folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sadece Paylaşmak İstedim..

Sadece Paylaşmak İstedim..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antidote
    antidote's avatar
    Erkek
    Bir firmada satış danışmanı olarak çalışıyorum ve yaklaşık 3gün evvel sattığım cihazın kutusunun içinde çıkması gereken bir multimedia kartın çıkmaması sebebiyle bugün müşteri ile inanılmaz bir tartışmaya girdik sonuç itibari ile beni hırsızlıkla ve şerefsiz olmakla suçladı ve bunu yapan kişide malın parasını ödeyen kişi değil de onunla birlikte gelen 18 yaşındaki bir kız çocuğu ( tabii burada sorun onun kız çocuğu olması değil ),anlamak da zorluk çektiğim o babasının ona sunduğu sınırsız limite sahip kredi kartları ile her şeyi satın alabileceğine inanıyor ki bu kadar large bir şekilde istediği gibi bir konuşma sergiliyor,burada asıl beni ayar eden durum ise müdürlerin hiçbir şekilde bize sahip çıkmayıp hatta ve hatta “sakin olalım müşteri daima haklıdır” felsefesini dile getirmeleri,bana göre müşterinin de haklı olduğu durumlar elbet vardır ama sen ona güzel güzel nasıl yardımcı olabileceğini izah ederken olmadık yere seni sert ithamlara boğunca işte o vakit darlanıyorsun sonuç itibariyle asgari ücretle çalışıyorsun ve sana bu lafları eden kişi ise gün geliyor kim bilir senin bir ayda kazandığın parayı 1 günde lay lay lom diye harcayabiliyor,insana saygın yoksa emeğe saygın olsun diye düşünüyorsun ama insana saygısı olmayanın emeğe saygısı olur mu hiç,sadece paylaşmak istedim..

Haziranda Ölmek Zor !!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DRILL
    DRILL's avatar
    Erkek
    Boyle got insanlar ile boyle gotten sorunlar yasamak istemiyorsan birdaha satigin seyi iki kere kontrol et gote gelmemek icin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaHaN
    RaHaN's avatar
    Erkek
    DRILL inanılmaz bir yorum... ve yorum yapamıyorum sayende.

RaHaN is back...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    COoL_TiKkY
    COoL_TiKkY's avatar
    Homo
    bizde bilgisayarcıyız ve sana katılıyorum antidote böööle yüzlercesi var şerefsiz bunlar bende bi olay anlatayım bigün bizden müşteri bilgisayar almış adam ilçede oturuyo adam diyoki windows 15 dk de açlılyor bizde bilgisayarı önceden bakımını yapıp test etmiştik hiç bir sorunu yok adam telefon açıp anlatıyo kızgın bi şekilde adama elektrik hattını kontrol ettirmesini istedik adam tamam tamam dedi 1-2 saat sonra geldi kükrüyor işte siz ne biçim bilgisayarcısınız bune bozuk bilgisayar açılmıyo taktık tak 1 dk de açıldı adam mor oldu yani anlııcanız bu ülke bi sürü salak ile dolu

itraf ediyorum ben bir nomosum ve cem uzanin beni dudukledigi ana kadar ona bir kizginligim yoktu ama gerisi gelmedi kendisine cok darginim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antidote
    antidote's avatar
    Erkek
    Drill söylediğin güzel bir öneride çalıştığım firma sattığım malın kutusunu açmama müsade etmiyor anlıyacağın ben sadece satış kısımı ile ilgileniyorum yoksa tabiki bir şekilde kutuyu açıp bakarız hafıza kartı içindemi diye,neymiş şirket prensibi imiş,abi eywALLAH şirket prensibide adam cihazı görmeden yada ben kutunun içine bakmadan nasıl bilebilirim ki ne var ne yok içinde,sonuç itibari ile bir şekilde bu kutunun içine açıp bakmak gibi bir şansım yok sebeb yine uyuz müşteriler;neymiş ben açık kutu telefon almam geyiği,ne bilim abi durum bundan ibaret,cool tikky valla anladığım kadarı kimi müşteride paramla seni alırım istediğimide söylerim mantığı var haliyle bu durumları yaşamamız çok normal gibi gelmeye başladı,eywALLAH.

Haziranda Ölmek Zor !!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    kesin tiki tayfasındandır şıllık zaten hepsinin A.k

tahribat ayaklanıp bunların damarını iflahını kesene kadar bu böyle devam eder... bizden başka tikky dayanışması yapan sitew yoktu şimdi site tikky ve bilimum tayfasıyla doldu önce içimizdekileri sonra etrafıızdakileri silmemiz lazım
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Bu tikky lerin hepsinin amına koymak lazım..
    Yüzsüz şıllık
    Hepinizin anasının amını sikecem diyecemde derman kalmazki bende...
    O.ç...
    3 er 5 er indirecez sizi..
    tikky.htm

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Designer
    Designer's avatar
    Erkek
    yaw neleri var... benimde bilgisayarcı cevrem yoktur fakat kutunun içi açılmadan mal satmak.. bilmiyorum mantıksız..

o zaman sende hiç bişeye karışmadan peki efendim deyip içerden yeni kutuyu getirip müşterinin önüne koyacaksın...

patronlar bişey dersede ben teslimatımı yaptım.. müşteride ödemeyi bakarak yaptı imzayı attı... ben anlamam diceksin...

madem şirket prensibi öyle.. sende prensip yap...
    bence satışında hata var.. veya şirket satış sistemi çok cacık..

perakende satışta her parçayı gösterip müşteriye listesini koy.. varmı arkadaş? -evet var.. ok bu listenin teslimine onay ver diceksin .. imza..

olay bitti..... sonra ağlarsa müdürüne havale et sen aradan çekiliceksin karışmicaksın.. ben satışımı yapmışım diceksin..

Sen Yenisin Galiba...... ۩ шшш.ŢдћяỉБהּŢ. םכм ۩
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Designer
    Designer's avatar
    Erkek
    tikky muhabbetine gelince ..

ben durumu gayet iyi zengin tayfadan ziyade onlara uymaya çalışan ÖZENTİ tipleri fena halde dövme hastasıyım..

bayada dövdüm onuda söyliim... bide amirlik yapmıyolarmı... Allah diyorum zaten gerisini hatırlamıyorum.... :)

beyler bence "TIKKY HUNT" konusu açalım..

ülkenin heryerindeki tahribat üyeleri sokakta vb yerlerde hacamat ettikleri, tokatladıkları, bilumum ağlarken falan tikkylerin resimlerini çekip yollasın....

ben başlıyorum.. yollicam.. :)

Sen Yenisin Galiba...... ۩ шшш.ŢдћяỉБהּŢ. םכм ۩
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Abi hadi tikky leri geçtim...
    de bu özenti tikky ler varya onlara deli oluyorum ya...
    Sahte oxy falan giyiyorlar
    sahte pradalar..
    Bunları sikecen...

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Birisi
    Birisi's avatar
    Erkek
    Yaa arkadaslar konuya biraz fransiz kaldim ama bu tkky muhabbeti nedir?

Hersey Zor..Yasamakta..
Toplam Hit: 5255 Toplam Mesaj: 27