folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Saç Dökülme İlacı

Saç Dökülme İlacı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ottomanmurat
    ottomanmurat's avatar
    Erkek

Bayan arkadşımın saçları dökülüyor onun da bayan arkadşı bu ilaci önermiş kullanıyormuş bayagı faydalı olmuş hatta kafasında degdigi yerleri tüylendirmiş

baktım türkiye de yok gibi varsa bile uçuk fiyata yabancı sitelerde çok ama hiç alışveriş yapmadım buralara nasil alınır nasil gelir bilemem

buradan yardımcı olacak arkadaşlar varsa sevinirim saçı dökülen saç sorunu da çok olan arkadaşımız var bende de var hali ile deneyelim iyiyse sizlere de tavsiye ederim alın veya almayın derim bazı yerlerde yorumlara baktım çakması varmiş orjinali varmış iran yapmı varmış

ben arkadşın kullandıgı boş kutuyu aldım 

http://i.hizliresim.com/ZQjNDG.jpg

http://i.hizliresimupload.com/sj7TyIOq.jpg

http://www.minoxidildirect.com/Minoxidil.htm

Buna benziyor bu eski mi yeni mi bilmiyorum daha yenileri vardir tabiki ama ingilizce bilmedigim için birşey diyemiyorum birde fiyat farklı cok olanlar var yani 17 dolara da 48 dolara da bana bunu bulup uygun fiyata bunu al diyecek yada alıp bana yollayacak olan varmı ücretini veririm

ottomanmurat tarafından 09/Ara/15 10:30 tarihinde düzenlenmiştir

Hayallerinizi Sadece Biz Gerçekleştiririz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

günde 2 kez kullanarak 2 aydan sonra gözle görülür belirtiler görebilirsiniz diyor.

bazı dayılar içinde bu gün sayısı 4 aydır diyor.

eğer 4 ayda da bir bok çıkmadıysa kafanda yeter artık kullanmayın size etki etmiyor demek ki demiş adamlar.

ama bence delavere bunlar hep.

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ottomanmurat
    ottomanmurat's avatar
    Erkek

Kullanan Arkadaş memmunmuş tavsiye ederim diyor o olmasa bende inanmam böyle ilaçlara ama işte denemtek lazım galiba 6 aylık olanlar var etki gostermezse daha almayız

Hayallerinizi Sadece Biz Gerçekleştiririz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ar0fer
    Ar0fer's avatar
    Erkek

Bulunursa bende talip olabilirim.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

Bana da uyar. Saçlarımızı sevelim.

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Eski isyerimim muhasebecisi keske kel olsaydı..sadece önde bir tutam saçi vardi. Adamda nasil bir sac özlemi varsa orayi kesmiyordu :)

Sonra istanbulda bir merkez bulmus.

Tek tek saç diplerine iğneyle birşeyler yaptirdi bir kac aya saç çıktı. Gerçi kirpi gibiydi ama:)

Sonra düzelir demis doktor. İsten çıktım akibeti bilmiyorum. Araştirabilirsiniz

Ve keraste bir marka var lisansli salonlarinda bir karişim yapiyorlarmis kadin erkek herkes icin san dökülmesine karşi. Denenebilir.

Ve son olarak ipek haci şakir ve unuttim birkac şampuan inanilmaz saç döker kullanmayin

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek

Saç dökülme tipine göre kullanılması gereken ilaç değişir hocam x kişisine iyi gelen y kişisine iyi gelmeyebilir, zarar da verebilir.

طדṮ
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ummeti_bela
    ummeti_bela's avatar
    Erkek

15 gun kullanayim hop gur sacim ciksin orasi hikaye.. Bu degil baska bir firmaninkini kullandim hala kullaniyorum.. Ilk zamanlar baya baya doktu lan dedim midyata pirince giderken evdeki bulgur vaziyetimi. Neyse ya herro ya merro deyip devam ettim.. Ise yariyormu bunlar evet yariyor.. Yan etkileri var sacin seklini degistiriyor icindeki alkol yuzunden sonra. Hizli kilo riski var.. Bunun yaninda b6 vitamini de alinirsa ise yarar derim.. Bende yaradi. Herkes ayni diyemem

yok biSi
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    griffin
    griffin's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Dogum kontrol haplari ise yariyor diyollar 

Türkiye, kendisine din olarak Kemalizmi almış, başka hiçbir dine hayat hakkı tanımayarak kitlelere zorla dikte ettirmiştir. Oysa en üst belirleyici İslam'ın ilkeleridir. Her şey ona göre belirlenir." -Recep Tayyip Erdoğan
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek
    griffin bunu yazdı

yok artik bunuda ilk kes duydum

Those who speak know nothing,And find out to their cost, Like those who curse their luck in too many places, And those who fear are lost...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    griffin
    griffin's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    AmoR bunu yazdı
    griffin bunu yazdı

yok artik bunuda ilk kes duydum

Bilmiyorum banada bi eczaci arkadas soyledi sampuana karistirip yika basini onunla yalan dogru bilemem 

Türkiye, kendisine din olarak Kemalizmi almış, başka hiçbir dine hayat hakkı tanımayarak kitlelere zorla dikte ettirmiştir. Oysa en üst belirleyici İslam'ın ilkeleridir. Her şey ona göre belirlenir." -Recep Tayyip Erdoğan
Toplam Hit: 3157 Toplam Mesaj: 27
saç dökülme ilacı