folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Saçlarım Dökülüyor....

Saçlarım Dökülüyor....

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    clinique
    clinique's avatar
    Erkek

HolyDemon bunu yazdı:
    -----------------------------
    Beter ol amna koyim ben saçlarımı kestirdim ciğerim yandı amq saçsızım :S

:D zuhauahaha       kestirmesen amk bana mı  sordun :D  

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PeTaL
    PeTaL's avatar
    Dişi
    acıkcası sac kurlerini böle abuk sabuk yagları karısımları falan onermem cunku sonucta sac keratin canlılıgı sona ermiş sacın cıktıgı yer deri we sen burdaki epidermisi havasız bırakırsan o kurlerle yaglarla falan ii olcagını zannetmiorum daa cok havasız kaldıgı için zarar gorebilir derin bitki özlü sampuanlar war bi dene dermatologa danısıp derim onun haricinde garip gurup sac cıkartıo bu ilac bu kapsulleri dokuosun sacın gurlesio dien dolandırıcılarada inanma bide dert edip ustune dusme daa cok dokulur  =)

rüyaları gerceklestirmenin en guzel yolu uyanmaktır
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2FaN
    2FaN's avatar
    Erkek

Saç dökülmesi üzüntü hüzün sıkıntı stres vs.. vs.. dir.Yani kafaya hiç birşeyi takma

Bende ellerimi tarak gibi yayıp önden arkaya doğru saçları tarar gibi yaptığımda en az elime günde 40-50 tane saç teli geliyordu bayağı 3.5 atmıştım gidiyor diye ama sonra saçları kısalttırdım nedeni hava almadığı içinmiş.Saçlarını mümkünse sık sık ılık suyla yıka.Saç diplerin kuru saçların yağlanmıyorsa ezcahaneye git derdini anlat sana vitamin verecek bunu şampuanla karıştırıyorsun sonra banyo yapmadan yada kafanı yıkayacaksan yıkamadan yarım saat 1 saat saçlarına masaj yapıyorsun gibi gibi :)

Yani takma bende daha 17 yaşımdayım ama bi sürü beyaz saç dökülme kopma kırılma cart curt :D taksaydım zaten kel olurdum :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gencprens
    gencprens's avatar
    Erkek

benimde saclarım çok gür bunalıorum böle.

delikanlı adamın alnı geniş olur takma kafana.

Dünya hayatı kırlmaya mahkum şişeler hükmündedir...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demonship
    demonship's avatar
    Erkek
    valla adamım benimde saçlarım dökülülüyodu hemde baya.hatta fotoları çekmiştim.sora gittim eczaneden bu vichy mi ne varya onu aldım 2. seviyesini 2 ay kullandım sora bi daha foto çektim. a.q sırtımda bile kıl çıktı. yıkarken hep sırtıma akıyorr şampuan.atın ..dötü gibi oldu kafam tavsiye sana yanee.

Nasıla öğrencen
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kozanaybar
    kozanaybar's avatar
    Homo
    mayrip bunu yazdı:

diğer hacilarin söylediği gibi stres yada aile bağından kaynaklanabilir. forumda çok açıldı böyle konu bakabilirsin...

saç güçlendirici şampuan alabilirsin benimde dökülüyor mesela ama ben seviniyorum dökülmelerine çünkü daha kuvvetlisi çıkıyor elimi bi uzatıyor saçların arasına en az 3 tane kıl geliyor fakat daha gür çıkıyor.... yağlı saç olunca böyle oluyor. sık sık saç yıkaması yap mesela... stres yapmassan düzelebilir feleğin çarkına çomak sok...

bu da genel bi yanılgı aslında, saç dökülmesi bok değildir :) saç dökülünce yenisinin çıkmaması kelliğin kaynağıdır, tabi ki herkesin dökülüyo senin de dökülcek :) 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    B0LDPiL0T
    B0LDPiL0T's avatar
    Erkek
    aynı olay bendede var amk, ama siklemezmiş gibi yapmaya çalışıyom. oysaki kel kalmak tırsıtıyo amk...

Kendine özgü fikir ve görüşü olmayıp, sadece başkalarının ağızlarının içine bakarak yorum yapabilmek nasıl bir duruştur, nasıl bir kişilik profilidir hiç anlayamamışımdır.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek
    ve şöle  bişe  duymuştum  günlük  100  tel  normaldir  sanıp  zannedersem..

matematik24.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayok
    Tayok's avatar
    Erkek
    hoca git kazıt kafanı sonra her 3 günde bir mac 3 turbo ile kendin kazı böyle 1 ay kazı. 1 ay kelliğin tadına bak yoksa sonsuza kadar kelliğin tadına bakarsın. Sonra bak bakalım saçın mı dökülüyor yoksa orman mı çıkıyor :D
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    entrika
    entrika's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

-yaw saçları yıkayınca daha çok dökülmesi lazım değilmi sonuçta hırpalıyoruz saç tellerini

-bide kazıtma olayında belirli bi yaştan sonrada kazıtma hala işe yarıyormu

Toplam Hit: 7152 Toplam Mesaj: 45