folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Saç Dökülme İlacı

Saç Dökülme İlacı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sahinka
    sahinka's avatar
    Erkek

edit: benim kullandığım minoxil forte % 5 eczanelerde satılıyor 

hocam hiç saçın yoksa kullan kaybedecek bi şeyin yok nasılsa :))

ben minoxil kullandım 6 ay kadar 5 ayda olabilir tam hatırlayamıyorum 

saçımın arkasında hafif seyrelme vardı ama az birazda dökülüyodu yani günlük saçımı yıkarım lavaboda 10-15 tel saç oluyodu suyla birlikte akıp gidenler hariç

internetten araştırdım BİRAZ  sonra eczaneden bu minoxil i aldım kutusu 52tl olması lazım 1 kutu 1 ay kullanılıyor sabah 5 fıs akşam 5 fıs 

neyse kullandım ilk 1- 2 hafta dökülme biraz hızlandı önemsemedim sonraki 2 hafta saç dökülmesi komple durdu iyimiş dedim devam ettim 

sonraki ay inanılmaz dökülmeye başladı  çok korktum işi gücü bıraktım bunu araştırdım herkes normal yazmış önce döker sonra çıkartır yazmış  korka korka kullandım o ayın sonunda saçların üst kısmı komple seyreldi 

gittim saçımı 3 e vurdurdum görenler şaşırıyodu hani şu filimlerde adamların saçı bi anda beyazlaşıyo ya aynı o hesap o derece saçım dökülmüştü  elden bi şey gelmez deyip devam ettim 

3 ayın sonunda saçlar kendine geldi görenler baya saçın çıkmış diyodu ama kullanmadan önceki haline yakın değildi  4-5 ay anı şekilde çıktı en son hali dediğim gibi ilk haline yakın değildi 

bu ilacı sürekli kullanmak gerekiyomuş çoğu kişide çarpıntı yapmış neden oldugunu bilmiyorum tedirgin oldum ayrıca kullananlar bırakırsan olan saçında dökürlür yazıyodu  dinlemedim 5 ya da6 . ayda bıraktım 1 sene oldu bırakalı saçım komple dökülmedi :D  yeşil sabun kullanıyorum sadece durdu gibi  o yüzden sana tavsiyem sakın bu ilaçları kullanma hem sağlığını etkiliyor hemde istediğin sonuca ulaştırmıyor 

sahinka tarafından 10/Ara/15 12:29 tarihinde düzenlenmiştir

imza
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

dökülecek ve ektireceksin ben biraz daha açılmasını bekliyorum :D ilk operasyonum dövmeleri sildirmek oldu, şimdi kilo veriyorum yağ kas ne varsa yakıyorum slimleşmeye çalışıyorum önümüzdeki kışa da saç olayına girecem, saç önemli.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

bu minoxil forte %5 'i kullandım sözde kurtarsın diye aldım ben de, pezevenk çok döktü saçlarımı. Dayan geri çıkacak vs gibi yorumlar okusam da kendi kendime "inanma sikicek seni" dedim yetti artık. Sonuç, hep dökülüyor hep dökülecek. 30'a gelince saç ektiririm artık.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bende saçlarımın biraz seyrelmesini istiyorum ne yapabilirim acaba.

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ummeti_bela
    ummeti_bela's avatar
    Erkek
    Lazmania61 bunu yazdı

bende saçlarımın biraz seyrelmesini istiyorum ne yapabilirim acaba.

Dag nanesi ic

yok biSi
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ottomanmurat
    ottomanmurat's avatar
    Erkek

Sipariş vermeme yardımcı olacak yok yani alma diyorsunuz mu

Hayallerinizi Sadece Biz Gerçekleştiririz.
Toplam Hit: 3180 Toplam Mesaj: 27
saç dökülme ilacı