folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Rüyalarımın Sonu Yok

Rüyalarımın Sonu Yok

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Rüyalarımın özetidir, uzun ve derin konudur baştan uyarayım.Dostlar uzun zamandır çok garip rüyalar görüyorum ve artık korkmaya başladım.Acaba rüya mı yoksa gerçek mi diye tırsıyorum doğrusu.Önceleri hep benzer rüyaları görüyordum.Evin içinde görümez bir şey bana saldırıyor.Rüyam çok uzun sürüyor.Bismillahirahmanirahim çekemiyorum tabi ağzım dilim kilitleniyor.İlk başlarda evi kapatıyordu, çıkartmıyordu ve beni dövüyordu.Bir kere ağzımı bantladığını fark ettim açtım ama yine konuşturmadı.Ne zaman bismillah çekiyorum o zaman uyanıyordum.Tabi korkmuyorum ben kovalıyorum kızıyorum ama göremiyorum ki.Bir şey yapamıyordum yani.Bir anda uyandığımda da hakkaten dayak yemiş gibi oluyordum.Bir iki kez rüya mı gerçek mi anlamadım bu karabasan dedikleri şeyi yaşadım.Tuttu beni daha uyumamışım.Dönemedim konuşamadım inledim sadece.Arkamda olduğunu da hissediyordum.Neyse bir büyüğümüz dua okudu bahur yaktı falan değişiklik olmadı.

Az öncede çok garip bir rüya gördüm.Saat 12 gibi yattım ve belki yüzlerce rüya gördüm.Hepsini hatırlıyorum az çok ama hepsinde küçük bir kız çocuğuğu bana yaklaşmaya çalışıyor ve ben bismillahirahmanirahim deyip uzaklaştıdım.HAyatım boyunca bu kadar çok bismillah çekmedim ben.Her rüyamda vardı ve yaklaştırmadım onu.Kesik kesik belki onlarca belki yüzlerce rüyamın içinde bir tanesinde bir oda da beyaz mı desem parlak mı desem bir şey gördüm ve o kız çocuğunu kandırıp oraya soktum ve çıktım.Geldiğinde insan olmuştu.Bismillahirahmanirahim dedim yine binlerce kez dediğim gibi baktım kaçmadı gülüyor.Dokundum tehlikesiz olduğunu anladım.Aldım yanıma uyandım.Kalktığımda saat 3 ü geçiyorduk.Hayatım boyunca gördüğüm rüyaları toplasam bir seferde bu kadar çok rüya görmemişimdir.Bugünki rüyamın kısaca özeti de budur.

Belki inanmıyacaksınız ama uzun zamandır her seferinde yatmadan önce böyle bir şeyler olabileceğini billiyor ve hiç korkmuyorum.Ne rüyamda, ne uyanınca korku yok bende.Belkide uzun zamandır yalnız yaşadığım için bir deli cesareti var.Sadece rüyadan erken saatte uyanırsam şuanda olduğu gibi günün ışımasını bekliyorum tekrar yatmak için.Çünkü hemen yatarsam benzer rüyaları yine görüyorum.Ama yeter artık.Bir şey beni çok rahatsız ediyor, beni yoruyor ve bazen canımı acıtıyor.Sıkıldım bu saçmalıktan.O kadar dua okuyorum yatmadan yine boş.Karar verdim yarından sonra danışmak ve belki bir muska almak için hoca araştırmaya başlayacam.Sizinde başınıza geliyor mu böylesi ? Aynı rüyalar, hep rahatsızlık ? Müridler içinde belki ilim yapmış birileri varsa onlarında tavsiyelerini almak isterim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tutaysalg1r
    Tutaysalg1r's avatar
    Erkek

kurşun döktür hocam nazar var sende 

Diyemedim Ya La
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

danışmak ? hoca ? muska ? 

gidin güzelce bir psikologa derdinizi anlatın.

