folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Şaban İle Recep'in Aşkına Ramazan Engel Olamaz

Şaban İle Recep'in Aşkına Ramazan Engel Olamaz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

şuraya bir not iliştiriyim.

arkadaşlar tıbbi olarak rahatsızlıgı olan arkadaşlar sözüm ona meclisten dışarıdır. onlara yapılacak birşey yok tıp gelişti değerlendirebilirler. ama ayıp kültür adap edep bunları göz ardı etmemelidirler.

Boş İşler Uzmanı..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo
    rhodostethia bunu yazdı
    Lotus bunu yazdı

ya şu siktiğimin konusunda sövüp duran bebelere bi ban man bişey atacak mısınız artık hadi birşey demeyelim diyoruz çoluktur çocuktur diyoruz düşünme yetisi anca yaşamasına yetecek kadar meczup sayılır konuşmayalım diyoruz, neymiş bu olayı destekleyenlerin aq muş, destekliyorum ya allasen hadi buyur ne yapacaksın 

Sizin gibi düşünmeyen herkes cahil zaten dimi lan? Bi siz akıllısınız. Millete çoluk cocuk diyo yaşı daha 21. Güldürdün beni abicim :) İbne'ye bak ya.

sen benimle aynı düşünsende cahilsin, neyse önündeki klavye nasıl olsa eğlen işte yaz kafana göre karışanın görüşenin yok

birisi çıkıp bu düşünceyi savunanın aq diyecek biz buna tepki verince sizin gibi düşünmeyen cahil di mi diye cümleye girecek adam, adamın okuduğunu anlayacak zekası yok bana laf yetiştiriyor

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    Lotus bunu yazdı

hiç bir zaman bir fikre kötü konusmadım fikir ve düşüncelerde herkes özgür ama eğlemler sıkıntı kardeşim

Boş İşler Uzmanı..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo
    HeadBanger bunu yazdı
    Lotus bunu yazdı

hiç bir zaman bir fikre kötü konusmadım fikir ve düşüncelerde herkes özgür ama eğlemler sıkıntı kardeşim

bunu bende ve bir çok arkadaşta yazdı zaten sokakta çıplak gezinmek dans etmek birbirini yalamak kimse tarafından hoş görülmüyor, bunu belirten arkadaşlarada kimse birşey demedi zaten, olay birilerinin çıkıp gayleri destekleyenin amına koyim diye konuya girmesi

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisibaliqi
    Pisibaliqi's avatar
    Erkek

hacı kasma boşuna aq yobazlar ne yapsan değiştiremeyeceksin. En seviyelisi sen insan haklarını savunurken homo falan der ibnelikle itham eder çünkü adama göre sana giren çıkan yoksa haksızlığa tepki veremezsin vermemelisin bunların algısı bu. Dünyayı tanımıyolar yüzeysel cahil sürüsü siktiret laf anlatmaya çalışma boşa. Benim anlamadığım nası bu kadar ikiyüzlüler? Olm madem cidden böyle düşünüyonuz bu Bülent ersoylar fatih ürekler zeki mürenler kuşum aydınlar yılmaz morguller ne lan? Biri bunu izah etsin aq ne la o zaman bunlar? 

Fiat Justica Et Ruat Caelum...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    Pisibaliqi bunu yazdı

hacı kasma boşuna aq yobazlar ne yapsan değiştiremeyeceksin. En seviyelisi sen insan haklarını savunurken homo falan der ibnelikle itham eder çünkü adama göre sana giren çıkan yoksa haksızlığa tepki veremezsin vermemelisin bunların algısı bu. Dünyayı tanımıyolar yüzeysel cahil sürüsü siktiret laf anlatmaya çalışma boşa. Benim anlamadığım nası bu kadar ikiyüzlüler? Olm madem cidden böyle düşünüyonuz bu Bülent ersoylar fatih ürekler zeki mürenler kuşum aydınlar yılmaz morguller ne lan? Biri bunu izah etsin aq ne la o zaman bunlar? 

bknz : Hermafrodit

HeadBanger tarafından 30/Haz/15 03:06 tarihinde düzenlenmiştir

Boş İşler Uzmanı..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisibaliqi
    Pisibaliqi's avatar
    Erkek
    HeadBanger bunu yazdı
    Pisibaliqi bunu yazdı

Bu yazdıklarıma hermafrodit diyorsan ben bişey demiyorum hangi blogdan edindiysen o bilgiyi bence iyi araştır

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    Pisibaliqi bunu yazdı
    HeadBanger bunu yazdı
    Pisibaliqi bunu yazdı

Bu yazdıklarıma hermafrodit diyorsan ben bişey demiyorum hangi blogdan edindiysen o bilgiyi bence iyi araştır

kuşuım aydın bülent filan yazınca onlara ithafen yazdım onu. diğerlerine bakmadım bile.

Boş İşler Uzmanı..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cann
    cann's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=U-rhoXljrEk

konuyla alakası yok içimden geldi :)

Yazana zahmet vermeyen yazı okuyana lezzet vermez...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisibaliqi
    Pisibaliqi's avatar
    Erkek
    HeadBanger bunu yazdı
    Pisibaliqi bunu yazdı
    HeadBanger bunu yazdı
    Pisibaliqi bunu yazdı

kuşuım aydın bülent filan yazınca onlara ithafen yazdım onu. diğerlerine bakmadım bile.

Onlarıda iyi araştır bence 

Toplam Hit: 12017 Toplam Mesaj: 110
lgbti eşcinsel eşcinsellik