doğru ne de yanlış. Sonuç olarak aşı şuan da bulunabilir ama geçerliliği için bir 10 yıla ihtiyaç var. İnsanlar aşıdan değil tedaviden medet ummalı.

iyibu! yeniden..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Hay paronayak olacak bu gidişle, herkeste aşıyı bulduk diyor, Çinde 3. aşamasının tamamlandığı aşı olduğu söyleniyor, bulsunlarda ama kesin ise söylesinler yahu..!

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek
    my4 bunu yazdı

:D :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek

En çok merak ettiğim konu, bu covid-19 tamamen temizlenirse, bu işten kimlerin neler götürdüğü sanırım. Orspu çocukları bize denk getirdi. Zaten b*ktan hayatımıza birde bunlar eklendi. 

alektamovikmovik
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    rakkoc bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

Sadece rusya degil bircok ulke asiyi bulduk diye aciklama yapti.

Nereden duymustum hatirlamiyorum ancak rusya

" zaten  millet ölüyor o yuzden hayvanlar uzerindeki deneyi atlayarak direk insanlarda deneyecegiz  "diye bir aciklama yapmisti.

Dediklerini yapmislarsa erken bulmus olmalari normal.

Daha yeni fransa buldugumuz ilaci Afrika'daki insanlarda deneyelim diye aciklama yapmadi mi?

Maalesef hersey sandiginiz gibi kitabina gore oynanmiyor. Arkada insanlik disi cok fazla tibbi deney var. 

Neticede bu aşı meselesinde ilk olmak da cok onemli.

Rusya sadece kafasi olan kopegi yapay yasatmis bir ulke. Neticeye ulasmak icin halkini hice saymis olmasi beni cok şaşırtmaz.

Neden olmadin?

Ben de temkinli yaklaşırım o ayri :)

aşı olan da ölüyor olmayanda :)

ben virus'e karsı kesin tedaviyi alkol olarak görüyorum. her gece yarım şişe viski, ne virus birakir ne birşey.

Bu mantikla Ayik gezmeyen içki tuketilen yerlerde  hic virus olmaması gerekirdi.

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    my4
    my4's avatar
    Erkek
    neverland bunu yazdı
    my4 bunu yazdı

Karıncalar da ağustos gibi bitecekmiş.

Hocam sars 8 ayda biitti mutasyona uğrayarak , mers te 1 yılda bitti oda mutasyona ığrayarak bitti . Virüs kaybolmucak ama mevsimsel bir gribe dönüşecek , siz bu aşıyı kullanmıcaksınjz , evet aşı olacak ama gerek kalmıcak. Aşıyı yaşlı insanlar yaptıracak siz değil bu forumdaki kimse değil . Virüs nisan ayı gibi bitecek bittiğinde my4 demişti dersiniz.

daha iyi bir dünya için ne yapıyorsun?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Putin in kızına talip olsam mi ki

Minimalist Değilim Tembelim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Valla Tarık Bilen' de eğer müjdeliyorsa sanırım sevinebiliriz, galiba gerçektende Rusya aşıyı geliştirmiş gibi görünüyor. Ama yakın zamanda Çin'den de sevindirici haber bekliyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=nc67Z6J-gU8 

1:47 den itibaren haber geçiyor.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
Toplam Hit: 3670 Toplam Mesaj: 30
corona corona aşısı aşı