folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Saç Dökülme İlacı

Saç Dökülme İlacı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

yalan dolan. 

Minimalist Değilim Tembelim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek

'bayan arkadaş' tan sonrasını okumadım, 

beyler saç dökülmesi 4000 senedir insanlığın en büyük merak konusu ve üzerinde çalıştığı bi konudur, aga(androgenetik alopsi) den müzdarip saç dökülmesinin nedeni olan erkeklik primer hormonu dht nin genetik olarak duyarlı saç foleküllerine toksik etkisi nedeniyle saçlarınıza her ne tür bakım yaparsanız yapın dökülür, sadece geçici olarak dht yi baskılayıp sprey ilede kıl köklerini besleyen iki ilaç vardır fda onaylı, gerisi burda sabaha kadar istediğiniz kadar kaynımda vardı şöyle oldu böyle saç çıktı deyin bu döküme tipiyle alakalı farklı çözüm yollarıdır sizin örnekleriniz,

insanların saçlarının seyrelme veya incelmelerinin birbirinden farklı olmasının nedeni genetik olarak bu lanet hormona olan duyarlılıktır, kiminin 20 sinde dökülür kiminin 50 sine kadar bile etki etmez ama er yada geç foleküller ile kanda taşınan o hormon buluşacaktır,

fda onaylı iki kimyasal sadece geçiktirir aga tipi dökülmeyi,

minoxil etken maddesi içeren ürünler, (kirkland,minoxil forte %5, rogaine vs)

ve finasterid etken maddeli haplar (proscar,procapil)

bu ikisi dışında sarımsakmış, badem yağıymış at dışkısıymış, bilmem neymiş sadece mevsimsel veya kan değerlerine bağlı dökülmelere bir nebze etki eden organik şeylerdir,

erkek ve kadın saç köklerinin dökülme duyarlılılığnı az çok bilenler için bile bu konuda zaman kaybetmek lüks,

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Bu işler büyük oranda "psikolojik".

Murit-Mizahi aracılığıyla Amerika'dan 2 kutu ilaç getirtmiştim saç için.

Arkadaş kullandı 2 ay, çok memnun kaldı. Ben de ilacı verirken yağlandıra ballandıra anlattım tabi.

2 ay sonra ilaçlar bitti,yenilerini sipariş ettim dedim. Aynı kapsüllerin içine pudra şekeri basıp basıp hap yaptım. Kutusuna koyup, al geldi Amerika'dan deyip deyip verdim.

Toplamda 8 aylık bir tedavinin sonucunda arkadaşımız istediği saçlara kavuştu.

Halen arayıp ara sıra teşekkür eder.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mt93
    mt93's avatar
    Erkek

Bildiğim  kadarıyla bu tür  ilaçlar orda saç çıkarmak yerine olan saçın etrafındaki  damarları açarak saç köklerinin  dahada beslenmesini gelişmesini sağlıyor o küçük kıllarda hafifden büyüdüğü için yeni çıkmış  gibi geliyor ama kullanmadım  o ayrı :)  

(başka bir markadan bir ay kadar kullandım düzensiz yaptığım için tamamen bıraktım ) 

mt93 tarafından 09/Ara/15 20:58 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    soldat
    soldat's avatar
    Erkek

bayanlarda işe yaraması dogru ılac anlamına gelmez hormonal fark var bosuna zıplamayın once kendı sac dokulme sebebınızı ogrenın yerı seklı vs tepeler ayrı onler ayrı sac ıncelmesı kok zayıflaması vs vs

Fazla tevazunun sonu vasattan nasihat dinlemektir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    21li
    21li's avatar
    Erkek

hocam saç dökülmesi genetiktir istediğin ilacı kullan şayet genlerin dökülecek diyorsa o saç orda durmaz.. haaa genetiğinde dökülme yoksa ve yinede dökülme yaşıyorsan bu tarz ilaçlar ile durdurabilirsin.

Çocukken müzik kesilince sandalyelere oturmaya çalıştığımız oyun, meğerse hep otobüsün alıştırmasıymış.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serhat8102
    serhat8102's avatar
    Erkek

Eczanelerde var minoxidil

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

Aslında şöyle saç testi yaptıracak bir yer olsa. Ona göre saçımızın ihtiyacı olan şeyi tespit etsek. Sonra da ona göre dökülmesin diye tedbir alsak. Var mı böyle bir yer? Ücretsiz de olabilir.

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek
    whoobay bunu yazdı

Aslında şöyle saç testi yaptıracak bir yer olsa. Ona göre saçımızın ihtiyacı olan şeyi tespit etsek. Sonra da ona göre dökülmesin diye tedbir alsak. Var mı böyle bir yer? Ücretsiz de olabilir.

Eczanelere gelen ücretsiz saç analizi yapan elemanlar var. ama kendi ürünlerini satıyorlar. analiz dediğimde bi kamera ile saç diplerine bakıyor.

sanane tarafından 10/Ara/15 11:56 tarihinde düzenlenmiştir

Naber la?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MustyKTE
    MustyKTE's avatar
    Erkek

zigavus kullanıyorum , saç dökülmesini durduruyor.. 

hşşşt.. instagram.com/m.cebecioglu
Toplam Hit: 3182 Toplam Mesaj: 27
saç dökülme ilacı