muhtemelen bu saattede oturduğunuza göre uyku düzeniniz bozuktur.

tek yaşamanında üstünüzde oluşturduğu etkenler vs. dersek ;

sizi muska değil güzel bi tedavi , hoca değil iyi bi doktor kurtarıcaktır.

ayriyetten ;

http://watarts.uwaterloo.ca/~acheyne/S_P2.html#SPREM

http://tr.wikipedia.org/wiki/Uyku_felci

baristbt tarafından 08/Haz/13 04:26 tarihinde düzenlenmiştir

http://www.leyladansonra.com/
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Tutaysalg1r bunu yazdı

Ahh hocam nescafemi yapmış sabah olmasını bekliyordum bitirdin şimdi beni.Vallahi nazar var bende.Hatta bir arkadaşımdan bana nazar değdiğine inanıyorum, kendisinede söylüyorum.O da siteden bir mürid.Görürse konuyu iyi gülecektir ama o ibnede biliyor kendinde nazar olduğunu.Ya hocam kurşun falan bana saçma geliyor aslında.Hani çok batıl ya.. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tutaysalg1r
    Tutaysalg1r's avatar
    Erkek
    CyberAngel bunu yazdı
    Tutaysalg1r bunu yazdı

Ahh hocam nescafemi yapmış sabah olmasını bekliyordum bitirdin şimdi beni.Vallahi nazar var bende.Hatta bir arkadaşımdan bana nazar değdiğine inanıyorum, kendisinede söylüyorum.O da siteden bir mürid.Görürse konuyu iyi gülecektir ama o ibnede biliyor kendinde nazar olduğunu.Ya hocam kurşun falan bana saçma geliyor aslında.Hani çok batıl ya.. 

hocam dene yani belki faydası dokunur denemekten zarar gelmez benimkisi fikir @BarisYigit dediği gibi psikoloğa da gidebilirsiniz 

Diyemedim Ya La
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek

Ben ortaokuldayken her gece aynı anlattığın gibi rüyalar görüyordum, delirecek gibi oluyor insan.12 yaşımdan beri Kuran-ı kerim ve 50 sayfanın altında farklı türlerden din kitapları okumadan uyumam.O zamalarda aynı şekilde devam ediyordum buna rağmen bu tür rüyalara denk geliyordum, insan ister istemez irkiliyor.

Fakat islam inancına sahipsen cinlerin varlığından haberin olmalı, ama cinlerin varlığından yola çıkarak, karabasan gibi hurafeleri direk olarak cinlere dayandıramayız elbette.

Yatmadan önce okumanı önerdiğim dualar;

Ayetel Kursi

Allahü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm. Lâ te’huzühû sinetün ve lâ nevm. Lehû mâ fis-semâvâti vemâ fil erd. Menzellezî yeşfeu indehû illâ biiznihi. ya’lemü mâ beyne eydîhim vemâ halfehüm velâ yühîtûne bişey’in min ilmihî illâ bimâ şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel erd. Velâ yeûdühü hıfzuhumâ ve hüvel aliyyül azîm.

Nas Ve Felak sureleri

1)Kul e'uzü birabbinnâsi. Melikinnâsi. İlâhinnâs. Min serrilvesvâsilhannâs. Ellezî yüvesvisü fî sudûrinnâsi. Minelcinneti vennâs. 

2)Kul e'ûzü birabbilfelak. Min şerri mâ halak. Ve min şerri ğâsikin izâ vekab. Ve min şerrinneffâsâti fil'ukad. Ve min şerri hâsidin izâ hased. 

Surelerin anlamları

felak

De ki: Yaratilmislarin serrinden, karanlik çöktügü zaman gecenin serrinden, dügümlere üfleyenlerin serrinden ve haset edenin, içindeki hasedini disariya vurdugu vakit, serrinden; safak aydinliginin Rabbine (Allâh'a) siginirim. 

