folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Saçlarım Dökülüyor....

Saçlarım Dökülüyor....

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

İlk Yıkamadan itibaren etkisini görürsün dökülmeyi keser şampuan olarak:

http://www.resim-yukle.com/img01/14/625013afi.jpg

Eğe Aşırı dökülme varsa bunu tavsiye ederim:

http://www.resim-yukle.com/img01/14/201694871_buyuk.jpg

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    POLECAT
    POLECAT's avatar
    Erkek

kardeş zeytinyağı sür biraz msraflı olur ama :)

http://biyolojiegitim.yyu.edu.tr/hasifa/hasta.htm bu sitede ne gerekiyosa bakabilirsiniz süper bi site bitkisel ilaçlarla tedavi yöntemleri falan var.

"" Cümleler Doğrudur Sen Doğru İsen, Doğruluk Bulunmaz Sen Eğri İsen. P.S
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek
    en önemlisi strestir.istediğin kadar bioksin cart curt kullan işlemez.şampuan ilaç arayacağına mutlu olmanın yöntemlerini bul.aslında mutlu olmak o kadar da zor değil.kafanı çalıştır.dinlediğin müzikten,kendini kısıtladığın herşeyden çıkar mutsuzluk.antisosyalim deme git çık dışarı eğlen,gez,yapacak birşeyim,umudum,hayalim yok deme okumadıysan okul'a yazıl.deli gibi ders çalış hakkıyla çalışırsan herşeyin karşılığını alırsın.en azından umudun olur.ne ekersen elinle o da gelir seninle..stressiz  yaşamayı öğrenirsen ve dökülme ırsi değilse piyasadaki en dandik şampuan/krem bile dökülmeyi durdurur.tavsiye istersen devatit kullanıyorum 12 milyon bişey.Ama gözünü seveyim stresten kurtulmayı bir an önce öğren.çünkü dökülen saçlar geri gelmez.ancak dökülmeyi durdurabilirsin.bu yüzden elini acele tut.yoksa daha büyük bir krize gireceksin..ben intihara teşebbüs'den sonra çook fazla saç kaybettim.ama allahtan bölgesel bir açıklık yok sadece az buçuk seyreklik var o da önemli değil.bir de her gübn yıka.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiLoZoF
    FiLoZoF's avatar
    Erkek

Benimde döküldü ama ben döküldüğüne sevindim çünkü hem okulda hem dışarıda karizma oldum bide sakal koyuyorum bazen kirli sakal bazen top sakal dalga geçmeyin benim yan taraflarda pek çıkmıyor o yüzden ;) ama arkamdan kızların karizma çocukmuş dediklerini duyurum bi keresinde okul idaresinde işlerim vardı

makinalar bozulmuş beni çağırdılar hocalarla aram iyi olunca yaşımda büyük olunca beni severler o sırada okul araması olucanı duydum ve benide yanlarında götürdüler

bizim okulda 1200 civarında kız var ve sadece 22 tane erkeğiz :) her neyse aramalarda çıkan telefonlarda benim fotoğraflarımı koymuşlar bazıları 

aşkım felan karizma felan yazmış yani kellik saçlı olmaktan daha iyi benim için :) 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dunyahali
    dunyahali's avatar
    Erkek
    abi organ desen organ deil kıl desen kıl ne yaaa bu saç sizin onu düşündüğünüz kadar o sizi düşnüo mu yaa baq bende at gibi saç war da ne oluo :D

DiBe VuRmAyA bİrAz DaHa Az KaLdI..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek
    FiLoZoF bunu yazdı:
    -----------------------------

Benimde döküldü ama ben döküldüğüne sevindim çünkü hem okulda hem dışarıda karizma oldum bide sakal koyuyorum bazen kirli sakal bazen top sakal dalga geçmeyin benim yan taraflarda pek çıkmıyor o yüzden ;) ama arkamdan kızların karizma çocukmuş dediklerini duyurum bi keresinde okul idaresinde işlerim vardı

makinalar bozulmuş beni çağırdılar hocalarla aram iyi olunca yaşımda büyük olunca beni severler o sırada okul araması olucanı duydum ve benide yanlarında götürdüler

bizim okulda 1200 civarında kız var ve sadece 22 tane erkeğiz :) her neyse aramalarda çıkan telefonlarda benim fotoğraflarımı koymuşlar bazıları

aşkım felan karizma felan yazmış yani kellik saçlı olmaktan daha iyi benim için :)

Olm sende geçen sene hayvan gibi saç vardı geçen sene :D 

Hoop.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lathedarkman
    Lathedarkman's avatar
    Erkek

şunları bir dene http://img179.imageshack.us/img179/1949/zzzzpa1.jpg en soldaki bepanthene

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek
    stillalive bunu yazdı:

İlk Yıkamadan itibaren etkisini görürsün dökülmeyi keser şampuan olarak:

http://www.resim-yukle.com/img01/14/625013afi.jpg

Eğe Aşırı dökülme varsa bunu tavsiye ederim:

http://www.resim-yukle.com/img01/14/201694871_buyuk.jpg

hoca bunların bi faydası olmuyor ben düzenli kullandım zaten ön taraftan saçlar biraz döküldü bundanda bi fayda göremedim.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    saçlarını sıfıra vur mümkünse, ardından sarımsaklı bi olay vardı tugrulbaba bilio onu, sor anlatır.. sarımsağı ezip cıvkını çıkartıp kafana sürüodum aya i ii geliomuş, ayrıca sakal falan çıkarttığı da söyleniodu..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

Ulan yine mi bu konu, gördükçe canım sıkılıyor :(

Yanlar açılıyordu şimdi ortasıda açılmaya başladı. Neyseki kel iken bile sexiyim :)

.
Toplam Hit: 7163 Toplam Mesaj: 45