folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Sahibinden.Com Dan Telefon Almak ?

Sahibinden.Com Dan Telefon Almak ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

İyi günler müridler

sahibinden.com dan general mobile telefon almak istiyorum.

Telefonun cok resmi yok , eger kırıgı varsa ben telefonu geri iade edip paramı alabilirmiyim yoksa bir katakulliye gelebilir miyim ?

Tecrübelerinize ihtiyacım var.

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

Get ile mi alacaksın ? Kapıda ödeme ile alacaksan iade şansın olmaz.

Edit : sohbeti uzatmayayım. adama telefonu anlattır mesajda. Kırığı vuruğu problemi olmadığını söylettir. Geldiğinde telefonun herhangi bir yerinde problem çıkarsa ödemeyi onaylamadan iade süreci başlatıyorsun ve iade kargo ücretini senin ödemen gerekiyor. Get ile alışverişte sıkıntı yaşamazsın. Yalnız şunu da ekleyeyim, kredi kartı ile taksit olayı kalktı sanırım ama taksitli alım yaptıktan sonra ücret iadesi talep edersen, "diyelim ki 800 tl 4 taksitte aldın ve geri iade ettin."  kartın limitinden 800 tl kullanılmış gibi düşer, her ay 200 tl iade gelir.

Güvence:

sahibinden.com Güvenli e-Ticaret (GeT) sistemi ile yaptığınız alışverişlerde paranız güvence altındadır, risk almazsınız. Satıcı belirlediği kargo süresi içerisinde takip edilebilir bir kargo bilgisini sisteme girmek zorundadır. Ürün elinize ulaştıktan sonra, ürünü inceleyip onay verirseniz, yapmış olduğunuz ödeme Güvenli e-Ticaret (GeT) havuz hesabından satıcının hesabına aktarılır. Satıcının belirtmiş olduğu nitelikler dışında bir ürün elinize ulaşırsa, ürünü geri gönderir ve işlemi iptal ederek ödemenizi Güvenli e-Ticaret (GeT) havuz hesabından geri alabilirsiniz. Kargo bilgisi girilen işlemlerde onay sürenizi aşmanız durumunda işlemler otomatik olarak onaylanır. Bu sebeple işlemlerinizi ve onay sürenizi takip ederek ilgili süre içerisinde onay veya reddetme işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

mfatihbodur tarafından 04/Mar/14 23:38 tarihinde düzenlenmiştir

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nolanded
    nolanded's avatar
    Erkek

tavsiye etmediğim bir site kötü tecrübelerim var.

Ey kul, etme dünya nazı, kıl namazını, sonra kılarız diyenin dün kıldık namazını. - msne beklerim: nolanded[at]tahribat.com - Ttnet internet problemleriniz halledilir: http://tinyurl.com/5u657py
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

kapıda odeme ile almıcam.

Get ile alıcam yani site uzerinden heralde ilk defa kullancam

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorry_13
    sorry_13's avatar
    Erkek

Iyi saticilar cok var onlarin hakkini yemeyelim ama sahibinden.com da en iyisi elden alisveris yapmak en azindan istedigin gibi kurcalayabilirsin urunu yada posta ile kapida odeme talep edersin boylelikle bi sıkıntı yasayacagini dusunmuyorum..

sevgim gercek olmasaydı aglayabilirmiydim.... aşkın benle olmasaydı nasıl gülebilirdim.. ates beni yaktıkça daha çok soğuyorum.. soğuyorum ben ateşi körükledikçe buz gibi donuyorum... bana şaşkın bakıyorlar onlarıda anlıyorum.. evvel zaman bir damla iken durumum... elhan derya hal buluyorum
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

müdür gm iyi bir telefon ama kalitesi tartışılır

belli olmayan bir arızası varıdır belli olmaz bir bakarsın şak diye kaşına çıkar. iade de yapamazsın

ben girme derim.

örnek: arkadaşta 4 g olanı var durduk yere ekran kendi kendine bir yerlere giriyor bir bakyıor arama yapmış bir hatası var ama herzman olmuyor.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorry_13
    sorry_13's avatar
    Erkek
    sorry_13 bunu yazdı

Iyi saticilar cok var onlarin hakkini yemeyelim ama sahibinden.com da en iyisi elden alisveris yapmak en azindan istedigin gibi kurcalayabilirsin urunu yada posta ile kapida odeme talep edersin boylelikle bi sıkıntı yasayacagini dusunmuyorum..

Edit: cihaz anadolu yakasinda ise (tabi istnbuldaysa) sana bi iyilik yapar gider kurcalarim 

sevgim gercek olmasaydı aglayabilirmiydim.... aşkın benle olmasaydı nasıl gülebilirdim.. ates beni yaktıkça daha çok soğuyorum.. soğuyorum ben ateşi körükledikçe buz gibi donuyorum... bana şaşkın bakıyorlar onlarıda anlıyorum.. evvel zaman bir damla iken durumum... elhan derya hal buluyorum
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek
    Mx0TBT bunu yazdı

kapıda odeme ile almıcam.

Get ile alıcam yani site uzerinden heralde ilk defa kullancam

mesajımı editledim. ihtiyacın olan tüm bilgi orada mevcut hocam. Ha telefon konusunda yorum da istersen, fiyat/performans açısından bence eleştirebilecek bir telefon degil. o fiyata daha iyisi YOK. alıyorsan 16 GB siyah olanını al. beyaz ve 4 gb olanlar işe yaramaz.

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

telefon garantili bursa da imis.

get sisteminde 3 gun icinde iade oluyormus bir sıkıntı yasarmıyım bu konuda ?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

mfatihbodur hocam anladım. o zmn ben bir konusim duruma gore iade ederim.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek

yüz yüze almicaksan alma kardeşim. daha geçen hafta arkadasım dolandırıldı.

Toplam Hit: 1644 Toplam Mesaj: 22