Nas

1. De ki: Siginirim ben insanlarin Rabbine,
    2. Insanlarin Melikine (mutlak sahip ve hakimine),
    3. Insanlarin Ilâhina.
    4. O sinsi vesvesenin serrinden,
    5. O ki insanlarin gögüslerine (kötü düsünceler)fisildar.
    6. Gerek cinlerden,gerek insanlardan(olan bütün vesvesecilerin serrinden Allah'a siginirim!

Ayetel Kursi

Allah ki, O’ndan başka ilah yoktur. O hayydır, kayyûmdur. 
    Kendisine ne uyku gelir ne de uyuklama. 
    Göklerde ve yerdekilerin hepsi O’nundur. 
    O’nun izni olmadan katında kim şefaat edebilir? 
    O, kullarının yaptıklarını ve yapacaklarını bilir. (Hiçbir şey O’na gizli kalmaz.) 
    O’nun bildirdiklerinin dışında insanlar, 
    O’nun ilminden hiçbir şeyi tam olarak bilemezler. 
    O’nun kürsüsü gökleri ve yeri içine alır, onları koruyup gözetmek kendisine zor gelmez. 
    O, yücedir, büyüktür.

Kafana çok fazla takma, yatmadan önce hurafe ve uydurma şeyleri okuyup yatma.

Korku filmlerinden bir süreliğine uzak dur.

verdiğim sureleri ezberle ve sıkıntıya düştüğünde içinden oku.

Esconda tarafından 08/Haz/13 04:32 tarihinde düzenlenmiştir

https://t.me/pump_upp
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    BarisYigit bunu yazdı

ayriyetten ;

Uyku felcinde anlatılanlar benim harakesiz kaldığım üstümde bir şey hissettiğim zamanları tamamen açıklıyor hocam.Sadece bende halisilasyon yok.Düzensiz uyuma, fazla stres, uykudan önce açlık tamda yaşadığım şeyler zaten.Ama rüyalarımın hep aynı olmasını bir mantığa oturtamıyorum o yüzden muska, hoca gibi şeylerden medet umar bir hale geldim.Psikoloğa gelince, hayatım boyunca bir kez gittim ve pişman oldum.O şerefsizin verdiği ilaçlar yüzünden iki sene boyunca ne zaman sinirlensem titremeye başladım.2 sene sürdü bu yani.11 yıl olmuş gideli.Psikologların insanlara yardımcı olmaktan çok, para kazanmak için bu işi yaptıklarını düşünüyorum.Zaten psikologlar hakkıdanki bu düşüncelerimi yenmeden bir psikoloğa gidersem hiç bir faydası olmayaktır.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek

Hocam escondanın dedikleriyle beraber 21 kerede besmele çek yatmadan.Allah şifa versin.

ayetel kürsiyi de 7 kere oku sağına soluna önüne arkana aşağı yukarı üfle birini de yut hocam. şimdi diycen ki bu sayılar ne benim ilk duyduğumda dediğim gibi. Hocam nasıl her kapıyı açan anahtar farklıysa buda öyle bişeymiş.

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetcan
    mehmetcan's avatar
    Erkek

çok fazla rüya görmek hastalık belirtisidir.

bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik ; hayatla erken seviştik herşey üstümüze kaldı
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SysTeMeRRoR
    SysTeMeRRoR's avatar
    Erkek
    Yastigini olmadi yatagini degistir

"Hayatta en acikli sey, bir insanin, problemin kendinden kaynaklandigini gorememesidir." Carl Gustav Jung
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo
    BarisYigit bunu yazdı

ayriyetten ;

bir sürü dua diyen olmuş, bir kişi şu yorumu yapmamış olsa oturup ağlardım neyseki işleri mantıkla çözmeye çalışan insanlar var hala, rüya gören vatandaş sende barisyigit in söylediklerini yap 

Toplam Hit: 3399 Toplam Mesaj: 34