folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Saç Dibi Yaraları Kepeklenme Kaşıntı Saç Dökülmesi Ve Bıttım Sabunu

Saç Dibi Yaraları Kepeklenme Kaşıntı Saç Dökülmesi Ve Bıttım Sabunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

cevik bunu yazdı:
    -----------------------------

ayni olay bende senelerdir var. Son zamanlarda kullandigim bir losyon tüm derdime deva oldu ancak kökten cözmedi. Lanet birsey bende cene, kas ve favorilerde de cikiyor.

aynen hocam kaşımda favorilerimde sakallarım uzayınca çenemin kenarında çok berbat bişi

berbere gidince berberin her sefer sorması cabası kendimi hastalıklı gibi hissediyordum a.q :)

bi dene ne kaybın olur :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cevik
    cevik's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:

cevik bunu yazdı:

ayni olay bende senelerdir var. Son zamanlarda kullandigim bir losyon tüm derdime deva oldu ancak kökten cözmedi. Lanet birsey bende cene, kas ve favorilerde de cikiyor.

aynen hocam kaşımda favorilerimde sakallarım uzayınca çenemin kenarında çok berbat bişi

berbere gidince berberin her sefer sorması cabası kendimi hastalıklı gibi hissediyordum a.q :)

elecon losyon diye bir ilac kullaniyorum cok iyi geldigini söylebilirim. Ama dedigim gibi kökünden bir türlü çözemedik. Sabun gibi seylere acikcasi pek güvenemiyorum cünkü herkeste ayni etkiyi vermiyor ve kötü yanetkileri olabiliyor. Sende ise yaramis sanslisin denemelisin bitirine kadar.

Berber olayini hic sorma amk. Bende herberbere gittigimde kafami yikar öyle giderdim rezil olmamak icin

Parlayan bizi paylar...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

cevik bunu yazdı:

DJ_Alper bunu yazdı:

cevik bunu yazdı:

elecon losyon diye bir ilac kullaniyorum cok iyi geldigini söylebilirim. Ama dedigim gibi kökünden bir türlü çözemedik. Sabun gibi seylere acikcasi pek güvenemiyorum cünkü herkeste ayni etkiyi vermiyor ve kötü yanetkileri olabiliyor. Sende ise yaramis sanslisin denemelisin bitirine kadar.

Berber olayini hic sorma amk. Bende herberbere gittigimde kafami yikar öyle giderdim rezil olmamak icin

meret öyle birşey ki yıkasanda yetmiyo dibinden kazıman lazım ozamanda kızarıyo yara oluyo püf :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Twitter
    Twitter's avatar
    Erkek

yağlanmayada iyi gelirmi :?

Tbt Dersimliler Derneği Başkanı :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BeYaZZZ
    BeYaZZZ's avatar
    Erkek

Aynı sorun bende de var lanet olsun acayip birşey doktor a gittim daha çok psikolojik diyor sinir ve sıkıntıda özellikle artarr diyor devamlı şaçımı temiz tutmamı söyledi bide şurup şişesinde birşey verdi şampuan kullanma bunu kullan dedi şaçımın rengini filan açar diye kullanamadım dötüm yemedi şimdi clear men kullanıyorum şimdilik azalttı iyi gibi bakalım

THE BeYaZ
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Twitter bunu yazdı:

yağlanmayada iyi gelirmi :?

bende yağlanma sorunu olmadığı için bilmiyorum hocam ne desem yalan olur :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Emrow
    Emrow's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

pm attım bilgilendirdim dikkate alır inşallah.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

bizim köşeler ırsi açık zaten aileden gelme kardeşim bioblas aldı pek bi etkisini görmedi köşeler açıldı tabi bunda fön ve diğer saç şekillendirici sertleştirici maddleride etkisi var genel olarak saçı dökülüyor.

head and shoulders kullanıoruz diğer şampuanlara göre daha iyi diyebilirim. bundan 2 sene önce acayip saçım dökülüyordu strestendi sanırım 3 veya 4 tane doktor reçetesiyle şampuan aldım bi işe yaramadı.

saç derisinin iyice inceenmesi lazım sanırım bu tip işlemler için.

bioxcin kullanıp işe yaradığını gören duyan bilen varmı ?

matematik24.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

HeYeT bunu yazdı:

bizim köşeler ırsi açık zaten aileden gelme kardeşim bioblas aldı pek bi etkisini görmedi köşeler açıldı tabi bunda fön ve diğer saç şekillendirici sertleştirici maddleride etkisi var genel olarak saçı dökülüyor.

head and shoulders kullanıoruz diğer şampuanlara göre daha iyi diyebilirim. bundan 2 sene önce acayip saçım dökülüyordu strestendi sanırım 3 veya 4 tane doktor reçetesiyle şampuan aldım bi işe yaramadı.

saç derisinin iyice inceenmesi lazım sanırım bu tip işlemler için.

bioxcin kullanıp işe yaradığını gören duyan bilen varmı ?

askerde 62 kişilik kısa dönemlerden en gür saçlısı bendim eleman benden 3 yaş küçük kafada saç kalmamış :) tarak girmez o derece

Hergünde jöle sürerim  head and shoulders a gelince adamlara mail attım dedim şampuanınızda ne var dedim ilk çıktığı zaman lar kullanıyordum sorun yoktu son kullanımlarda acayip bir kaşıntı ve kepek sahte olabilir diye farklı yerlerden aldım yine aynı belirttim ama cevap yok

neyse hocam ya kafadan kafayada değişiyo olabilir bana iyi geldi başkasına iyi gelmedimi onu bilmiyorum kullanıpda iyi gelmeyen varmı? bıttımın?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    profesorburak
    profesorburak's avatar
    Erkek

Hocam bende de var aynı sorun.Önce yazın sıcaktan oluyo zannedip saçımı kısa tuttum falan bişey değişmedi.Cildiyeciye gittim sedolin şampuan kullan dedi. Doktor kendisi de kullanıyomuş. Eczaneden aldım 5-6 aydır kullanıyorum işe yarıyo gibi.Ama bi doktoro git bence farklı yerlerde de çıkıyosa sebebi farklı olabilir.

Toplam Hit: 25857 Toplam Mesaj: 46